Şipidik Şipidik Yüzen Kurbağa'nın Günlüğü #

endLesS

Webmaster
400 metre 68 Saniye. At gibi koşar oldum Günlük artık. Artık yoğuruldum Spor konusunda hadi gidelim Cüneyt abi ! Alalım baban Battalgazi'nin Öcünü ! Diyesim var ama onda tık yoktur be günlük artık. Sana ne kadar günlük gibi kelimeler kullansam da aslında sıradan bir konu olduğunu biliyorum. Kendimi avutuyorum evet.. O günlüğümü kaybettiğimden beri yazmıyorum ve anlık yaşıyorum.. Bugün Bizimkiler ile pikniğe gittik. Tabi Piknik bahane babam kafamı dağıtmak istiyordu geçenlerde yine tartıştık. Bilirsin bu Forum'da çok konu var çok insan var fakat benim derdim ayrıdır. Düşüncelerim bambaşkadır. Aslında senin her satırını küfürler ile doldurmak istiyorum günlük. Mesela bugün oturduğumuz masa da karpuz kabuklarını bırakan Eşşoğlu eş**e. Sadece bunu sınırlandırmamalıyım ! Yakamalıyım yedirmeliyim o karpuz kabuklarını ! Anlatmalıyım sadece onun bir kabuk olmadığını ! Onun yediği ve aldığı vitamini koruyan bir kalkan olduğunu, asıl tadı onun verdiğini ! Derken Çekirdek kabuklarını gördüm yerler de Nefret ettim atan insanlardan onları da bulasım vardı. O çöpçüleri hiç mi düşünmüyordu ? Ama onların da görevi oydu dimi . E ne yani Günlük Sırf maaş alıyorlar diye ortalığın içine etmek mi lazımdır ? Bu mudur insanlık. Bırak be günlük. Mangal yakmak yasaktır yazısının 10 metre ilerisinde mangal yakıp göbeğini kaşıyan Davar'a ne demeli ? Aman be Günlük. Eşşeğe altın semer de vursan eşşek yine eşşekmiş. Burda kendimi yırtsam da bazılarına bişeyler anlatmak asıl derdim. Hergün yazmaya çalışacağım evet ama seni tatmin etmek için değil. Hergün öğrendiğim ve söylemek istediğim şeyleri buraya da aktarmak için. Aşk durumlarım da güzel günlük. Hergün biraz daha bağlanıyorum Anneme. Çok güzel yemek yapıyor be. Ama bugün hayallere daldım be günlük. Gençten bi kadın gördüm evli ve çocuğu olan. MaaşAllah 2 çocuğuna da nazar değmez inş. Kocası geldi ve oturup büyük kızını ( 7 yaşındaymış ) ikna etmeye çalışıyordu sanırım dondurma konusunda. Diğeri bebek arabasında daha agu bugu döneminde . Adam ne güzel almış karısını gelmiş pikniğini yapıyor. Kadına göz dikme gibi bir niyetim yoktu elbette fakat o adamın yerine kendimi koydum acaba böyle bir hayatım olsa ne olurdu diye. Neyse ben yine hayallere dalıyorum çok yazdım.. Hadi Selametle.

11 Temmuz 2011'e Son 10 Dakika kala..
Sevgilerim ile

11 Temmuz Hikayesi

Moderatör tarafında düzenlendi:
---> Melih & Günlük arası ilişki #

İkisinide restorandan alıp gelmediysen neyim. Bi müşterinin önündeki yemek ve masasında ki çiçek dimi bunlar. Ah ulan laz değilmisiniz hepiniz aynısınız xD

Teşekkür ederim Damlacım şaka bi yana diesel bi yana anladın sen onu xD Sohbeti keselim. Cut.

İkisinide restorandan alıp gelmediysen neyim. Bi müşterinin önündeki yemek ve masasında ki çiçek dimi bunlar. Ah ulan laz değilmisiniz hepiniz aynısınız xD

Teşekkür ederim Damlacım şaka bi yana diesel bi yana anladın sen onu xD Sohbeti keselim. Cut.

:11:

hayırlı olsun günlügün) hayat her dönemde yorucudur zordur bizLer gibilere...ömürlerini zevk sefa içine gecirenler diger sokaktalar ablası)bu sokak için herşey zor.. iki cocugun olsaydı eger belki şimdi hala mesaide ekmek parası için çalışıyor olurdun) yani nerden bakarsan bak bize bu yol çetin

digerleri için haklısın yerlere çöp atanlar konusunda bende biraz hassasımdır...arkadaşımla yolda giderken dondurma paketini yere attı sordum çöpe atsana neden yere atıyosun dedim...çöp kutusunun kapagını kaldırmak lazım ya herkes elliyormuş kirliymiş...bakteri doluymuş...böyle sadece kendine hijyenik olanlara deli olurum...ama yapacak bişey yok cünkü sözden anlayan insanların soyu tükenmek üzere..

hayırlı olsun günlügün) hayat her dönemde yorucudur zordur bizLer gibilere...ömürlerini zevk sefa içine gecirenler diger sokaktalar ablası)bu sokak için herşey zor.. iki cocugun olsaydı eger belki şimdi hala mesaide ekmek parası için çalışıyor olurdun) yani nerden bakarsan bak bize bu yol çetin

digerleri için haklısın yerlere çöp atanlar konusunda bende biraz hassasımdır...arkadaşımla yolda giderken dondurma paketini yere attı sordum çöpe atsana neden yere atıyosun dedim...çöp kutusunun kapagını kaldırmak lazım ya herkes elliyormuş kirliymiş...bakteri doluymuş...böyle sadece kendine hijyenik olanlara deli olurum...ama yapacak bişey yok cünkü sözden anlayan insanların soyu tükenmek üzere..

Daha ne denebilir ki :)

Teşekkür ederim ablacım sayfama şeref verdiğin için.

Yazdıkların güzel olmuş beğendim :)
Bana da diyorlar çöpü niye elinde taşıyorsun at diye ama çevreyi kirletenleri sevmiyorum bende.
Bayağı hayallere dalmışssın okurken "Ahhh ah.." mı dedin :D

işte duyarlı insan dedim :) çok haklısın var ya :) belki de pek çok insanın söylemek istedikleridir bunlar :) pek çok insana ben de içten içe küfretmişimdir böyle durumlarda :) çok beğendim! çok güzel yazmışsın :D

on1 Temmuz 2binon1---> Melih & Günlük arası ilişki #

Hayat çok acımasız günlük. Bigün aldığım ertesi gün olmayabiliyor bu ne biçim iş lan ! Herşey " Hayatı Fantala ! " Sloganı ile başladı. Sıcaktan gebermiştim. O kadar bunaldım ki bi ara kardeşim odaya girip fön makinesini çalıştırdı " Lan zaten sıcak ********* çık " dedim. Çocuk korkmuştu. Ne yapmalıydım bilemedim. Yarında ( Yani bugün ) onun doğum günüydü üzmemeliydim yoksa benden pasta falan isteyebilirdi ! Cebimde son 5 tl kalmıştı bankaya gitmek ise ızdırap onu çağırıp gönlünü almak istedim baktım naz yapıyor " ****************** " yıldızlar serisi anlayacağınız. Bu aralar küfürler ile doluyum evet Çünkü sinirliyim. Çünkü stres yapıyorum sivilcem var ! " Neden yazmıyosun? " diye sitem mesajları ile dolu facebook ve telefonum ! Bırakıp gidesim vardı en iyisi serinlemek dedim açtım dolabı Kola aradım bulamadım. Bitirmişlerdi kolamı ! Bu ne cesaret YaRabbim dedim meyveli sodam bile yoktu ! Ulan dedim bi an Hazır babam evde yokkken küfür ediyorum paso ! Bi ara ekmek bıçağına baktım evet yapacaktım bunu o her ne kadar " Hayır ben sadece ekmek bıçağıyım " dese de soyacaktım o meyveleri. Rahatlamam lazımdı. Ağzıma aldığım elma çok ekşiydi bu ne dedim ! Nesin lan sen Limon suyu mu limon mu ! Yok arkadaş olmaz böyle diyip markete gittim kola almam şarttı. 5 tl meş tl almam lazım ulan dedim. Nike ayakkabılarımı giydim ve Mirkelam'ın " bu yüzden her gece ben " şarkısında koştuğu gibi koşmaya başladım .

b100000325856973_117715281582666_2367.jpg

Bakkal Hayrettin'in mekana vardığımda dolabı açtım ve kolaya baktım soğuk mu diye. Şansımı " Seviyim " daha yeni koymuştu dolaba.Başka bişey yok mu dedim yok dedi. Lanet olsun dedim en yakın mesafe " 600 " metre ilerde ki market. Hayır o da olamazdı ordaki kasiyer benim eski sevgilimdi. Kola'ya şefkatle sarılmamı kıskanabilirdi. " Fuck " yani Lanet olsun dedim xD Ordan bir ayran kapacaktım kalmamış 2 litre ise bi hayli pahalı ona verirsem geriye kalan param ne olacaktı ? Lanet olsun özkan paramı yatırmamıştı (falan diyim de bazı üyelerin kafasını karıştırıyım ). Gittim Nazo aldım 2 paket 50 Krş. Ödedim gittim dolapta ki buzları boşalttım sürahiye vay anasını dedim kendi kendime bu kadar zormuydu serinlemek. Derin dondurucuda azcık beklettim ve buz gibi oldu. İçtim ve türkü söyledim. Çok efkarlanmıştım bu kadar zahmet çektiysem bir türkü hakkımdı. Lanet olası Hayrettin, lanet olası kola. Lee kola'ya bile razıydım oysa.. Ve Son Sözüm ;

Oysa herkes kaçırır kolanın asidini Kulak verin bu dediklerime ; Kimi kapağını açık unutur onun kimi dolaba atmayarak. Akıllılar derin dondurucuda saklar onu; Gerzekler güneşe koyar. Merhametli kişi buz kullanır; Çünki buz kullananınki çabuk soğur..

Emre Bu...
11 Temmuz 2011
Bir yiğidin gizem dolu hırsı

Sevgiler

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri