Sevgilim Hakkında Düşündüklerim Bakın Görünn

---> Sevgilim Hakkında Düşündüklerim Bakın Görünn

Buraya geLipte ayrıL,ayrıLma,şöyLe yap böyLe yap diyemem !
beLLi ki internet ortamında ask yasıyorsun..YanıLıyor muyum?
aSktahasreT varsa bu gercek aSk oLabiLir ama sanaL ortamda gecerLi oLduğunu düsünmüyorum aCıkcası..
Simdi burda aSk yasayanLar bana kızıcakLar beLki ama bu doğru..Bende yasadım..Yasamayan anLamaz zaten bunu..Ama bu ask değiL ya hayranLıktır..Yada hosLantı..

Ama ayrıLcam yada ayrıLmıcam diyince noLcak? biticek mi? yada tekrar mı basLıcak?
kLawye'den bi insanı sevdiğini ne kdar ispatLayabiLirsin? Yada onu ne kadar tanıyabiLirsin..
Biz burda insanLarın dış görünüşüne değiL ! zekasına ve kişiLiğine bakıyoruz..

He eğer ben yanıLıyorsam affına sığınırım..
SevgiLim dediğin kızLa arana girmek istemem..

Zaten sen ne yapacağına karar vermişsin..Bizim 3-5 LafımızLa bitecek değiL ya ! ..

sonuna kadar katıLıyorum :)

kLawye'den bi insanı sevdiğini ne kdar ispatLayabiLirsin? KATILIYORUMM :) yani sanal alemden Hiç Kimseye Güvenmiceksinn ...

Son düzenleme:

kLawye'den bi insanı sevdiğini ne kdar ispatLayabiLirsin? KATILIYORUMM :)

иαzlı;1919523' Alıntı:
sonuna kadar katıLıyorum :)

SağoLasınız (:

Birde Eğer Wep cam,teLefon faLan fıLan derseLerde...
BunLar o kişinin kendini kandırabiLeceği en güzeL şeyLerdir..

BunLarı tartısma amacLı oLarakta yazmadığımı herkes biLsin..

(:

ayrıLmak koLay oLumyo.. tam unuttm diosun ki bi bkıosunn unutamamşın.. onun için önce duyqularından emin oL.. sonra kötü oLur ):

ayrıLmak koLay oLumyo.. tam unuttm diosun ki bi bkıosunn unutamamşın.. onun için önce duyqularından emin oL.. sonra kötü oLur ):

coook hakLısn..
Ben shsen cok kTu oLdum.Vede kndım ayrıLmıstım.amaçsızca.:s
Karsı tarafı bıLmıyorum ne değisTi ama bnde ck sey degsTı..):

ayrıl demesi kolay siz kaç kez aşık oldunuz??? gerçi bende olmadım ama :D:D:D KALBİNİN S3SİNİ DİNL3 ...

Cnm benm şehr dısından sewglm oldu ve ben onu bırakmasaydım beni asla bırakmazdı cok seviyodu aldatmadğınıda bliyodum.Hberlerni alıyodum gzlice... O yzden sewiyosan sakınn bırakma.Bende güvnszlkten ayrlmıstm smdi cok psmanım.

sence arı dünyanın en mucize tadını nasıl üretiyor sanıyorsn?

sadece bir çiçek deil arı gibi çeşit çeşit çiçeklerden polen toplaman lazım bence bırak :(

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri