Son Sözün Ne Olurdu

kenankolik

Kayıtlı Üye
Allah korusun ama öleceğini anladın birazdan öleceksin diyelim sevdiğine son bir msj atmak istedin içine ne yazardın. Ona söyleyeceğin son söz ne olurdu!!!

bak işte bizi ölüm ayırıo demiştim sana dimi bizi sadece ölüm ayıra bilir die...

tabi espiri sanardı ama aynen bunu atardım :D

Seni öLöürken bile herşeyden çok Seviyor Ve bi tek Seni düşünyüorum
Aşkımm!!!
Yazardım :) hehe

sevgili aşkım :D
biraz sonra yüce sevgiliye kavuşacağım....
seni herzaman sevdiğimi aklından çıkarma....
bedenim bu dünyada olmayacak ama,,ruhum hep senin yanında olacak ;)
ordada senin için dualar edeceğim....
sende her zaman benim için dua etmeyi unutma...
inşaallah gönlüne göre birini bulup mutlu olursun...
seni çok seviyorum... :(:(:(:(

öfffff yaaa....sevgilim olmadığı halde fena oldum yaf....kapıldım vallahi :( :(

Şimdi soruyu tam anlamadım. Ölmeden önce sevgiliye son sözmü, yoksa en son sözmü. Yani sevgiliye son sözü söyledikten sonra en azından Şahadet getirebilecek miyiz. Eğer öyle ise ben Sevdiğime "Allah'a emanet ol. Seni hep sevdim. .......... Yaw vallah ağlayacam şimdi. İnsan yazarken bile hüzünleniyor.
Her ne olursa olsun Allah imandan ayırmasın. Neticede " Her nefis ölümü tadacaktır." Bu hafta olmazsa belki gelecek hafta.

Allah korusun ama öleceğini anladın birazdan öleceksin diyelim sevdiğine son bir msj atmak istedin içine ne yazardın. Ona söyleyeceğin son söz ne olurdu!!!

valla tek cümle iyi dinle
TEK FARKIMIZ TÜRK OLMAMIZ YA TAM SUSTURURUZ YADA KAN KUSTURURUZ BU HUSUSTA NE KURAL TANIRIZ NEDE KRAL!!!!! HADI EYVALLAH DERDIM

BIDE BILADER NEDEN SEVGILIME YAZAYIMKI ANAM BABAM VAR ONLAR SEVGILIMDEN DAHA YAKIN SEVGILI ONLARA YAZARDIM NASIL OLSA GIDECEGIM YERDE HURI KIZLARI COK BILADER KONSEPSIZLIOK YAPMAYALIM AYIP OLUYO YANI.ddd

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri