Sohbet Forum, Sohbet Forumları, Sohbet Forum Siteleri

- 3 mü?????? Hocaya ne gibi bir kötülük yaptın acaba??? :3dtjk:
Hani 0'ı hatta 1 alanı duydum ama -3 benim için bir ilk oldu. Üzüldüm yüzmüş yüzmüş kuyruğuna gelmişsin resmen. Hoş olmamış. Hocaların abartmış ya da hocan.

eee 10 yıl geçmiş üzerinden hatta 11 bir zahmet telefonlar değişsin :3dtjk: Bilerek yaptığı bir şey olduğunu sanmıyorum. Büş evleneli çok da olmadı zaten en fazla 2 yıl olmuştur. Ama facebook vs. kapattığı mevzu doğru. Tabii Büş adına konuşuyorum birden iletişimi kesme nedeni ya da telefonunu değiştirme nedeni evliliği değildir. Kendisinin hala facebook ya da instagram hesabı yok misal.

ahahahahaha eğlenceli de bir insansın neden herkes seninle iletişimi kopardı acaba???? ahahahahaha Anıl ya :3dtjk:
Ama sorun sende değildir bence. Belki de gerçek kimliklerini gizlemişlerdir sonra da fake sosyal medya hesaplarını kaldırmışlardır kim bilir :3dthl:

kağıda hocam lütfen geçirin artık bu kadar oluyo yapamıyorum yazıp üzgün işareti koymustum oda cevap olarak -3 vermiş işte hak ettim galiba xD

benim telefonum hala aynı biliyomusun istikrar sağladıgım tek şey bu galiba xD
bu arada benim büşrayla olan konuşmalarım hala duruyo facebookta geçen baştan sona okudum gülme krizine girdim
konuşmanın hiç bi konusu içerigi yok sadece bana küfür falan ediyo ve bu konuşma saatlerce sürüyo xD en sonda senden hiç bi cacık olmaz mal falan diyip gidiyo ve bu döngü hergün devam ediyo hahaha
şaka bi yana selam söylersin benden eğer denk gelirsen
ve küstüm ona 6 yıldır küsüm bilgisi olsun xD

ahaha eğlenceli de bir insansın neden herkes seninle iletişimi kopardı acaba???? ahaha Anıl ya
Ama sorun sende değildir bence. Belki de gerçek kimliklerini gizlemişlerdir sonra da fake sosyal medya hesaplarını kaldırmışlardır kim bilir
bu doğru olmasın ya
tatile bile masaüstü bilgisayarı kucaklayıp
tatildeki eve pcyi kurup millet havuza girerken forumda konu açan adamdım üzmeyin beni bee xD

aklıma ne geldi sen bana küsmüştün hatırlıyo musun msnden engellemıştın benı xD

kağıda hocam lütfen geçirin artık bu kadar oluyo yapamıyorum yazıp üzgün işareti koymustum oda cevap olarak -3 vermiş işte hak ettim galiba xD

benim telefonum hala aynı biliyomusun istikrar sağladıgım tek şey bu galiba xD
bu arada benim büşrayla olan konuşmalarım hala duruyo facebookta geçen baştan sona okudum gülme krizine girdim
konuşmanın hiç bi konusu içerigi yok sadece bana küfür falan ediyo ve bu konuşma saatlerce sürüyo xD en sonda senden hiç bi cacık olmaz mal falan diyip gidiyo ve bu döngü hergün devam ediyo hahaha
şaka bi yana selam söylersin benden eğer denk gelirsen
ve küstüm ona 6 yıldır küsüm bilgisi olsun xD

bu doğru olmasın ya
tatile bile masaüstü bilgisayarı kucaklayıp
tatildeki eve pcyi kurup millet havuza girerken forumda konu açan adamdım üzmeyin beni bee xD

aklıma ne geldi sen bana küsmüştün hatırlıyo musun msnden engellemıştın benı xD

Ee biraz hak etmişsin diyeceğim de hak etmemişsin ya. Sonuçta 7 yıldır bir okul bitmiyorsa hocalarda biraz vicdana gelsinler sonuçta hocalar da öğretemiyor ki bitmiyor. :3dtbc:

Büş ile olan konuşlarınızı merak ettim şimdi ahahahahahaha
Ben de silmem genelde kalır bende de :3dthl:
Selam söylerim mutlaka İzmit'te değilim o yüzden çok görüşemiyoruz ama bir yoklarım.

Ah Anıl kıyamam ya ciddi ciddi masaüstü bilgisayarını kucaklayıp şehirler arası yolculuk mu yapıyordun?
:17qn8h:

Küsme kısmını hatırlamıyorum ama seninle koptuğumuz bir zaman oldu evet. Bil bakalım sebebi neydi?
Ya da şöyle mi sormalıyım...
BİL BAKALIM KİM SENİNLE VE FORUMDAKİ HEMCİNSLERİYLE KONUŞMAMI İSTEMEDİĞİ İÇİN HERKESİ SİLDİRMİŞTİ???????
Allahım ne ergenmişim o zamanlar. Ne değerli arkadaşlarımı kaybettim o vatandaş sayesinde. Düşündükçe bana bir şeyler oluyor.
Sorry Anıl ya. :(

Sen yine de ismini anma o vatandaşın lütfen xD

Ee biraz hak etmişsin diyeceğim de hak etmemişsin ya. Sonuçta 7 yıldır bir okul bitmiyorsa hocalarda biraz vicdana gelsinler sonuçta hocalar da öğretemiyor ki bitmiyor. :3dtbc:

Büş ile olan konuşlarınızı merak ettim şimdi ahahahahahaha
Ben de silmem genelde kalır bende de :3dthl:
Selam söylerim mutlaka İzmit'te değilim o yüzden çok görüşemiyoruz ama bir yoklarım.

Ah Anıl kıyamam ya ciddi ciddi masaüstü bilgisayarını kucaklayıp şehirler arası yolculuk mu yapıyordun?
:17qn8h:

Küsme kısmını hatırlamıyorum ama seninle koptuğumuz bir zaman oldu evet. Bil bakalım sebebi neydi?
BİL BAKALIM KİM SENİNLE VE FORUMDAKİ HEMCİNSLERİYLE KONUŞMAMI İSTEMEDİĞİ İÇİN HERKESİ SİLDİRMİŞTİ???????
Allahım ne ergenmişim o zamanlar. Ne değerli arkadaşlarımı kaybettim o vatandaş sayesinde. Düşündükçe bana bir şeyler oluyor.

Büşra bana hep senden bi cacık olmaz diyodu
okulumun bitmemesinin sebebi büşra bence o kadar söylerse olacagı bu işte çok teşekkür ederim ona xD

o zaman yenı bi bomba daha geliyo en çok konu açan kişi 100 lira kazanır diye bi yarışma vardı hatırlarsın
o yarışmayı kazanmak için tatile pcmi götürüp konu açıyodum sürekli ve o zamanlarda wınnn vardı ve kotalıydı ama ben bunu bilmiyodum
ben böyle delirmiş gibi hergün konu açıyodum ama hiç durmadan o yarışma benım için çok önemliydi kazanmalıydım hava atıcaktım kızlara hahaha mantıga bak asıl ergen benmişim
yarışmayı kazandım ve 100 lirayı aldım ama konuşmanın başında wınn kotalıymıs demıstım ya
işte kotayı öyle bi aşmışım ki 1000 lira fatura geldi xDxD

doğru ya küsme yoktu
sen silmiştin beni hatırladım simdi
tam o sildigin zamanlarda dertleşiyoduk ama yeni yeni tanışıyo gibiydik
bende sana kimseye anlatmadıgım bişeyi anlatmıştım o zamanlar
o şeyi hala çok az kişi biliyodur mesela
belkide sen unutmuşsundur 10 yıl olmuş normal tabi xD

Büşra bana hep senden bi cacık olmaz diyodu
okulumun bitmemesinin sebebi büşra bence o kadar söylerse olacagı bu işte çok teşekkür ederim ona xD

o zaman yenı bi bomba daha geliyo en çok konu açan kişi 100 lira kazanır diye bi yarışma vardı hatırlarsın
o yarışmayı kazanmak için tatile pcmi götürüp konu açıyodum sürekli ve o zamanlarda wınnn vardı ve kotalıydı ama ben bunu bilmiyodum
ben böyle delirmiş gibi hergün konu açıyodum ama hiç durmadan o yarışma benım için çok önemliydi kazanmalıydım hava atıcaktım kızlara hahaha mantıga bak asıl ergen benmişim
yarışmayı kazandım ve 100 lirayı aldım ama konuşmanın başında wınn kotalıymıs demıstım ya
işte kotayı öyle bi aşmışım ki 1000 lira fatura geldi xDxD

doğru ya küsme yoktu
sen silmiştin beni hatırladım simdi
tam o sildigin zamanlarda dertleşiyoduk ama yeni yeni tanışıyo gibiydik
bende sana kimseye anlatmadıgım bişeyi anlatmıştım o zamanlar
o şeyi hala çok az kişi biliyodur mesela
belkide sen unutmuşsundur 10 yıl olmuş normal tabi xD

ahahahahah okulunun bitmemesinin sebebini özellikle Büş'e ileteceğim xD

yarışma olayını hatırlıyorum ya hatta 1000 lira gelen faturayı da hatırlıyorum. Hatırlamadığım sonraki kısım?????
Baban ne yapmıştı sahi o faturadan sonra xD sdfsdfsdfsdfsdf

Evet çok dertleşiyorduk çok iyi hatırlıyorum. Bana iyi gelen iki şeyden birisi buydu o zamanlar. Hatırlıyor olabilirim hatırlamıyor da olabilirim hatırlatman lazım. xD

Bu arada lol atalım seninle. xD Arkadaş çevremi harika oyunumla çıldırtıyorum. Yeni bir kurbana ihtiyacım var xD

ahahahahah okulunun bitmemesinin sebebini özellikle Büş'e ileteceğim xD

yarışma olayını hatırlıyorum ya hatta 1000 lira gelen faturayı da hatırlıyorum. Hatırlamadığım sonraki kısım?????
Baban ne yapmıştı sahi o faturadan sonra xD sdfsdfsdfsdfsdf

Evet çok dertleşiyorduk çok iyi hatırlıyorum. Bana iyi gelen iki şeyden birisi buydu o zamanlar. Hatırlıyor olabilirim hatırlamıyor da olabilirim hatırlatman lazım. xD

Bu arada lol atalım seninle. xD Arkadaş çevremi harika oyunumla çıldırtıyorum. Yeni bir kurbana ihtiyacım var xD
ah büşra ahh bitirdin beni xD
aaa hatırlıyo musun o 1000 tl olayını
babam zebani gibi üstüme çökmüştü ya minnacıktım o zamanlar xD

Evet çok dertleşiyorduk çok iyi hatırlıyorum. Bana iyi gelen iki şeyden birisi buydu o zamanlar. Hatırlıyor olabilirim hatırlamıyor da olabilirim hatırlatman lazım.

nasıl hatırlatıcam ki bilemedim ipuçlarını takip et inci bulacaksın inanıyorum sana xD

olur atalım ne zaman istersen
Küçük Kedi Marla İsmim
sanırım 15. hesabım falan yakında lol türkiye bana hesap açmayı yasaklayacak diye korkuyorum xD

ah büşra ahh bitirdin beni xD
aaa hatırlıyo musun o 1000 tl olayını
babam zebani gibi üstüme çökmüştü ya minnacıktım o zamanlar xD

nasıl hatırlatıcam ki bilemedim ipuçlarını takip et inci bulacaksın inanıyorum sana xD

olur atalım ne zaman istersen
Küçük Kedi Marla İsmim
sanırım 15. hesabım falan yakında lol türkiye bana hesap açmayı yasaklayacak diye korkuyorum xD

ahahahahaha herhalde hatırlıyorum o zamanlar da komik bir olaydı şimdi de komik hatta şimdi daha komik xD
Ay kıyamam ya 100 lirayı verseydin babana kapora misali xD dfgdfgdfgdfg

Ekledim xD
Benim çok hesabım yok ya 30'a kadar kasmak büyük işkence gibi geliyor bana xD
15 hesap maşallah.... Hesabın hep askıya mı alınıyor yoksa xD

ahahahahaha herhalde hatırlıyorum o zamanlar da komik bir olaydı şimdi de komik hatta şimdi daha komik xD
Ay kıyamam ya 100 lirayı verseydin babana kapora misali xD dfgdfgdfgdfg

Ekledim xD
Benim çok hesabım yok ya 30'a kadar kasmak büyük işkence gibi geliyor bana xD
15 hesap maşallah.... Hesabın hep askıya mı alınıyor yoksa xD

bence o 100 lirayı babama verseydım daha çok sinirlenirdi düşünsene 1000 lira fatura gelmiş al baba 100 lira desem
nolurdu acaba düşünemedim .. xD

evet hepsi ban yedi çok flamer biriymişim ama bilmiyolarki ben flamer falan değilim konuşmadan duramıyorum çenem düşük tanımıyolar işte xD

bi ara baya kafayı takmıştım profesyonel oyuncu olmaya sezon 3 civarlarıydı westtede trdede yüksek liglere çıkıyodum ama cok konuşuyomuşum bu yüzden sürekli ban yedigim için bi takıma giremedim artık lolden çok tft oynuyorum xD
tft yi çok sevdim onda sinirlenmiyorum xD

bence o 100 lirayı babama verseydım daha çok sinirlenirdi düşünsene 1000 lira fatura gelmiş al baba 100 lira desem
nolurdu acaba düşünemedim .. xD

evet hepsi ban yedi çok flamer biriymişim ama bilmiyolarki ben flamer falan değilim konuşmadan duramıyorum çenem düşük tanımıyolar işte xD

bi ara baya kafayı takmıştım profesyonel oyuncu olmaya sezon 3 civarlarıydı westtede trdede yüksek liglere çıkıyodum ama cok konuşuyomuşum bu yüzden sürekli ban yedigim için bi takıma giremedim artık lolden çok tft oynuyorum xD
tft yi çok sevdim onda sinirlenmiyorum xD

Bence pintisin o yüzden babana vermedin 100 lirayı şimdi birbirimizi yemeyelim ahahahahahahahaha xD
Ya sen milletin her hatasında yazar, insanlara oyun oynatmaz birde kolidorunda geri kalırsan e bir zahmet raporlan xD
Çok zor ya... Özellikle elmas 1 iken kasmak imkansıza yakın bir şey xD
Artık sohbette mümkün sinirlenince benim gibi arkadaşlarını delirt daha cici oluyor xD
Tft'yi sevdim ben de plata çıkarıp bıraktım geçen sezon xD
Bu yeni sürümü çok anlamadım ama pratik yapmak lazım yine de oynarım.
Benim favorim aram ya xD

Bence pintisin o yüzden babana vermedin 100 lirayı şimdi birbirimizi yemeyelim ahahahahahahahaha xD
Ya sen milletin her hatasında yazar, insanlara oyun oynatmaz birde kolidorunda geri kalırsan e bir zahmet raporlan xD
Çok zor ya... Özellikle elmas 1 iken kasmak imkansıza yakın bir şey xD
Artık sohbette mümkün sinirlenince benim gibi arkadaşlarını delirt daha cici oluyor xD
Tft'yi sevdim ben de plata çıkarıp bıraktım geçen sezon xD
Bu yeni sürümü çok anlamadım ama pratik yapmak lazım yine de oynarım.
Benim favorim aram ya xD

itiraf ediyorum o parayla hamburger yedim xD
hee bide triplere girmiştim forumda havalı havalı geziyodum akına hava atıyodum kıskanıyodu xD

bende öyle lolde artık dereceli girmeyi bıraktım arada bir aram giriyorum işte kalan zamandada tft giriyorum
tft için ayrı bi hesap açtım elmas 2 ye çıkarttım ama dedigin gibi yenı sürüm geldi o birazcık zor geldi banada

itiraf ediyorum o parayla hamburger yedim xD
hee bide triplere girmiştim forumda havalı havalı geziyodum akına hava atıyodum kıskanıyodu xD

bende öyle lolde artık dereceli girmeyi bıraktım arada bir aram giriyorum işte kalan zamandada tft giriyorum
tft için ayrı bi hesap açtım elmas 2 ye çıkarttım ama dedigin gibi yenı sürüm geldi o birazcık zor geldi banada

ahahahah iyi yapmışsın hak ettin xD
Akın'ı da özledik ya o da gelse cici olur.

Aram candır.
Tft de aslında kombinasyonu bulunca yürüyon ya. O daha kolay ve zevkli bence.

ahahahah iyi yapmışsın hak ettin xD
Akın'ı da özledik ya o da gelse cici olur.

Aram candır.
Tft de aslında kombinasyonu bulunca yürüyon ya. O daha kolay ve zevkli bence.

evet ben draven kompu yapıyodum sadece xD

akın benım en uzun sure ıletısımde kaldıgım kısı galıba forumda
ama sanmıyorum gelecegını gelıyodur da aktıf olmaz bence eskisi kadar
Türkiyede değil galiba geziyor kral xD
bende 2-3 gündür giriyorum özledim gerçekten eskiye dönmek istiyorum oturdum bütün konuları okudum bizim tayfayla alakalı olan xD
hatta senı görünce direkt yazacaktım ama silmiştin ya benı dedim belki konuşmak istemez falan yazmadım sonra büşra evlendı dıyınce yazdım böylede cins biriyim işte xD
farklıydı ya bu forum bak 10 yıl geçmiş üzerinden mesela hala ismimi unutmamışsın
hatta ben unutmuştur heralde diyede düşündüm düşünmedim değil :3dtjk:
gerçekten bu forumda büyüdük desek yalan olmaz heralde ve unutulmaz buradaki arkadaşlıklar

evet ben draven kompu yapıyodum sadece xD

akın benım en uzun sure ıletısımde kaldıgım kısı galıba forumda
ama sanmıyorum gelecegını gelıyodur da aktıf olmaz bence eskisi kadar
Türkiyede değil galiba geziyor kral xD
bende 2-3 gündür giriyorum özledim gerçekten eskiye dönmek istiyorum oturdum bütün konuları okudum bizim tayfayla alakalı olan xD
hatta senı görünce direkt yazacaktım ama silmiştin ya benı dedim belki konuşmak istemez falan yazmadım sonra büşra evlendı dıyınce yazdım böylede cins biriyim işte xD
farklıydı ya bu forum bak 10 yıl geçmiş üzerinden mesela hala ismimi unutmamışsın
hatta ben unutmuştur heralde diyede düşündüm düşünmedim değil :3dtjk:
gerçekten bu forumda büyüdük desek yalan olmaz heralde ve unutulmaz buradaki arkadaşlıklar

Gel de tft atalım müsaitsen xD
Muhtemelen aktif olmayı geçtim gelmez foruma.
Birde ülke ülke geziyorsa hiç işi olmaz haliyle xD

Sorma... Benimde öyle aklıma esti. Bir bakayım dedim şifremi girdim girdim olmadı. Aslında çok önceden de gelirdim de uğraşmak istemedim. Özkan ile görüştüm sağ olsun yardımcı oldu.

Ya benim de yüzüm yoktu sana yazmaya açıkçası sonuçta ben silmiştim seni. Belki sen konuşmak istemezsin diye düşündüm.
Eee derdimi dinledin o kadar bir zahmet unutmayayım. Unuttuklarım da var isim olarak inş. onlar da selam çakmazlar yoksa isimleriyle hitap edemem rezil olmayayım ahahahahah xD
Büyüdük kesinlikle. Çok şey yaşadık... Özellikle de ben xD
Düzenli girmeye çalışıyorum şimdilik. İnş. bir aksilik olmaz devamı gelir ^^

Gel de tft atalım müsaitsen xD
Muhtemelen aktif olmayı geçtim gelmez foruma.
Birde ülke ülke geziyorsa hiç işi olmaz haliyle xD

Sorma... Benimde öyle aklıma esti. Bir bakayım dedim şifremi girdim girdim olmadı. Aslında çok önceden de gelirdim de uğraşmak istemedim. Özkan ile görüştüm sağ olsun yardımcı oldu.

Ya benim de yüzüm yoktu sana yazmaya açıkçası sonuçta ben silmiştim seni. Belki sen konuşmak istemezsin diye düşündüm.
Eee derdimi dinledin o kadar bir zahmet unutmayayım. Unuttuklarım da var isim olarak inş. onlar da selam çakmazlar yoksa isimleriyle hitap edemem rezil olmayayım ahahahahah xD
Büyüdük kesinlikle. Çok şey yaşadık... Özellikle de ben xD
Düzenli girmeye çalışıyorum şimdilik. İnş. bir aksilik olmaz devamı gelir ^^

iyi yapmışsın keşke toplansa herkes tekrardan xD
bu arada bazılarının isimlerini bende unuttum ama çaktırma aramızda xD

---> Sohbet Forum, Sohbet Forumları, Sohbet Forum Siteleri

Neyse oyunlarda benden bu kadar. Şimdilik... :D

İyi geceler herkese. :R

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol