░▒▓██ Sizi En Çok Neler KORKUTUR ( Etkiler.. ) ? ░▒▓██

Sizi En Çok Neler KORKUTUR ?

• Kullanılan toplam oy
    53

..:TroJaN:..

Kayıtlı Üye
░▒▓██ Sizi En Çok Neler KORKUTUR ( Etkiler.. ) ? ░▒▓██

Hangisinden daha çok etkilenirsiniz yada sizi ürpertir , korkutur ?
Oyladıktan sonrada yorumlarınızı alabiliriz

beni:
C
in, Şeytan we Hayaletlerle İlgili Olaylar aslında korkutmaz sadece ilgimi çekiyo ama okuduğum zaman ürperiyrm....

iskence yapilirken birini gormek falan korkmak mi bilmiom ama cok fena oluyorum )):

korkuya gelince

diger == kendimi yanlis ifade etmis olmaktan cok korkuyorum

secenekler bambaska gerci (:)

ölü görüntülerinden,,kanlı kesikli olaylar hayatımın bi parçası oldu...meslekten dolayı :)
işkence ve cinayet görüntüleri de çok fasla korku filmi izlediğim için etkilenmiorum artıkın!!!
cin ve şeytan olayları,inkar edilemez bir gerçek...sen onlarla uğraşmazsan,onlarda senle uğraşmaz o yüsden korkmuorum ;)
fare ve böceklerdende korkmam...okul yıllarında ewde kalırken beraber kardeş kardeş yaşamıştık :D
korkmuorum ben bişiyden yahu :D

ufaklıktan beri cok korku fılm ızlıyorum kucukken cok korku fılmlerı olurdu ozaman zemını cok ıyı hazırlamısım sımdı eskısı kadar korku fılm olmasada cın seytan hayalet benı ufakken cok korkutururdu ama su son zamanlarda cıkan fılm ele alırsak benı korkutabılcek hıc bır fılm yok

en büyük korkum kötü bi ölümLe öLmek .. özeLLikLe de hayvanLar tarafindan parcaLanarak .. en büyük korkum budur

Kötü Görüntüler Falan Özellikle Yılan Fobim Var İsmine Resmine Hiç Bişeyine Tahammülüm Yok :(

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri