spOok_g!RL günLügü

---> spOok_g!RL günLügü

det fuatcıkmış pis nie söLüon hıhh2 inşLh :D

sıradn ama buqün öyLe oLmuck yani akşam öyLe oLmuckk qop qop yapcaz :D

---> spOok_g!RL günLügü

hıhh2 pisLik anLatcam sana oLan biteni görev aLmışLar gitcemiz yerde :D sırf onun için

okuduqn için saoL sohbet oLmasn :)

---> spOok_g!RL günLügü

Selam günLük hemen konuya gircem :8:

cumartesi gününden bahsetcem o gün dogum günümde biLdigin gibi ehe demi iyiki dogdum :D
neyse c.tesi ögLedn sonra iş yoktu eve gittim arkadaşLar parti yapcakdı bana süpriz oLcakdı ama kaynakLarm saoLsn söLediLr [cikoLata sayesinde] işte gittim kıyafet aLdım o gece çok şık oLmaLıyım giydim süsLndim faLan kankam geLdi ooo bu ne şıkLık hatun yaptı hiçç bugün canım böyLe giyinmek istedi dedim eee ozaman gidip gezeLim bu kıyafetLerin tadını cıkaraLım dedi herzaman takıLdıgımız kafeye gittik işte kapıda benim eski arkadaşLardn birinin arabasııı :| oda geLmişti korku içime dogdu gece berbat geccek die neyseki öLe oLmadı işte kafeyi bizimkiLer ogün için tutmuş baktım kimse yok kafede :| içerisi karanLık ben korkuyormuş gibi yapıyorum kankam korkma ya içerisi doLudur yapıyor neyse fazla zorlamadı içeri girdik birden İyiki dogdun catLak diye bagırmaya başladı miLLet anammm noLuyor öLe dedim catlakda kim bir bakdım benim resmim asıLı tepede :'( manyak duyguLandım işte o geceyi ayarlayan o eski arkadaşımış cok teşekkür ettim ona 9 gibiydi eve geLdik işte eve bir girdim yine bir iyiki dogdun amann Allahım ne zaman bitcek bu iyiki dogdunLar biri cıksada keşke oLmasaydın dese diye dua ederken erkegim yani bitanecik kuzenim enes birden demesinmi nie dogdunnn :D Allahım yerlere yattım mumLarı üfLücegime ona sarıLmış cıLgınLarca güLdüm ama yani o mevzuda bitti sonra işte eve gelmedn önce df girdim azcık geziyim dedim dogum günü mesajı göndermişti biri cok sinirLendim bekLemiyordum o insandan hatta duygusala bagladım agLadım neyseki dogum günü fasLı gecti ve mutLuyum bir yaş daha büyüdüm Nice yaşLara Df'yLe :)

---> spOok_g!RL günLügü

aynen öyle bitanem nice yaslara DF*yle:D
iiki doğdun iiki varsın :50:
saol paylastıın için..:)

---> spOok_g!RL günLügü

Bu Nası ÇinGeneLik KuLağımDa Sesi kaLdı..
SatıŞını 5*e KatLaR İsMiMin TeLif HaKKı..

demi kankamm

evet yaa iyiki varım tüm pisLikLere ragmen ayaktayım :D [ayaktayız]

önemli deil lafı bile olmaz

---> spOok_g!RL günLügü

oyy yavrum ya hep böyle mutlu ol emi:)
seni çok seviyorum hayatım nice yıllara:)

---> spOok_g!RL günLügü

hadi nan ordan sen üzüLdünde noLdu ?

neyse yaranı deşmiyim :50:

sohbette etmiyeLim :D

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri