seven kazanırmı kaybedermi :S

Kaybetmez aslinda :) ama pek bisey kazancaginida sanmiorum

sevdimde ne kazandim diye sordumda kendime :) hii birde ne kaybettim diye :)

aslinda ikisinede hic bisey dedim :) pismanmiyim biseyden asla :)

sadce sunu ogrendim :) cok cok sevmemeliyim bi anda biseylere kapilipta koru korune baglanmamaliyim haa iste ozmaan ne mi kaybediyorum

kendimi :)

yinede ask guzel ;)

seven insan kazanır elinde sonunda kazanır sevmek ondan vazgeçemek deil mi. o sana seni sevmediğini söylese bile bırakamazsın onsuz olamazsın ya da olamıyacağını düşünürsün seviyorsan o da bi gün sevgini tadacaktır ve ona öyle bi tatlı gelecektir ki o da seni sevecektir bi gün yinede sevmiyorsa suç sende onu çok sevememişsin çünkü seven eninde sonunda kazanır

Yaw Kardesim Sevmeyeceksin Saygi Duyacaksin Isini Bilecen Bilader Seversen Pohu Yutttun Harbiden Bak Otoriter Bi Insan Olcan Hem Eskiden Sevgi Mi Varmis Dedelerimiz Ne Demis Karnindan Sipayi Sirtindan Zopayi Ehsik Etmiycen Demis En Iyisi Bu Atalarimiz Doru SÖler Herzaman Adamin Bi Bildigi Varki SÖlÜyo

seven kazanır tabi ki...
sevmek sadece sahibini yüceltir ve herkes sevemez,sevebliosan şanslısın yani;)

platonik aşksa herzaman kaybedersin. .
ama ben bunu çok sevdiğimden hep kazanırım. .
bkz:"galiptir bu yolda mağlup olan"

seven asla kaybetmes karşılıksız olsa bi bile sen bi sevgi kazanmışsındır temiz kimsenin dokunmasına izin vermediğin ve onu canın gibi koruduğun bi sevgi hemde sevmek zaten kazanmaktır :)

---> seven kazanırmı kaybedermi :S

Her türlü kazanırsın canım sevgi aşk fln bunlar senin çevrene bakışını, ruhunu herşeyini temizler.

Son düzenleme:
---> seven kazanırmı kaybedermi :S

İyiler Bir Gün Mutlaka Kazanırdan Yola Çıkarak Burdaki İyiler Sevene Tekabül Eder Seven Bir Gün Mutlaka Kazanır : D

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri