»Siyah Düşlerin Mavi sevişmeleri« | birgül.

---> » Aşkın sen halinde bir yara.. « l Birgül

Kendime not: Gülümse, mutlu görün ve hiçbir şey olmamış gibi davranmaya devam et." - U. Johnson

"Bir kadın yokluğuna alıştığı adamı bir daha geri istemez." The Visitor

'Garip değil mi? Hatıralar mutluluk vericidir, ama bazen hatırlamak; intihar sebebin bile olabilir.'' - Sigmund Freud

Sevdiğin müddetçe ve sevebildiğin kadar,sevdiğine herşeyini verdiğin müddetçe ve verebildiğin kadar gençsin.'' - Nazım Hikmet

Hayalleri; gerçekleşmedikçe olgunlaşır, gerçekleştikçe çocuklaşır, insanoğlu..

Yine firar etti duygularım sana, kusura bakma; kalbimden kaçtı..

"Mutluluğun gözü kördür, yalnızlık sağır. Ondandır biri tökezleyerek yürür, öbürü uykusunda bile bağırır." - Özdemir Asaf

"Bir defa aldatan kişiyi affedersen, seni yine kullanır. Çünkü ihanet bir ruh hali değil, karakterin dökülüş biçimidir." - Paul Auster

"Uzaktan seviyorum seni. Kokunu alamadan, boynuna sarılamadan, yüzüne dokunamadan. Sadece seviyorum." C. Sureya

"Önce vardın, hiç kimseye benzemiyordun. Şimdi yoksun, herkes gibi oldun." Kahraman Tazeoğlu

Uğrunda fedakarlık yapamadığın sevgiyi, boşuna yüreğinde taşıyıp da yük etme." Hz. Mevlana

"Kalp ruha der ki: Ben severim, aşık olurum; ama acısını nedense hep sen çekersin. Ruh da cevap verir: "Sen yeter ki sev." - Şems

İnsanlar artık o kadar iyiliksever görünüyor ki; sanırsın bütün kötülükleri melekler yapıyor..

"Her şey üstüne gelip, seni dayanamayacağın bir noktaya getirdiğinde, sakın vazgeçme! Çünkü orası gidişatın değişeceği yerdir." - Hz.Mevlana

"Ne kazandığını bilmiyorum ama umarım beni kaybettiğine değmiştir." - Che Guevara

Yatağıma geçip müziğimi dinler, hayalimi kurar, vakit kalırsa da uyurum.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri