Silent..

---> Silent..

her kelimesinde yerlere yattım xD xD
cok ii olmus xD
tuttum bunu xD

Son düzenleme:
---> Silent..

Sevgili sayfa.. (İlk defa sevgili dedim bak.)

Bugün sabah erken uyandım elimi yüzümü yıkadım dişlerimi fırçaladım hoh hoh hoh skdfdkdjfslds =D

Neyse.. Hasta olmuşum lan. İlaç falan attım iyi oldum biraz, dersaneye gittim..

Orda her zaman ki gibi amele hocalarla takıldık, ders dinliyormuş gibi yaptık. Emrullah'ın manitasına mesaj attık. Malum herifte TL,sms falan yok iş başa düştü =D

Her 2 dakika da bir "emre oloomm kız mesaj attı mı lan " diyordu. :D Hocaya yakalanıcaktık az daha.. Neyse zil çaldı sınıfta arkadaşlarla beraber Headbang(metal müzik severlerin müziğe eşlik etmesi. adından da anlaşılacağı gibi kafa sallamak) attık lan sonradan başım döndü yere düştüm. Ama allah var şarkı fena gaza getiriyordu :D

Daha sonra eve geldim. Yine ilaçlarımı attım biraz uyudum. Sonra tekrar kalktım kendimi iyi hissediyorum şuan :D

Lööö Ronnie James Dio Öldüüü.. =(

dio.jpg

Off çok üzüldüm yaa.. Böyle olmamalıydı..

---> Silent..

Pek değersiz sayfa..

Dün yazmayı unuttum sana :D Neyse başlıyorum..

Dün, bilgisayar başında grup frapan - korkmasam seni sevmekten şarkısını dinlerken kapı çaldı, açtım.. Birde ne göreyim ? Karşımda kuzen sadasdasd :D

Açtığım gibi "çabuk hazırlan çabukk la bak halen burdasın git hazırlan " falan dedi. Bende "noluyooo lan " dedim ve gittim hazırlanmaya..

Daha sonra aşağıya indik işte anlatıyor bana kızları bekliyoruz. Bende ne kızları ne oldu falan derken "sus bi " dedi :D neyse daha sonra anladım ki aşık olmuş bizim ki hemide bizim komşu kızına :D Neyse bekledik kızların okuldan gelmesini.. Sonra baktık 4 tane kız geliyor ben "aha bak geliyor seninki dedim" :D işte çocuk heycanlandı falan..

Kızla konuştular.. [Lan bu arada kızın arkadaşları da beni kesiyordu hani gözümden kaçmadı jfgdshkdg :D]

Daha sonra kız annesi falan görmesin diye başka yerde konuşmak istedi. Bizde tamam dedik.

Diğer 2 kız gitti.. sadece bizim komşu kızı ile onun kuzeni kaldı. Bide benim kuzenim. Duruma bak :D Komşu kızının da kuzeni güzelmiş :D neyse..

Benle kızn kuzeni beraber bekledik. Benim kuzenle o da gitti bi apartman da konuştular. Daha sonra evlerine falan gittiler. Kuzenle ben kaldık işte durumu anlatıyordu. Sonra gittik bi parka oturduk orda konuştuk kızı öpmüş falan filan harbi aşık olmuş :)

Umarım mutlu olurlar.. :)

---> Silent..

tanışır tanışmaz kız öptürmüş mü kendini puha xD

iyiymiş xD

kuzeninle o kıza mıtlılıklaaar xD

---> Silent..

Tanısın tanımasın abi var mı böyle bişe ya ilerde evlendiği kocasına ne hesap verecek ? xD neyse ya banane xD

---> Silent..

Let It Be..... Let It Be.. Let It Be..

Let It Be oh Let It be!

Taktım lan bu şarkıya :D

Hiç yazmadığım için sararmışsın artık.

Dün süper geçti. Tek tek yazmak istemiyorum.

Kuzenle beraber malum insanla buluştuk :}

İyi geçti ya. Valla bak :D

dsfgujhkj

Bu gün de saat 2 de dışarı çıkıcam malum insanın arkadaşının doğum günüymüş. Beni de çağırdı bende "tamam gelirim bi ara " dedim =D

Pazartesi de sabah saat 10:00 da okulda buluşcaz arkadaşlarla. Herkes geliyormuş beni de davet ettiler. Uyanabilirsem giderim artık.

Neyse birazdan çıkıcam. İyi bak Sana! :D

---> Silent..

Günlüğünüzü Gün Tamamlandıktan Sonra Açarsanız Daha Yerinde oLur.

Moderatör tarafında düzenlendi:
---> Silent..

Pek değersiz sayfa..

Bugün kilise müziği ile 8:00 bilemedin 8:01 de tatlı uykumdan uyandım dfdsjfsd

Telefonuma baktım 4 mesaj 2 cevapsız arama.. Bil bakalım kimden ? :eek: Tabii ki ondan. Gece beni sinirlendirmişti. Bir kamera açacaktı kuzeni de yanındaymış ben söyledim önce ama gitti önce kuzeni sevgilisine açtı.. Bana 5 dakika bekle dedi aradan 2 saat geçti sonra bana açacaklardı.. Tabii vazgeçtim ben de.. Açmayın yatacağım ben dedim.. Her neyse klasik karı kız vakaları.

Dün bateri için babamla, müzik hocasıyla falan konuştum.. Başlaya bilirmişim.

Ulan ama eve bateri almakta lazım.. Bateri çalışma pedleri ( :D ) ile sadece ellerini falan hızlandıra biliyorsun, bageti kontrol etmeye çalışıyorsun falan filan ..

Neyse, çıkardım biraz gitar çaldım.. Manita öğlen 12'ye kadar mesaj atmadı. Neden ? Bir Sor neden günlük ? Dün gece msn'den sinirlenip çıktığım için.. Peh peh peh :D

Özür falan dedi barıştık unuttuk gitti.

Bugün pek bir şey olmadı günlük ya.. Ne yazacağımı şaşırdım şimdi :D

Ha dur bak aklıma geldi..

Geçen yolda arkadaşımızı gördüm uzun zamandır görüşemediğim adaşım emre yi. Çocuk bateri çalmasını öğrenmiş.. Biz lisede ona ritim tut dediğimiz de herif mal gibi yüzümüze bakardı ama şimdi gelin görün ki çocuk profesyonel olmuş. Duyunca şaşırdım tabii.. Bana " gel grup kuralım.. Sen de gitaristimiz ol " falan dedi.. Ben de " bakarız ciğerim " dedim. öyle kaldı.

Öyle bir hayat yaşıyorum ki,
Cenneti de gördüm cehennemi de
Öyle bir aşk yaşadım ki
Tutkuyu da gördüm, pes etmeyi de.
Bazılar seyrederken hayatı en önden,
Kendime bir sahne buldum oynadım.
Öyle bir rol vermişler ki,
Okudum okudum anlamadım.
Kendi kendime konuştum bazen evimde,
Hem kızdım hem güldüm halime,
Sonra dedimki 'söz ver kendine'
Denizleri seviyorsan, dalgaları da seveceksin,
Sevilmek istiyorsan, önce sevmeyi bileceksin,
Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin.
Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin.
Öyle bir hayat yaşadım ki,
Son yolculukları erken tanıdım
Öyle çok değerliymişki zaman,
Hep acele etmem bundan, anladım...

Nietzsche

Neyse Bu kadar iyi günler

---> Silent..

" Siğğğaaaaara içmenin güvenli bir yolu yoktur. Lıght sigggaaara içmek sizi zayıflatmaz. Zayıflamak için ekmeği kesmeli ve hakaret etmemeliyiz. Örneğin, ekmek almak için bakkala mı gidiceksiniz ? Yürüyerek gidin ve ekmek almadan geri dönmeyin. dfhsadas Canınız bir sigggaaaara yakmak mı istediği zaman kibrit kutusu büyüklüğünde peynir yiyin. Açıktığınızda ise peynir kutusu büyüklüğünde kibrit yiyin. Siggaaaranızı hiç yakmayın. Sigggaaara inanılmaz derece de şeytanın bir şeyidir "

ffdsfsdfjsdfhsd :D

Günlük, bugün sabah 4 gibi kalktım. Manita 5 mesaj 1 cevapsız arama atmış.. Malum mesajlaşırken uyuya kalınca böyle oluyor tabii..

Her neyse bende cevap attım öylesine, mesaj atmayacağını tahmin ettim ama aradan 20 dakika geçti mesaj attı.. Demek ki uyanmış. Zaten uyandığı gibi başladı dır dır dır.. Her neyse.

Saat 1:30 oldu gittim stüdyo ya bateri çalmaya.. 3 saat boyunca çaldım. Artık kollarımı ayaklarımı falan hissetmiyorum. Baya bi sinir stres attım :D

Ulan, stüdyo ya 2 kişi daha geldi. biri darbuka diğeri klarnet çalıyordu. Tabii ben biraz ara vermiştim onları dinliyordum,izliyordum. Helal olsun heriflere iyi çalıyorlardı hakkını vermişler.

Daha sonra beraber bi ritm tuttuk. Süper bi grup oldu ahsdfhdjsad :D Grubun ismi de " Grup cenabet " valla öyle şaşkın ördek yavrusu gibi bakma. Benim fikrim değildi. Daha sonra bi kız geldi işte klasik gitar çalıyordu onunla da çaldık. Bagetlerim ortalık malı olmuştu gelen bakabilir miyim diyordu ? Ulan Çok mu tuhaf anlamadım ki ? Sadece rengi siyah o kadar. Her Neyse :D

Kızla tanıştık ismi "dudu " imiş . Duyunca "HÖÖÖ " dedim bir anlık refleks ile;

O: Kız şahıs yani dudu E: Emre yani ben dsfhdsfs

E: Pardon, anlayamadım ? dedim..

Kız da masum masum.. :) jdsfhsd

O: Dudu, memnun oldum seninde ismin sanırım emre.

E: Ha, evet ben de memnun oldum.

Öyle güldük falan filan sonra geldim eve kendimi yatağa bıraktım .

Bu kadar..

Sonra yazarım tekrar

Kendine değil sana bak dfhjsdfds tamam iğrençti..

Bye.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri