»Siyah Düşlerin Mavi sevişmeleri« | birgül.

---> alıntımanlar...I Birgül

"Sevmeye layık olmayanı hatırlayarak değerli etme. Dönmek mi istiyor, bir şans daha verme. Unutma; Sevgi yürekli olana yakışır." /Şems/

"Yüzünü anlatmaya çalışmayacağım, bazı rüyaların anlatılması imkansızdır." /Ahmet Hamdi Tanpınar/

"Bazen seni çok özledim diyemeyip, nasılsın demek insana acı verebilir." /Prayers For Bobby/

Beni güzel hatırla. Sana unutulmaz geceler bıraktım.. Sana en yorgun sabahlar, gülüşümü, gözlerimi, sonra sesimi bıraktım. /Orhan V. Kanık/

"Daha son sözü söylemedi hayat; Belki yarınlar, mutlu sonlar var?.. /Nazım Hikmet/

"Cevap vermen gereken tek kişi, her sabah aynaya baktığında gördüğün kişidir." /Robin Sharma/

"Hiç kimse geçmişinin ve duygularının üstesinden gelen birinden daha güçlü değildir." /Act of Valor/

"Şimdi seni düşünmemeyi öğreniyorum… Yine de sen iyi misin?" /Yeditepe İstanbul/

Okunması gereken kitaplar, dinlenmesi gereken şarkılar, izlenmesi gereken filmler var. Bir de yaşanması gereken duygular. Aşk gibi.. /Yol/

"Hadi yaramı sarmaya merhemin yok, yalandan da olsa gönül alamaz mısın?" /Hz. Mevlana/

Gitmek gerekir bazen.. Fazla yormadan, daha çok bıktırmadan. Eğer vaktiyse, ardına bile dönüp bakmadan." /Can Yücel/

"Bir noktadan sonra her şeyin normale dönmesi için değil de işlerin daha kötüye gitmemesi için dua edersin." /Ben de Özledim/

''İnsanlardan nefret ettiğinde, onları daha iyi tanıyorsun..'' /Jean Christophe Grangé/

Ve dövüşebilirim... Doğru bulduğum, haklı bulduğum, güzel bulduğum her şey ve herkes için; Yaşım başım buna engel değil! /Nazım Hikmet

Seni görmek istiyordum kısacası. İnsan görmekle bile bazı şeylerin ağırlığına dayanabilir, avunabilir, hayal kurmaya devam edebilir. O.Atay

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri