»Siyah Düşlerin Mavi sevişmeleri« | birgül.

---> »Siyah Düşlerin Mavi sevişmeleri« | birgül.

ozdemir-asaf-resim-sozleri-tilqi-j.jpg

---> »Siyah Düşlerin Mavi sevişmeleri« | birgül.

Öyle bir an geliyor ki 3-4 ay önce her şeyiniz gibi bildiğiniz, her şeyi paylaştığınız, canınızdan çok sevdiğiniz insan aylar sonra hiçbir şey ifade etmeyebiliyor.

---> alıntımanlar...I Birgül

İşin zoruna gideceksin. Her zaman zoru dene... Zoru yapamasan bile, zoru yapmaya çalışarak hiç olmazsa kolayını yaparsın.

^ Aziz Nesin ^

Hayret ederim o kişiye ki, hastalık korkusuyla yemekten perhiz eder de, cehennem korkusuyla günahtan perhiz etmez. ^ Hz. Ali ^

Şeytan ona uymamız için yalvarıyor, peki biz çok iyi insanlar olduğumuz için mi onu kıramıyoruz ?

^ Aldous Huxley ^

"Görünüş önemli değildir. Zevkli bir kadını her zaman akıl ilgilendirir." /Amadeus/

"Bazen daha güzel şeylere yol açmak için, bazı şeylerin yıkılması gerekiyor." /How I Met Your Mother/

Ben, yine de vazgeçmedim seni sevmekten. Eskisi gibi değil ama... Biraz buruk, biraz küs, biraz sitemkâr seviyorum artık seni.. Cezmi Ersöz

"Kulaklığı kulağına takıp en sevdiğin müziği açarsın.. Yüzüne rüzgar çarpar ve yürürken hissettiğin o özgürlüğü hiçbir yerde bulamazsın."

"Mutlu olmanın tek yolu sevmektir; Sevmezseniz hayatınızı boşa yaşarsınız." /The Tree of Life

Artık yaşanmak için değil ayrılmak için yaşanır oldu aşk. Ve terketmeler yetmezmiş gibi birde emir verilir: 'Kendine iyi bak'. Can Yücel

"Sen ne kadar kalsan da, geliyorsun benimle. Ben ne kadar gitsem de, kalıyorum seninle." /Shakespeare

Gökyüzü karışıksa kuşların işi! Ya içim içime sığmıyorsa?.. Ne denir; kötüdür insanların gidişi. /Edip Cansever/

"Sensiz uyuduğum her gecenin uyumakla, sensiz uyandığım her sabahın uyanmakla hiçbir ilgisi yok." /Alex Miller/

"Affedince yorulur insan, yalnız kaldığında bir de.. Ama insanı en çok yoran şey hayal kurmaktır; olmayacağını bildiği halde." C. Aytmatov

Başkalarının görmesini istemediğimiz zayıf taraflarımız vardır.. Bu yüzden her şey yolundaymış gibi davranırız." /Dexter/

Bütün gün yatakta kalmanın nesi hoş?" "Kimseyi görmek zorunda kalmıyorsun." /Charles Bukowsk/

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri