Silent..

.HappineSs.

asdfghjklşi?
Kayıtlı Üye
Bugün sabah 8:00 bilemedin 8:01 de uyandım..

Babaannemin yoğun isteği üzerine kahvaltı yaptım.. Allah var iyi hazırlamış kadın, ellerine kollarına kafasına gözüne her tarafına sağlık yağsın :pp

Tabii hemen mp4'e sarıldım.. Suicidal inc- Dead In silence (H) dinledim.. Tam intiharlık bir şarkı.. Adamı bunalıma sokuyor direk.. Şuan bu yazıyı okuyan herkese dinlemelerini tavsiye ederim.. [Hiç metal müzik dinlememiş arkadaşlar hariç,, İyi gelmeye bilir]

Aradan biraz zaman geçti telefonu açtım.. Malum gece yatarken kapatıyorum rahatsız edilmemek için :pp

Açtığım gibi 8 yeni mesaj "oha!" :|

Neyse bir kişi hariç, mesaj atan herkese cevap yazmaya çalıştım.

Öyle böyle derken saat 10:25 oldu.. Daha sonra 10:50 , 11:00 , 11:25 , 11:35 ve ben artık hazırlanır evde dışarıya çıkarım..

Merdivenlerden her zaman 3lü 4lü inerdim.. Bugün bir rekor denemesi yapayım 6lı 7li ineyim dedim.. Denemez olaydım. Az daha düşüp gebericektim.. Son anda merdivenin demirlerine tutundum :| Demek ki neymiş ? Formda değilmişim sadsdas :D

İşte dersaneye gittim orda vakit hiç geçmiyordu be.. Gözüm saatteydi.. Arada deniz saçmalıyordu ona cevap atıyordum öyle işte..

Daha sonra bizim savaş hocanın dersiydi.. Bizim dersane'nin pencereleri vidalanmıştı. Hoca geldi o vidayı söktü. Bize aynen şunu dedi " Bu vidayı buraya koyuyorum.. Eğer geldiğimde o vidayı orda görmezsem iyi olmaz. " zaten bu herife kıl oluyordum lan.. Hani hocamız olmasa beni tanımasa gördüğüm ilk yerde dayak atıcam. Neyse bende maksat gıcıklık olsun diye hoca gittikten sonra aldım o vidayı aşağıya attım.

Hoca son ders geldi tekrar pencereyi kapatmak için.. Birde ne görsün vida " yohh " :D:D Tabii kimse söylemiyor emre attı diye :pp Aradı taradı bulamadı eşşşşşekten düşmüşe döndü :D

Bugünde böyle geçti..

---> Silent..

puhahha Emre koptum :11:

kendine dikkat et bu arada kafanı gözünü patLatma sen bize Lazımsın :R

yeniden günLük yazmana sevindim.arada kopmak güzeL oLuyor xD

---> Silent..

" Yaratıcı Zeka
Siz tam anlamıyla yaratıcı zekaya sahip bir insansınız. Zaman zaman başkaları tarafından uyumsuz olarak bile nitelendirilebilirsiniz ama siz de farkındasınız ki bu rahat ve aykırı halinize özenen bir çok insan var. Hatta bazen sizin rahat tavırlarınız ve umursamaz duruşunuz etrafınızdaki insanları da rahatlatıyor, o yüzden daha yeni tanıştığınız bir insan bile sizin arkadaşlığınızı kazanmak isteyecektir. "

:cool:

Pek Sevgisiz Günlük..

Bugün sabah ilk defa 6:00 bilemedin 6:01 de kalktım.. Sonra saatin çok erken olduğunu fark ettim.. Tekrar yattım.. Sonra tekrar kalktım.. Sonra tekrar yattım.. Bu sefer kalktım ama tekrar yatmadım :D

Biraz ders falan çalıştım.. Sonra kuzen geldi. Beraber "Black Metal" Üstüne bir tartışma yaptık..

Yine sinirlerim bozuldu.. Harbiden İnsanla neyi savunduklarını bilmiyorlar lan!

Gelmişler black metal dinleyen insanların çoğuna satanist ve Allah'a isyan eden mahlukatlar diyorlar..

Yani Anlamıyorum lan ? Allah'a isyan etmeyen bir kul var mı şu garip dünya da ?

Black metal'in zaten temeli karanlık ve isyan'a bağlıdır.. Yani black metal de aşk arayacak halimiz yoook..

Heriflere sorsan Kuranı kerimin ne olduğunu bilmezler.. Ama gelmişler insanları dinledikleri müzik tarzlarını eleştiriyorlar.. En çok buna sinir oluyorum.. Yani ona bakarsan pop müzikte de millet orasını burasını açıyor dans ediyor.. Dinimize göre orasını burasını açıp sahnede dolaşmakta günah.. ? Ne kadar mantıksız,beyinsiz insanlar var..

parçaları beğenir anlarım,müzikal dinleyicidir ritim melodi vs.vs hoşuna giderdir anlarım..ama dinsel bağlamda müslüman bir blackmetalci neonazi bir zenci gibi bişey olur..

Abi bu ne ya ? Tamam o zaman ben arabesk müzik dinlerim müslüman olurum oh ne güzel ? Bu ne saçmalıktır ? Bu nasıl bir beyindir ?

İstediğime inanırım orucumu da tutarım black metali de dinlerim..

Ağzımız açık kalıyor artık..

Neyse.. Daha sonra hazırlandım dersaneye gittim amele gibi hocalarla takıldık geldik..

Bu kadar.. Pek bir macera olmadı :D

Son düzenleme:
---> Silent..

Sevgisiz sayfa..

Olum yine her zaman bugün annem - kız kardeşim sağ olsun sabah 7:00 uyandım.. Bilemedin 7:01..

Sabah yine uyandığım gibi her zaman ki şeyleri yaptım.. Mp4'e sarıldım Guns N' Roses - Don't cry dinledim. Abi bu gruba bayılıyorum ya.. Üzüldüğüm de Mutlu olduğum da aşık olduğumda falan her zaman bu grubu dinlerim :D İyi gelir sadadadsdgdd :pp

Neyse Daha sonra babaannem yine kahvaltıya çağırdı. İşte her zaman ki :D

Hastaneden abim aradı. Doktor kontrole çağıyormuş. Kahvaltıdan hemen sonra babamla beraber kontrole gittik. 1 saat sonra tekrar geldik :D Geldikten sonra hiç dersaneye gidesim yoktu zaten bahane arıyordum. Bir de baktım karşımda kuzen :D lanet olsun sohbet falan ettik sonra sıkıldı defolup okuluna gitti.

Gerçekten ıstırabımın ne denli büyük olduğunu anlatabilsem, haykırsam gökyüzüne kavuştursam ellerimi göğsümde...
Sussam sonsuza dek ve gerçekten mutluluğu koklasam...

Lan olum kitap yazmayı düşünüyorum harbi..

"Emre'den İnciler" diye kız tavlama, düğün, aşk, ot,b.k, doğum günü işleri falan filan iyi satar :D

Zaten az önce arkadaşa bir kaç taktik verdim :pp

Aramızda geçen diyalog şu;

C(Can) E(Emre) ( pirinç, arkadaşıma taktığım lakap :D)

C: Lan emre bugün kızla buluşcam ne yapsam?
E: Vuu sonun da :D Ne istiyorsun pirinç.
C: Hediye falan alıcam. Fazla param yok. Aslında bir kaç arkadaşa sordum converse,küpe falan al dediler onları mı alsam ne yapsam ki dkfjkgd
E: Pirinç bırak sen bu işleri. Ona en güzel hediye çocuk! (sfsfs)
C: Tapıyorum sana ya :D

Bakalım ne olucak :D

He bu arada. Babanneme bi saç modeli yaptım görmen lazım :D Punkcı oldu kadın :D

Örnek Model!

punk1.jpg

Ağlamak için gözden yaş mı akmalı?
Dudaklar gülerken, insan ağlayamaz mı?
Sevmek için güzele mi bakmalı?
Çirkin bir tende güzel bir ruh, kalbi bağlayamaz mı?
Hasret; özlenenden uzak mı kalmaktır?
Özlenen yakındayken hicran duyulamaz mı?
Hırsızlık; para, malmı çalmaktır?
Saadet çalmak, hırsızlık olamaz mı?
Solması için gülü dalından mı koparmalı?
Pembe bir gonca iken gül dalında solmaz mı?
Öldürmek için silah, hançer mı olmalı?
Saçlar bağ, gözler silah, gülüş, kurşun olamaz mı?

Victor hugo

*_*

Görüşürüz.|~~

Son düzenleme:
---> Silent..

Hergün 7.00 Bilemedin 7:01 Yazmak Zorunda Mısın xD

Senin Kitabında Nasıl Satar Hiç Sorma :M

Öhöö Neysem xD

Babaannenin Saçına Gelince Benim Modelden Kesseydin Ya :kopkop:

---> Silent..

Victor Hugo şiiri güzel başlıkta harika "Silent" anlatımda ilgi çekici...

Teşekkürler :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri