Sevgilim Hakkında Düşündüklerim Bakın Görünn

DeMaR

Kayıtlı Üye
Sevgilim Benden Uzak Bir Şehirde Beni Kandırıyo Gibime Geliyo O Beni Sevmiyosada Ben Onu Çok Seviyorumm Ne Yaparsa Yapsın Ondan Ayrılmıyıcam Arkadaşlarımda Ayrıl Dio Ama Takan Kim Ne Yaparsan Yap Ginede Seni Seviyorum Aşkııımmmm Ve Sevicemdee:106:

---> Sevgilim Hakkında Düşündüklerim Bakın Görünn

Bende aynı şekilde düşünüyordum sen gibi ama an geldimi her şey değişiyor belki durumumuz farklıdır ama bir yerde illaki bunun bu kandırılmanın acısı içini titretiyor insanın arkadaşlarının sesine kulak ver demiyorum ince ele sık doku ama sen bilirsin

ya bence o da senı seviyosa eger tabııkıde ayrıLma..

ama o senı sevmıyosa aşk oLmaskı.

aşk karşıLıkLıdır
ama yinede ayrıLma derim ben.

SEV..

Sevgilim Benden Uzak Bir Şehirde Beni Kandırıyo Gibime Geliyo O Beni Sevmiyosada Ben Onu Çok Seviyorumm Ne Yaparsa Yapsın Ondan Ayrılmıyıcam Arkadaşlarımda Ayrıl Dio Ama Takan Kim Ne Yaparsan Yap Ginede Seni Seviyorum Aşkııımmmm Ve Sevicemdee:106:

Platonik Ask .

Ayrıl ßence .

Sonu Hayal Kırıklıgı Oluyor .

ayrıLmalısın.

uzaktan aşk oLmaz

mutlaka bırgun aldatıcak senı ,

demedı deme Ozkan Abı o Kız DeMaR'mi aLdaTıR :D

Karışık işLer bunLar

KaLbinin sesine qöre hareket et :)

ayrıL ya. biRi giDer biri geLir daha iySini buLursun..

Arkadaşlarryapmayın nolurr ! Kızın kafasını öyle bi karıştırıyosunuz ki şuanda... sevqilisi uzak bi şehirde olabilir ama bu onu aldatıyo anlamıona qelmezki ! qüven varsa ortada tamamdır herşey o süphelenmediqi sürece qüvendiqi sürece neden ayrılsınki çok seviyorum diyo okumuyo musunuz ? yapmayın ltfen yaa...

ne yaparsa yapsın ayrılmıycam dediğine göre aşk gözünü kör etmiş P ama böyle uzaktan uzağa yaşanan aşklara ne kdr aşk denir bilmiyorum bak hissetmişsin kandırdığını da bencede ayrıl...

abi Platonik ayrıl çünkü bende aynısını yaşadım

Aşkı sevene değil sevipte ayrılana sor..Ama sen birleşemeyenlerdensin..

Sen seviyorsan kmsenin lafıyla hareket etme sevginin arkasında dur tabi karşılığını alabildiğin sürece..Ya sevmiyorsa ya aldatırsa diye düşünme sadık kaL yeter..Eğer karşıLığını aLamadığını görürsen iLerde " Ben sevmiştim hep sadık kaLdım içim rahat kendisi kaybetti ! " dersin..

ya aşk sevdiğin kişi yanında olsun gez toz elini tut öp kokla demek değildir arkadaşlar aşk hissetmektir uzakta olursa olsun farketmez ayrılma bence

biz böyle işleri cok gördkk Bence Ayrıl sen o kızdan ;)

Buraya geLipte ayrıL,ayrıLma,şöyLe yap böyLe yap diyemem !
beLLi ki internet ortamında ask yasıyorsun..YanıLıyor muyum?
aSktahasreT varsa bu gercek aSk oLabiLir ama sanaL ortamda gecerLi oLduğunu düsünmüyorum aCıkcası..
Simdi burda aSk yasayanLar bana kızıcakLar beLki ama bu doğru..Bende yasadım..Yasamayan anLamaz zaten bunu..Ama bu ask değiL ya hayranLıktır..Yada hosLantı..

Ama ayrıLcam yada ayrıLmıcam diyince noLcak? biticek mi? yada tekrar mı basLıcak?
kLawye'den bi insanı sevdiğini ne kdar ispatLayabiLirsin? Yada onu ne kadar tanıyabiLirsin..
Biz burda insanLarın dış görünüşüne değiL ! zekasına ve kişiLiğine bakıyoruz..

He eğer ben yanıLıyorsam affına sığınırım..
SevgiLim dediğin kızLa arana girmek istemem..

Zaten sen ne yapacağına karar vermişsin..Bizim 3-5 LafımızLa bitecek değiL ya ! ..

ayrılma bence neden ayrılasın ki

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri