SevgiLinizle Kiskanclik Hep Kavga Ediyorsunuz Naparsiniz ?

Bence $u " Cok Kiskanan Cok Seviyor , Seven İnsan Cok Kiskanir " Kavramini Kafamizdan Cikaralim.. Cünki bunLar Eskidenmisti. Simdi Herkezin Hosuna Gittigi iCin kiSkaniLmak İnsanlar Oyundanda oLsa Kiskaniyormus Numarasi Yapiyorlar Bi Cok Kez Sahit oLdum buna..

Bence $u " Cok Kiskanan Cok Seviyor , Seven İnsan Cok Kiskanir " Kavramini Kafamizdan Cikaralim.. Cünki bunLar Eskidenmisti. Simdi Herkezin Hosuna Gittigi iCin kiSkaniLmak İnsanlar Oyundanda oLsa Kiskaniyormus Numarasi Yapiyorlar Bi Cok Kez Sahit oLdum buna..
:160: hayıR sewen hep kıskanR... şmdı bırı ıLe çıkıosun oda senLe deıL başka sıyLa ılgıLenıo o zmn kıskanırsın tbi bendede öl bir durum war ama :147: :D oLsnn

bnce buyuk asklarda kıskanclık olurda o kadarda deil sefen insan sefgilisinin aldattıgını gosuyle gorse inanmas inanamas çunku oo ççok sefmiştir ama yınede onun için hersey intikamdr hane derler yha sen mutlu ol yeter sefen insan sen bnle mutlu olmadıysan kımseyle olma deerr

:160: hayıR sewen hep kıskanR... şmdı bırı ıLe çıkıosun oda senLe deıL başka sıyLa ılgıLenıo o zmn kıskanırsın tbi bendede öl bir durum war ama :147: :D oLsnn

ya meLis sen konusma. sen gidion boyundan büyük i$Lere kaLkio$iosun. Senin neyine a$k sen ßak dersini okuLunu bitir ondan sonra a$ik oL.. seven hep kiskanirmis Biz bu saclari degirmende agirtmadik. Tercübe konusuor burda.

Aşkımla benimde bütün kavgalarım kıskançlık yüzünden ikimizde çok kıskancız ama aşkım daha fazla tek kavgamız var oda kıskançlıktan başka birinin bakmasına bile dayanamıo...
elimden geldiği kadarıyla onun istemedği kişilerle erkk arkadaşlarımla görüşmüyorum her gittiğim yerden haberi oluyor faln ama tabi bunlar karşılıklı :)

Aşırı kıskançlığa gelemem..Kız arkadaşlarınla dolaşmıcaksın dese sözünü dinlemem ! Gezmeye devam ederim .. Yapıyorum hala haberi var ama çıtını çıkaramıyor :D:D

Aşkımla benimde bütün kavgalarım kıskançlık yüzünden ikimizde çok kıskancız ama aşkım daha fazla tek kavgamız var oda kıskançlıktan başka birinin bakmasına bile dayanamıo...
elimden geldiği kadarıyla onun istemedği kişilerle erkk arkadaşlarımla görüşmüyorum her gittiğim yerden haberi oluyor faln ama tabi bunlar karşılıklı :)

Dayanamaz

Cok iyi biLirim :)

kiskanclikta hersey gibi zamaninda yapilirsa güzeldir:D
çok kiskançlikta iliskiyi sonlandirabilir:)
bence ayrilma sebebi olmamali

kıskanç bir yapım yoktur. kıskansam bile söylemem bunu laf carptırırım. Ama gereksiz kıskançlıklar olan bir ilişki nasıl ayakta dururki? eğer suçlu bensem özür dilerim ilişkimi ayakta tutarım.Birdaha da tekrarlamam hatamı. ama haklıysam o bitirmeden ben bitiririm. ben haklıyken bana haksız muamelesi yapan bir kişilikle sevgili olmak yakışmaz bana.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri