»Siyah Düşlerin Mavi sevişmeleri« | birgül.

---> Aşk gibi bir şey... l Birgül

tumblr_m2s3afxnRW1r8drfyo1_500.gif

Kadın: Ne yani ayrılıyor muyuz şimdi biz? Beni sevdiğini söylüyordun oysa. Hikayemizin bu şekilde bitmesi mi gerekiyordu?
Adam: Sanırım ilişkimiz eskisi gibi yürümüyor. Bir şey eksik gibi. Tam anlamıyla mutlu olamıyoruz. Ve ben artık bu durumu sürdürmekten dolayı yoruldum.
Kadın: Ben sadece beni sevebilmeni istedim. Kalp atışlarını dinleyebilmeyi omuzuna başımı koyarak huzur bulabilmeyi istedim. ...Neden beni sevemiyorsun?
Adam: İlk başlarda sana alışamamıştım ama sonra seni sevdiğimi anladım. Sadece sana bağlanmaktan korkuyorum. Seni üzmektenincitmekten çok korkuyorum.
Kadın: Ne olursa olsun beni incitmeyeceğini biliyorum. Bu aşkın miladı doldu demek.
Adam: Hiçbir aşk sonsuza kadar sürmüyor ki. Eninde sonunda bitiyor bir şekilde. Hem ben seni hak etmiyorum.
Kadın: Seni unutmak aklımdan silip atmak çok zor olacak. Bile bile canımı yakıyorsun.
Adam: Ömür boyu mutsuz bir ilişkide var olmaktan daha iyidir böyle olması. Lütfen artık ağlama. Seni böyle görünce kendimi çok kötü hissediyorum.
Kadın: Keşke seni hiç tanımasaydım. Kokunu içime çekmeseydim gülüşünü hafızama kazımasaydım. Belki seni daha kolay unuturdum.
Adam: Seni benim kadar çok seven birisiyle karşılaşacaksın günün birinde. Daha mutlu olacaksın onunla. Sana veremediğim mutluluğu o verecektir.
Kadın: Sus! Duymak istemiyorum artık söylediğin yalanları. Daha fazla canımı acıtmadan git artık.
Adam: Hayatımın geri kalanında seni gülümseyerek hatırlayacağım.
Kadın: Ben de hayatımın geri kalanını senden nefret ederek geçireceğim..

Bazen sadece uzakta bile olsa nefes alıp verdiğini bir sebepten gülümsediğini bilmek bile yetiyor

---> » δoŁ чαпıмα чαtsαм sєпi uчusαм, Hєp гüчαdα kαŁsαм « l Birgül

Birşeyler eksik gibi.Mesela sana sarılmak öyle iyi hissettirirki..Yani burda olsaydın ve ben sana sarılsaydım iyi hissedebilirdim.Mağlum hava da soğuk zaden nescafe değilim tabi ama içini ısıtabilirdim.Yani deneseydik en azından olamaz mıydı?Bence olabilirdi..
Ya bişey dicem şimdi sen süpriz yapıp gelemez misin?Biliyor musun bazı günler tek süpriz içimden geçensenin de sevdiğin bi şarkıya radyonun birinde denk gelmek oluyor.Gülümsüyorum.
Bilmiyorsun belki ama aynı şarkıları sevdiğin insanla aynı şeyleri de hissedebilirsin..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri