»Siyah Düşlerin Mavi sevişmeleri« | birgül.

---> »Siyah Düşlerin Mavi sevişmeleri« | birgül.

Evet seni seviyorum.Çünkü ben senin gözlerindeki o farklı ışığı görebiliyorum.Tek ben görebiliyorum.Çünkü kimse sana benim gibi aşık bir gözle bakamaz.Kimse seni benim kadar sevemez.Sen benim vazgeçilmezimsin çünkü.İçtiğim su sensin.Sigaramın dumanı sensin.Sen benim yaşama sebebimsin.Ben her uyandığımda senin resmine bakıp her yeni güne seninle başlıyorum.Seninle devam ediyorum. Seninle bitiriyorum.Bi ses duysam sen mi geldin diye arkama bakıyorum ama sen yoksun.Ama olsun elbet birgün buluşacağız.İşte o zaman mesafeler olmayacak.Güvensizlik olmayacak.birbirimize sımsıkı bağlanmış olacağız.Ve bir o kadar da aşık.Yalnız başımayken senin şerefine kalkan kadehler artık senin kadehinle beraber aynı anda şerefimize kalkacak.Artık yalnız başıma okuduğum şiirleri senin gözlerine bakarak okuyacağım ve doya doya seni seviyorum diyebileceğim.Seninleyken yarınların bi önemi olmayacak.Her günümüz bir diğer günden güzel geçecek.Her gün biraz daha bağlanacağız birbirimize.Anın günün o dakikanın o saniyenin güzelliğini yaşayacağız.Gülümseyeceğiz beraber kahkahalar atacağız.Hiç ağlayıp mutsuz olmayacağız.mutsuzluk bize göre değil çünkü biz mutluluğu hak ediyoruz.Herkes bizim mutluluğumuzu görecek bu caddeler bu yollar bizim aşkımızı konuşacak yoldan geçen insanlar mutluluğumuzu kıskanacak.Bütün dünyamız aşkımız olacak.Yani benim dünyam sen olacaksın senin dünyan ben.bizim dünyamız mutluluk içinde olacak.İlkbahar gibi olacak.Çicekler açacak kelebekler geçecek gece çimlere uzanıp gökyüzündeki yıldızları sayacağız.Dolunayın ışığında uyuyacağız.Sabah güneşin doğuşunu izleyeceğiz.Ve BİR GÜN BULUŞACAĞIZ.

Üzülme değmez sözünü duymaktan sıkıldım. Değmeyenlere zaten üzülmem. Üzüldüğüm şey;
Değmeyenlere... Yüreğimin değmiş olması.

Anlamsız kelimeler karalıyorum kağıtlara. Bir bütün oluşturamıyorlar.
Parça parçalar. Tıpkı benim gibi.

Acıyan kalbime aldırmıyorum artık,
Biliyorum ki sen olmadığın sürece o hep acıyacak..
Gözümden akan yaşları silmiyorum artık,
Çünkü biliyorum ki sen yokken gözlerim hep ıslak kalacak..
Çığlık çığlığa bağıran yüreğimin sesi ürkütmüyor artık beni,
Çünkü sen yokken yüreğimin acı çığlıkları hiç susmayacak..
Hayatın nasıl birşey olduğunu sorgulamıyorum artık,
Çünkü biliyorum ki sen yokken hayat diye birşey Olmayacak

"Aşkın bir oyun olduğunu kabul etmiyorum. Aşk bir teslimiyettir, bir eriyiştir.
Yeniden doğmak için uyanıştır. Aşkın bütün sırrı iki kelimede: varlığından soyunmak...
Aşk için ya hep vardır, ya hiç.
Sen hep misin, hiç misin?"

-Neden istemiyorsun kimseyi?
+Birini sevdim ben.Hayaller kurdum onunla. Aynı okulu okuyacağımla aynı evi paylaşacağımla ve onun olacağıma dair hayaller. Hep sevecekti beni ve bende onu. Biz’e ayrılık hiç uğramayacaktı. İşe gittiğinde bile beni özleyecek beş dαkika bensiz duramayacaktı. O ve ben’den başka kimse olmayacak hayat önceliklerimizde biz ve bize dair şeyler olacaktı. Hayatımızın her anında büyüyecekti sevgimiz.Ölüm bile ikimizin olacaktı. O bir gün ölürse ben ben ölürsem o gelecekti arkamdan beş dakika düşünmeden. Dünya iki kişilik olmasada onun içinde benim içinde iki tek kişi yaşayacaktı. Birinci ve ikinci tekil şahıslar unutulmuştu bizde. Yapamazdık biz birbirimizsiz olmazdı olamazdı. Ama oldu. Günler geçtikçe belki daha çok sevdik birbirimizi söylediğimiz gibi ve sevgi zirvede yaşadı bir süre. Sonra başladı bir düşme. İnişler çıkışlar gittikçe arttı. En küçük tartışmalarda bile kızabilir olduk birbirmize. Kıskançlığımız hayatın iki kişilik olduğu hevesimiz hayatın bizden ibaret olduğu düşüncemiz kayba uğrattı bizi. Günden güne yok oldu yok olduk. Başlarda ben onu kaybettim sonra o beni. Yada önce o beni sonra ben onu. Yavaş yavaş ayrılığın sessizliği çöktü üstümüze. Yanyanayken konuşamaz birbirimizden bekler olduk. Her ne yapmak istediysek “o yαpmıyor ama” korumasına bürünür olduk. Biz kalktı ortadan ve aldı şahıslar yerini. Her sabah aklında uyandığımın nadir gelir oldum aklına her akşam sevgi sözcükleriyle uyutulan ben aşka uyutulur oldum. Yapmacık hareketler çoğaldı içten içe “seni seviyorum” demek için bile düşünür olduk. Kurduğumuz hayallerin gerçek olmayacağı gerçeği bir tokat gibi çarptı yüzlerimize. Belki istemedik ayrılığı tüm bunlara rağmen denedik eskisi gibi olmayı.Azalan ve tükenmeye yol alan sevgimizi çoğaltmaya çalıştık. Oda bende sevmeye uğraştık. Öpüşmelerdeki heyecanı sarılmalardaki titremeyi aradık. Ama olmadı. Gittikçe yordu bu uğraşmalar bizi. Her geçen gün çirkinleştik birbirimizin gözünde beğenmez olduk eksik görür olduk. Ve beklenen son geldi bitişimizi izledik . Ne o devam diyebildi ne ben. İkimizde biliyorduk bir şeylerin tükendiğini. Ve bitmesi gerektiğini. Bitti. Şimdi kimseyi istemiyorum hayatımda korktuğumdan değil yada sevemeyeceğimden. Ben onda kalsın istiyorum “aşk”. Onunla hatırlamak istiyorum kurduğum onca hayali. Olmasada ve olmayacak olsa da hatta olmasını bende istemesemde “özel” kalsın istediğimden. Dudaklarım onda ellerim ellerinde ve bedenimin sıcaklığı onun bıraktığı gibi kalsın. Hayat onda kalmasın ama “yaşanmışlık” onda kalsın istediğimden. Yeni birileri mi ? Tercihim yalnızlık değil elbet ama “yeniden” demeye yok istek.

Bir kadın gülmeyi unuttuğunda
Saçlarından süzülürmüş acılar.

Uzak nedir?
Kendinin bile ücrasında yaşayan benim için
gidecek yer ne kadar uzak olabilir?

Vazgeçilmeyen...
Hep uzaktadır...Bazen çok Özlersin Onu...Birilerine Anlatmaya
Kalkarsın, AnlayamazLar...Çok insan Çıkar Karşına.. Kalbine Girmek
İster Ama; Sen İzin Vermezsin...Çevren Ne Kadar Kalabalık Olsada, Sen
Onu Özler, Onu İster,Yalnız Kalırsın...Yavas Yavas Kabullenir, Onsuzda
Yaşamaya Alısırsın Ama; Asla vazgeçemezsin...

O susarken, sigara içerken, bakarken, uyurken, severken, solurken...
O varken ya da yokken...
Teninin bu denli güzelliği sonsuz durgunluktan kaynaklanıyor ve bana bu sonsuz yeryüzünden, yaşamdan ve ölümden daha da sonsuz geliyor.
İşte bu duygu nedeniyle onunla olmalıyım...
Diğer ilişkileri nasılsa ben sahneliyorum..

Ben ölseydim o belki ağlardı.

Ama o ağlasaydı ;

Ben ölürdüm..

Rica etsem..

Bu GECE, sorar mısın VİCDAN' nına..?
İçi RAHAT' mı..??

Lütfen SOR sen..

Ne demek İSTEDİĞİMİ,
Sen ANLAMASAN' da,

Belki o ANLAR..! ????

Ne bileyim, GEL îşte..
Eski bir KÎTAP buluruz;
Hani şöyle YIPRANMIŞ,
Yaşanmış ve ÎNCE bir KÎTAP,
Birlikte OKURUZ altını ÇÎZE ÇÎZE..
Şehre YAĞMUR yağar,
Saat durur belki 19:35' te..
Elimizde birer bardak ÇAY, birer fincan da KAHVE,
Peşimizde onlarca ŞARKI, ŞÎÎR,
Birinde ÜMÎDE rastlarız belki de..
Bir tutam LAVANTA,
Bir iki PAPATYA,
Ne bileyim, GEL işte..
Belli mi olur..?
Belki SEVERSÎN, bu defa SEN' de..!

Elim telefona gidiyor ama arayamıyorum seni.
Neden mi?
Ya “Nasılsın?” dediğimde “Mutluyum” dersen?

"Okuduğun vakit kalbini fark ettiğin şeye şiir diyorlar,
Yaşadığın vakit kendini terk ettiğin şeye aşk…”

Şimdi bir masaldan bir peri
sessizce dinlesin beni, alsın yorgun başımı
alsın cümlemi usulca kalbine koysun.
Benim cümle taşıyacak halim yok.

“Ben, birlikte kıyıya sürüklediğimiz kayıktan
saflığımı ve sabrımı aldım tek
kalanları kumsala göm sen de
yaz boyunca
nasılsa her keder eksilir
kendini doldurarak..”

"Alır yürür sıcak mavisi gökyüzünün
Kuşlar döner uzun yağmurlardan sonra bir gün
Bir yer sızlar yanar içinde büsbütün
Her şeye rağmen ellerin üşür
Üşürse beni unutma.”

Bana aşkın,sevginin,saygının,güzelliğin ve NEFRETİN bir arada olduğu yeri sorarlarsa eğer;
TEK adres SENİ göstereceğim...

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri