Sizi Böyle Bekleyen Var Mı ?

---> Sizi Böyle Bekleyen Var Mı ?

Daha yaşın kaç bücür az dabırlı ol seven çıkar elbet. bir kişiye takılı kalma sevmiyorsa o kaybeder :)[/B][/QUOTE]

öyle abicim bende öyle düşündüm ama bırakmıyor peşimi nereye gitsem karşımda seni seviyorm sıkıldım artık ya tamam anladık seviyosun ama istemiyom ya allah allah neyse abicim dersim var kendinize iyi baken :) akşama grş

Mesaj gitmiştir :R

Daha yaşın kaç bücür az dabırlı ol seven çıkar elbet. bir kişiye takılı kalma sevmiyorsa o kaybeder :)

19 oldum dün 19 xD
haklısın abim öyle kısmet daha yaşımız genç :H
sanırım o cevap banaydı ? :)
zorla güzellik olmaz ki sevmesin boşver seni kaybettiği için anlıcaktır birgün hatasını

aa yok hayır size değildi :)
sadece abimeydi ama evet dedıgınızde hakılısınız :)

öyle abicim bende öyle düşündüm ama bırakmıyor peşimi nereye gitsem karşımda seni seviyorm sıkıldım artık ya tamam anladık seviyosun ama istemiyom ya allah allah neyse abicim dersim var kendinize iyi baken :) akşama grş

İyi dersler sana görüşürüz :)

19 oldum dün 19 xD
haklısın abim öyle kısmet daha yaşımız genç :H

Aman Aman kocaman olmuş :R

Bence biraz abartı olmuş. 9 yaşında bir çocuk öyle resim çizebilirmi ? 9 yaşındayken ben çöp adam bile çizemiyordum :D

Ana temaya dönecek olursak beni öyle bekleyen kimse olmadı bu yüzden kendi gücümle kafesi kırıp çıktım oradan :)

valla yok kimseciklerim öyle beklesin:))ama bulan çok şanslı kaçırmasın

valla yok kimseciklerim öyle beklesin:))ama bulan çok şanslı kaçırmasın

Çıkar birgün sıkma canını :)

:R

Bence biraz abartı olmuş. 9 yaşında bir çocuk öyle resim çizebilirmi ? 9 yaşındayken ben çöp adam bile çizemiyordum :D

Ana temaya dönecek olursak beni öyle bekleyen kimse olmadı bu yüzden kendi gücümle kafesi kırıp çıktım oradan :)

Evet banada abartı gelmedi değil.

Helal sana xD

resim güzel,anlamı çok daha güzel :)
ama ben artık hiçkimsenin hiçkimseyi böyle bekleyeceğini düşünmüyorum (evet kötümserim :D)

Böyle bekleyecek.. böyle beklenecek..
Kim kaldıki.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri