Sohbet Forum, Sohbet Forumları, Sohbet Forum Siteleri

Neyse konuşursam kendime yazık ederim xD

Napıyosun ya ne var ne yok xD Nerelerdeydin senelerdir? xD

Malum şahısla yollarımız ayrılınca sözüm ona girmeme kararı almıştık sonrasını az çok biliyor bilen, ben sözümü yine de tuttum uzun vadede xD En azından bazısına göre çok uzun tuttum xD Farklı bir yol çizdim. Girmek istediğim dönem oldu 2016'da da girdim hatta çok az bir süre. Enişten vardı o dönem. Ona olan ilgimden dolayı yine foruma giremedim. Derken kısmet geçen aylara nasip oldu bir girdim. Anıl'ı yakaladım. Dedim çocuk gitme bir yere xD Buralardayız xD Biliyorsun DF bataklığını giren çıkamıyor xD Düştük bataklığa xD
Ay Melih ne yalan söyleyeyim özlemişim seninle konuşmayı. İyi ki geldin. Eski tayfa toplanırız belki xD

Malum şahısla yollarımız ayrılınca sözüm ona girmeme kararı almıştık sonrasını az çok biliyor bilen, ben sözümü yine de tuttum uzun vadede xD En azından bazısına göre çok uzun tuttum xD Farklı bir yol çizdim. Girmek istediğim dönem oldu 2016'da da girdim hatta çok az bir süre. Enişten vardı o dönem. Ona olan ilgimden dolayı yine foruma giremedim. Derken kısmet geçen aylara nasip oldu bir girdim. Anıl'ı yakaladım. Dedim çocuk gitme bir yere xD Buralardayız xD Biliyorsun DF bataklığını giren çıkamıyor xD Düştük bataklığa xD
Ay Melih ne yalan söyleyeyim özlemişim seninle konuşmayı. İyi ki geldin. Eski tayfa toplanırız belki xD

Anıl, Ediz ve Seni gördüm eski tayfadan şimdilik günde 234234234. giriyordum 7895645645635634 defa girerim artık xD

Sıkıldım sosyal medya ağlarından İnci ya öyle böyle değil bi gör.

Ulan Cuma günü Hayırlı Cumalar gifleri görmekten gözlerim yoruldu xD

Anıl, Ediz ve Seni gördüm eski tayfadan şimdilik günde 234234234. giriyordum 7895645645635634 defa girerim artık xD

Sıkıldım sosyal medya ağlarından İnci ya öyle böyle değil bi gör.

Ulan Cuma günü Hayırlı Cumalar gifleri görmekten gözlerim yoruldu xD

Senin de gelmeni bir ara çok bekledik de Allahtan yakaladık seni de xD
Ya o gifleri ben whatsapp üzerinden daha çok alıyorum xD
Senin de sosyal medyadan sıkıldığın bir dönem olmuşsa tamamdır kocaman olmuşsun demektir xD

Senin de gelmeni bir ara çok bekledik de Allahtan yakaladık seni de xD
Ya o gifleri ben whatsapp üzerinden daha çok alıyorum xD
Senin de sosyal medyadan sıkıldığın bir dönem olmuşsa tamamdır kocaman olmuşsun demektir xD

İnci bizim zamanımızda sosyal medya mı vardı ya? xD

Whatsapp yoktu bi kere. Ben o dönemlerde Nazlı'Ya titreşim atıyordum msn'den xD

Facebook yeni yeni işte xD

İnci bizim zamanımızda sosyal medya mı vardı ya? xD

Whatsapp yoktu bi kere. Ben o dönemlerde Nazlı'Ya titreşim atıyordum msn'den xD

Facebook yeni yeni işte xD

Facebook vardı xD msn vardı ahahahahahah msn ya eski anılarım canlandı yeminle.
Ay ne dedikodu yapardık sürekli çevrim içi idik.
Sen bir dönem deli gibi forum açıyordun DF'den her banlandığında xD Üzerine siteyi çökertmeye filan çalışıyordun sdfgsdfsdf
Hain planlarını genelde bana anlatırdın çok iyi hatırlıyorum o dönemleri xD
Yalnız baya güzel eğlendik biz zamanında ya xD

Facebook vardı xD msn vardı ahahahahahah msn ya eski anılarım canlandı yeminle.
Ay ne dedikodu yapardık sürekli çevrim içi idik.
Sen bir dönem deli gibi forum açıyordun DF'den her banlandığında xD Üzerine siteyi çökertmeye filan çalışıyordun sdfgsdfsdf
Hain planlarını genelde bana anlatırdın çok iyi hatırlıyorum o dönemleri xD
Yalnız baya güzel eğlendik biz zamanında ya xD

Ergenliğimi burada attım ya xD

Anam babama bela olmadım fazla xD Daha ne xD

Aynen İnci ya xD

Ankara'da Üniversiteyi okudum sonra geldim Kayseri'ye.

Kamudayım, çalışıyorum.

Sen napıyosun xD

Okuduğun dönem konuşuyorduk biz seninle buralardaydık ikimiz de hatırlıyorum.
İyi devlete kafa atmışsın xD

Ben 3. üniversitemi okuyorum. İzmir'deyim. Bu sene bitiyor. İnş. 3 yıla kalmadan kendi işimin patronu olacağım. xD
Patroniçe İnci Hanım diyeceksiniz xD

Okuduğun dönem konuşuyorduk biz seninle buralardaydık ikimiz de hatırlıyorum.
İyi devlete kafa atmışsın xD

Ben 3. üniversitemi okuyorum. İzmir'deyim. Bu sene bitiyor. İnş. 3 yıla kalmadan kendi işimin patronu olacağım. xD
Patroniçe İnci Hanım diyeceksiniz xD

Valla deriz sorun yokta böyle çok sıkıcı değil mi forum inci ya. Kimse yok, araya giren yok. Ona buna laf sokan yok xD

Eskiden Sohbet konusu dolar taşardı durmadan yeni konu açarlardı burdan devam diye xD Ben gittiğimden bu yana bu konudan konuşuyorlar herhalde xD

Valla deriz sorun yokta böyle çok sıkıcı değil mi forum inci ya. Kimse yok, araya giren yok. Ona buna laf sokan yok xD

Eskiden Sohbet konusu dolar taşardı durmadan yeni konu açarlardı burdan devam diye xD Ben gittiğimden bu yana bu konudan konuşuyorlar herhalde xD

Aynı fikirdeyim bir tık canlı gibi de. İlk geldiğimde Karbeyazcığımla girmiştik. Kimse yoktu Karbeyaz ile ben vardık sadece xD Şimdi yine düzenli giren üyeler var.

Herkesin işi gücü var. Boru değil 10 yıldan fazla zaman oldu hala buralardaysak, bak çocuk sahibi olmuşsun yine de geliyorsun ki sevdiğinden geliyorsun toparlarız. Aman toparlamaya gerek de yok. Eski enerjimiz olsa yeter. Biz buradayız sonuçta eskilerden ışığı gören geldikçe gitmeyecektir xD

Aynı fikirdeyim bir tık canlı gibi de. İlk geldiğimde Karbeyazcığımla girmiştik. Kimse yoktu Karbeyaz ile ben vardık sadece xD Şimdi yine düzenli giren üyeler var.

Herkesin işi gücü var. Boru değil 10 yıldan fazla zaman oldu hala buralardaysak, bak çocuk sahibi olmuşsun yine de geliyorsun ki sevdiğinden geliyorsun toparlarız. Aman toparlamaya gerek de yok. Eski enerjimiz olsa yeter. Biz buradayız sonuçta eskilerden ışığı gören geldikçe gitmeyecektir xD

Ben baktım Ediz var profilde de kayseri yazıyor. Aradım hemen numarasını alıp. Şimdi ona musallat olurum burda xD

Siz iyi yırttınız bayadır görüşmüyorduk ama devam edecekseniz bende ona göre davranayım. Adminlik isteyim filan xD

Ben baktım Ediz var profilde de kayseri yazıyor. Aradım hemen numarasını alıp. Şimdi ona musallat olurum burda xD

Siz iyi yırttınız bayadır görüşmüyorduk ama devam edecekseniz bende ona göre davranayım. Adminlik isteyim filan xD

Valla ben buralardayım şimdilik. Anıl da buralarda xD
Ahahaha eski meseleleri hatırlayınca admin yapmak seni mantıklı olur mu bilemedim xD

Konu dışı ama lol biliyon mu bakayım sen? xD

Valla ben buralardayım şimdilik. Anıl da buralarda xD
Ahahaha eski meseleleri hatırlayınca admin yapmak seni mantıklı olur mu bilemedim xD

Konu dışı ama lol biliyon mu bakayım sen? xD

LOL ile çok aram yokta PUBG oynuyorum hatta şuan altta açık maça ara verip yazıyorum sana xD

Cs go ve Pubg oynuyoruz takım olarak. Turnuvalar vs atıyoruz hep. xD

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri