Tecavüz ve Taciz Eden Mi Suçludur Yoksa Edilen Mi?

---> Tecavüz ve Taciz Eden Mi Suçludur Yoksa Edilen Mi?

herhangi biri, erkek kadın farketmez, çıplak dahi olsa ona kem gözle bakan her zaman tek suçludur.yok göz hakkım var,yok tahrik oldum yok bilmem noldum hepsi fasa fiso.

uçkuruna sahip çıkamayanın, yaşamaya hakkı yok zannımca.

kadın öyle ister gibi giyiniyosa yada erkek erkeğede oluyor bazen suçlu şahıstır ayrıca istemiş demektir değilse etmeye çalışan kötüdür.

edilen suçlu diyenler.
gidip birine tecavüz ettikten sonra mahkeme kıza mı ceza verecek tecavüzcüye mi?
ayrıca edilen memnun olabilir mi sizce ya? neymişmiş kız müdahale etmiyosa memnun kalırmış durumdanda fasa fiso...
kusura bakmayın ama edilen suçlu diyenlerin kaasında tahtalar eksik. hiç öle yok kişisel yorum falan demeyin bana. akıl var mantık var. tacize uğrayan birisi uğramış ki müdahale edememiş. müdahale edebilse tacavüzr ugramazdı. eğer bundan sevk duyuyorsa bi kadın zaten onun adı tecavüz olmaz. Yahu ben bu zihniyet nereye gidiyo anlamadım gitti ya

Tecavüz eden her zaman sucludur.Ama onu suclu yapanda hayatında ve iç dünyasında yasadığı sapkınlıklardır.Tecavüz edilen tecavüzcüyü tetikliyor.Tecavüz edeni ise iç dünyası tetikliyor bi yerde kısır döngü,ama tecavüz eden kişinin iç dünyası ferah olsaydı böyle birseye kalkısırmıydı.Buda bence egitim ve ekonomik durumdan kaynaklanıyor.

Şimdi birimizin karşısına tecavüzcü getirsek boğar, öldürür, gebertir döver vsvs..

Ama yanlış. Sen o adamın psikolojik tedavi görmesini sağlarsan, psikiyatr yardımı aldırırsan eğer,

o adamın iç dünyasını çözmüş olursun. şimdi psikoloji felsefesine gircem biraz ama Sigmud Freud ekolüne göre

iç dünyasına inmek lazım kişilerin. Tecavüzcünün hayatı güllük gülistanlık değildir yani. Fatmagülcülük oynamıyoruz burda.

sen tecavüzcünün iç dünyasına inersen, yetirtirilme, küçükken-ergenken vs geçirdiyse bi tramva ona göre çözümlücen ve eğitimini vererek çocuk yetircen.

sonuçta çocuk yetiştirilmeden bir şeyler kapar.

Muhteşem bir hayat süren, iç dünyasıyla psikolojik olarak maddia manevi olrak o adam tecavüzcü oluyorsa mutlaka birşeyi vardır

Tecavüz eden her zaman sucludur.Ama onu suclu yapanda hayatında ve iç dünyasında yasadığı sapkınlıklardır.Tecavüz edilen tecavüzcüyü tetikliyor.Tecavüz edeni ise iç dünyası tetikliyor bi yerde kısır döngü,ama tecavüz eden kişinin iç dünyası ferah olsaydı böyle birseye kalkısırmıydı.Buda bence egitim ve ekonomik durumdan kaynaklanıyor.

Eğitim ve ekonomik durumla da hiç ilgisi yok..
En iyi okullarda okumuş insanlardan da çıkabilir en zengin insanlardan da..
Örneğin film Amerikan Sapığı..

Eğitim ve ekonomik durumla da hiç ilgisi yok..
En iyi okullarda okumuş insanlardan da çıkabilir en zengin insanlardan da..
Örneğin film Amerikan Sapığı..

Ama insanların iç dünyasındaki psikolojik bunalımlardan ve sorunlardan kaynaklanıyor gecmişindeki kötü bir olay tetikliyor.

Psikolojik sorunmuş, hastalıkmış, yok kadın çok güzelmiş yok dekolte giyinirmiş; bunların hepsi saçma sapan bahaneler. Sen bu işi yapabilecek seviyede bir adamsan zaten karşıdaki nasıl giyinmiş, güzel miymiş, çocuk muymuş yetişkin miymiş fark etmez; tecavüzün hiçbir özrü yok.

Tecavüz eden suçludur 60 yaşındaki kadınlara da tecavüz edildi bu memlekette kundaktaki bebelere de

aynen,aynen aynen......
18 -19 yaşlarında bir genç,80 yaşında bir nineciğin evine girdi....
kadının bileziklerini aldı..
iğrenç yaaaaaa
tecavüz edip gitti.....
bu gence,nasıl suçsuz deriz biz ?

Eden suçludur

Açık giyinmeyle alakası yok bunun. Bugün ülkemizde damacanaya tecavüz eden adam var. Damacanada mı dekolte giyiyor ?

eden suçludur...karşısındaki tahrik etmiş olsa dahi eden suçludur yinede...kaldı ki bir adam sapıksa çarşaf giysede kadın yine yapacagını yapar...

ama şuda var bazen sokakta öyle kadınlarımızı kızlarımızı görüyorum ki ben bile dönüp bakıyorum...öyle bir kıyafet şekli olamaz yani...ayıptır gunahtır bedeninizin her bölgesini olur olmaz herkese sergilemenize luzum yok...birazda kendinize özel şeyler kalsın

tecavüz eden her zaman suçlu ama bazen tahrik eden kadında suçlu. çünkü açık elbise olsun vücut hatlarını belli eden dar elbiseler olsun bazı erkeklere sapkınlık yaptırabiliyor. ha diceksiniz ne alaka o sapıtmasın diye kimse istediğini giyemiyecekki. bunun cevabını ben değil Allah cc diyor. GİYEMİCEK.

artık sokaklarda iç çamaşırsız bayanlar görüyorum,bu demek oluyor ki kuyruk sallıyorlar :D yani tecavüze uğrayan suçlu

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri