Sewgİlİye Kendinizi Af Ettirme Yontemleri

Spy

Kayıtlı Üye
Şİİmdİ Oncelikle Mrb
Sizin Gb Bir Kisi Demmeki Sevgilisinden Kavga Ettirniz Ki Bunu Okuma Geregi Duydunuz ...
Kavganin Ndnleri Wardir Eger Aldatma Disinda Ise Bu Yontemler %100000000 Ise Yarar...

İŞte Yontemler Hepsi Kendi Imalatimdir Kendim Yazdim Ee Bi Ty We R3p Esirgemeyin Artk

En Basta Biraz Guzel Soz Ogrenin Butun Maddelerde Kullanilacaktir
Öcee Likle Kavga Ettiniz Sucliusunuz We Tereyag Gb Uste Ciktiniz
1 Yol Bir Demet 5 Adet Beyaz Gul Icine 2 Adet Kirmizi Gul Ndn= 5 Adet Beyaz Gul Ler Disaridaki Kisileri Temsil Eder Kirmizi Guler Ise 2 Nizi Temsil Eder Ustunede
Eger Beni Zerre Kadar Seviyorsan ........... Yerdee ......... Satte Bulasalim Gelmezse Seni Zaten Sevmiyordur

2 Yol Eger Kavganiz Biraz Buyke Gene 7 Adet Kirmizi Gul Aliyorsunuz
Paraya Kiyyip Maddi Acniza Gore Icine Bir Yuzuk Aliyoruz Koyoruzu We Adresine Gonderiyruz
Ustundeki Karttada ............. Yerdee ..... Satte Bulusalim Yaziyoruz

Eger Cokkkk Seviyorsaniz We Olmeyi Goze Alirsaniz
Gidin Kapisna Dayanin (1 2 Bira Icmenizi Tavsiye Ederim Yoksa Cesaret Alamiyonuz)
Gidin Ewine Kapinin Onunden Basin Zile Asagiya Insin Yanagina Kucuk Bir Opucuk
Eger Inmezse
Kirin Cami Acin Kapiyi Girin Iceri Cikin Kapinin Onune De Ben Seni Seviyorum Herekesin Duymasini Istiyorum Fln Bir Kac Guzel Laf

We 3 Su Aldattiysaniz We Seviyorsaniz Tek We Etkili Yontem
Son Kez Konusmak Icin Yemege Cairiyoruz
Genelde Sahil Kenarinda Guzel We Luks Bir Lokanta Gereklidir
Bir Adet Tek Tas Yuzuk We Iceginin (kadehinin Icine Atilir) Bnm Le Evlenirmisn Tarzindan Bir Konusma Ama Eger Nietiniz Ciddi Ise Yapin Bunu

Sahsen 3 Maddeyided Denedim Hatta Karakolluk Fln Oldum Ama Eger Ss Deger Diyorum...

We Ozlu Bir Sozle Son Weriyorum
Seversene Thx You Sevmeyene .............

En Guzeli Her Zaman 2 Bir Yedek Kizi Telefonunuzda Ekli Tutun!!!

:) emeğe saygı iyi güzel yazmışsında bunlara gerek yok.. ısrarcı olun zaten sizi seviyorsa affeder maddi krize girmektende kurtulursunuz sonuna kadar küs kalacak değilsiniz ya :)

:D üstad sen olayı çözmüşsün o zaman bende okuyup kafama not alıyorum :) sen varsa daha yaz .. devamını bekliyoruz fakat çok masraflı olmasın :D

ArkadaŞim SaĞol Ama Ya Aldattiysa EĞer Onada Bİr Caren Varsa Yazda Bİzİ Aydinlati Ver Bİzde Bİr Yerde Not Aliyoruz Ama Kesİn Tamami .......

ArkadaŞim SaĞol Ama Ya Aldattiysa EĞer Onada Bİr Caren Varsa Yazda Bİzİ Aydinlati Ver Bİzde Bİr Yerde Not Aliyoruz Ama Kesİn Tamami .......

walla sevıosan nıetın cıddyse:D
asıksan hatta olecceek kadar

2 yonten onerım
1sı= kendıne ojnun ıcın ıntıhar etmıs susu werebılırsın mesela bır arkdasından onu arat hastane fln de:D
2sı= get bıetının cıddı oldugunu sole we gerısını getır afederse artık

ama no__yalan dersen
get aldattım uzgunum de bı daha olmucak (ben cok dedım bı ıse yaramıo :D)

bu kadar şeyle uğraşcagına onu küstürecek kıracak üzecek hiçbişey yapmam olur bıter zaten ortada sevgi aşk varsa ve en önemlısı saygı ve guven varsa bunlar zaten yag ıle balı bırlıktelıgın

kapısını önünde sabahla :D uykusuzluğa dyanabiliyosan :D bn denedim bunu :D ama yaz mesvsimiydi. :D kışın ne hali varsa görsün :p:D:D

dediğin iyi güselde iki kız yedekte tutman neyin nesi saten seviosan bu karşılıklı olur ve tek taşmış kapısında uyumakmış gülmüş bunlar çözüm diğil karşılıklı sevgi varsa tabiki gerçek sevgi küslük olmaz bu yazdıkların doğruysa kesin kaybedersin :p bu benim fikrim tabii ve seven saten aldatmaz aldatan sevmemiştir. seven aldatmışsa sevmesini bilmemiştir.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri