Sevgiliniz Sizi Aldatsa Ne Yaparsiniz ?

Sevgiliniz Sizi Aldatsa Ne Yaparsiniz ?

• Kullanılan toplam oy
    88
anında bitiririmmm hatta bitti bile demem banane ona oda kimmiş cnm ben öyle birini mi tanıyomuşum aaa ben onla mı çıkmışım tanımadığım kişiyle nasıl çıkarım gibi garip sorularla millete cevap vermeye başlarım:D

:41: benimki aldattı işte noldu bitti ikimizde bitirdik ama harbiden çok kötü oluo insan ya bide kendisi sölese bişe demezdim belki ama kıza söletti ondan kötü oldum:(

:41: benimki aldattı işte noldu bitti ikimizde bitirdik ama harbiden çok kötü oluo insan ya bide kendisi sölese bişe demezdim belki ama kıza söletti ondan kötü oldum:(

aman yaa takma salla gitsiinnn
zaten benim hiç başıma gelmedi ama çevremdekilerin başına çok geldi yane onlardan çok zor olduğunu biliyomm ama erkek miletinden beklenirr:(

zaten bende salladım ama insan harbiden düşündüğünü yaşayınca çok kötü oluo

üstün başarısından ötürü cidddi manada onu teprik eder ve devamında oluşacak boynuzları için cok özel bı kutuda kadife armagan ederim

aynen bnde ole hayatımda tek kez sefdım aldattıı deyus okadar sefmeme ragmen hayatımdan cıkardım unutmak cok zor oldu yıllarımı verdım belkı ama affetmedım........

başıma gelecegini pek sanmam öyle bişi olduysada eminim şuanki çıktığım adına konuşuyorum çok kızdırmışımdır inat yüzüne öle bişi yapmıştır yani o kişi için sevgi falan yoktur onun için pek takmam saten sonrada konuşuruz kendi aramızda anlaşırız ama ondan bu sebeple ayrılamam çünki çoook seviyorumm

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri