»Siyah Düşlerin Mavi sevişmeleri« | birgül.

---> » Aşkın sen halinde bir yara.. « l Birgül

Güçlüyüm çünkü zayıflıklarımın farkındayım, akıllıyım çünkü aptallıklarımı biliyorum,mutluyum çünkü mutsuzluklardan çok şey öğrendim"

insanlar değişir; - Kırıldıklarında - Kandırıldıklarında - Çok şey öğrendiklerinde - Aşık olduklarında"

"Seni karşılıksız sevmeyi göze almış birinden sakın vazgeçme. Çünkü başın sıkıştığında sığınabileceğin tek liman yine o olacak."

Sen doğru yolda ol da, varsın sanan eğri sansın; Sen kendini bildiğin sürece, doğru insansın."

"Ben kinci biri değilim. Sadece canımı acıtan insanların, hiçbir şey olmamış gibi hayatlarına devam etmelerini istemiyorum."

"Sessizlik bir kadının en sesli ağlamasıdır.Eğer bir kadın seni görmezden gelmeye başladıysa, onu çok fazla incittiğinden emin olabilirsin."

Hani sevgili değil de, arkadaştan öte, konuşmaktan zevk aldığın, hep yazsın istediğin birileri var ya; Onlar hiç bitmesin / gitmesin.

"Takmıyormuş gibi görünsem de her şeye üzülen bir insanım aslında."

"En iyi ilişki, aynı anda hem sevgili hem de arkadaş gibi olabilmektir."

"Öyle bir yerdeyim ki şimdi Ne seni sevebiliyorum Ne senden başka birini..

"Karakterim ve tavrımı birbirine karıştırmayınız.. Karakterim kim olduğumla ilgilidir; tavrım ise 'sizin' kim olduğunuzla..

Özleyeceksin! Kızıyordu, kıskanıyordu, küsüyordu, çok soru soruyordu; ama beni seviyordu diyeceksin! -Nazım Hikmet Ran-

"Hayat kısa.. Kuralları yık, kolay affet, yavaşça öp, kalpten sev ve; Yüzünü güldürmeyi başaran hiçbir şeye sırtını dönme."

En güzel duygu; kıskanılmak. En iğrenç duygu; özlemek. En boktan şey; mesafe.

Kızlar, babalarının yaptığı ve söylediği şeyleri asla unutmazlar.Kızlar aslında en çok babalarına kırılır, en çok babalarıyla mutlu olurlar.

Zayıf insanlar intikam alır, güçlü insanlar affeder, zeki insanlar umursamazlar."

Gülüşünü seversin, Sesini seversin, Sohbetini seversin. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil; Yüreğinde duruşunu seversin.

"Önemli olan ilk bakışta aşık olabilmek değil, her bakışta aşık kalabilmektir."

"Hayattaki en güzel şey, tüm kusurlarını bilmesine rağmen seni hala muhteşem olduğunu düşünen birisini bulmaktır."

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri