»Siyah Düşlerin Mavi sevişmeleri« | birgül.

---> » Konu "Aşk" Olunca Hepimiz Aptalız! « l Birgül

+Bir dakika. Bişey soracağım sana. Geçen gördüm sizi, çok mutlu görünüyordunuz. El ele tutuşmuştunuz. Ben yanınızdan geçen sıradan bir insan gibi, gözlerinin içine bakıyordum. Sıradan ama eski bir tanıdık misali, geçtim gittim yanınızdan. Ses etmedim, sende farketmedin beni sanırım. Gerçekten bitmişiz biz. Bunu yanındaki, erkek arkadaşını gördüğüm için değil de, beni gördüğün halde görmemezlikten geldiğin için söylüyorum.
-Şey.

+Sus konuşma. Ayrıca, Saç rengini de değiştirmişsin, yakışmamış. Neyse konumuz bu değil.

Biliyor musun? şu yüzüne sürdüğün fondotenin bile kapatamayacağı acılar var içimde. Rimellerinin rengi akmış. Ağladın mı yoksa? Ağlattı mı seni? Şu dudağına sürdüğün rujun rengi bile çok itici durmana sebep veriyor. Öptü mü seni? (Burada bir sigara yakılır.)

Ayrıca, makyaj yapmana da gerek yok! senin. Her halinle iki bir yüzün var çünkü senin. Hiç gitmeyeceğim deyip, başkasına giden yüzlerden.

Ve ne kullanırsan kullan, yüzündeki o *****liğin rengini kapatamaz. Şimdi istersen git, lavaboya tazele. (Havvanur)

Ofsaytı bilen kızdan korkacksın. Çünkü ofsaytı bilen kız telefonuna Mehmet diye kaydettiğin Özge'yi de bilir, yemeğe çıktığın amca kızını da..(Havvanur)

Velhasıl ;
Deşiyor ama değişmiyor hiçbir şey yokluğunda..
- kubra.

huzur denilen o şeyin her santimine ihtiyacım var bu aralar. bana biraz bahar gerekiyor. çok üşüdüm.
- kubra.

hani o son veda konuşmamız vardı ya herşeyin bittigi o son konuşma işte.. ısrarla sormuştun '' hakkını helal eder misin'' diye. donup kalmıştım sen kalk bi çırpıda bitir tüm hayallerimizi bir de üstüne hakkını helal et de ! o zaman söylememiştim bogazım dügümlendigi için. sana hakkım doguştan helal de , gel sen ellerde haram olma..
- kubra.

Bu kadar yaşadıgımz anıları bir anda silebiliyosan.. Kalbin ******** olmus. Hayirli işler.
- kubra.

"Bu acı fazla gerçek...
Zamanın silemediği çok fazla şey var.."
- kubra.

beklemek sorun degil aslında ama keşke bi kere 'bekle' deseydi.
- kubra.

+Senin gibi birisi ile asla olmaz. İyi gitmeyen çok şey var.. Çok kıskançsın. Çok karışıyorsun bana. Bunaltıyorsun beni. Daha fazla üzülmek istemiyorum. Buraya kadarmış..

Söylesene oqlum neymiş o gitmeyen şeyler? Hangi gün gördün benim bir erkegin fotoğraflarını beğendiğimi? Hangi gün anasayfada çıktım şu erkeqin durumuna kalp attı diye? Hangi gün duvarıma bi erkek canım cicim yazdı ? Hangi erkek arkadaşınla konuştum ben ? Hangi erkek arkadaşın bende ekli. Hangi kardeşim dediğim adamın sevgilisiyle aram çok iyi? Hangi erkeqe tutupta telefon numarama kadar verdim? Senden ayrıldıktan sonra bile, hangi erkeqe ümit verdim ben söylesene? Neymiş o iyi gitmeyen şeyler. Yoksa senmi?

Merak etme, sen çok iyi gidiyorsun..
- kubra.

İnsan çok sevdiği birini siliyorsa, ne kadar üzüldüğünü tahmin bile edemezsiniz.
- kubra.

"Onda ne buldun" diye soru mu olur ? Ne bulduğumu anlasan sen aşık olurdun zaten kamil..!
- kubra.

bırakta seni ben seveyim , yabancıya gitmesin gözlerin. Dayanamam.
- kubra.

" Ben ölünce kalbimi ona nakledin " Sevmeyi ögrensin.
- kubra.

Ne zaman birini kaybetmekten korksam, kaybettim.
- kubra.

468-ask-facebook-kapaklari.jpg

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri