Son Sözün Ne Olurdu

elveda derken sana gözümden akan yaşlar sel oldu seni öyle seviyorum ki anlatamam sen benim herşeyimdin canımdın ama ben artık yokum gidiyorum umarım beni unutmazsın çünkü seni çok seviyorum

seni hep sevdim sevmeye devam edicem, ne olursa olsun hep sevicem,bedenim sensiz ama kalbim hep senle kendine iii bak SENİ SEVİYORUM.....

seninle bir ömür olmayı istemiştim.Gidiyorum diye yalnız kalmayacaksın.Ruhum hep baş ucunda olacak sevgilim.

eee güzelim her yolun bir sonu vardır .. :D Çıkmaz sokağa girdim artık ebedi orada kalacağım :) Seni yalnız bıraktığım için kusura bakma Beşiktaş değerini korursan seni daima severim :D Haaaa unutmadan şekerim Kurtlar Vadisi'nde ne olduğunu sesli sesli anlat belki duyarım :D :D

yaşarken seni sevdim ölürkende seni severek ölüorum gözümü arkada bırakma kendine iyi bak sana bişey olmasın hep bi parçamı içinde sakla sakın beni unutma ölmek koymas ama senin beni unutman bana daha çok dokunur seni çok seviorum aşkım ):

bebeım sanırım bu sana son sozum olucak senı cok sevdığımı ve delıler gıbı asık olduuu bılmelısın sende benı oyle ltf benım ıcın bır fedakarlık yap hanı hep sevgılı ben senın ıcın olurum derya sende benım ıcın yasamayı dene

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri