seven kazanırmı kaybedermi :S

kesinlikle kaybeder.sanırım bnm yazdığım şiirdn yola çıkarak bi konu açtın.blki herkes için geçerli deil ama bnm için geçerli bi konu yhani ne kdr değer werdiysem ne kdr sewdiysem hep üzülen kıyılan bn oldum.2 kişi de birbirini sewerse de kıyıyorlarr.çok şey anlatırdm ama nesse yhanii bnce kıyılıo sewen her zmn kaybediooo:(:(

özkancım sen ha yha güldürme beni allah rızası için olum sen numunesin varya yemin ederim senin gibisini ilk defa görüorum tanışmamız bi felaketti onu saymıyorum zaten yani kavga ettiğim bi adamın arkadaşına aşık olmamı tırs geçiorum aşık olduktan sonra kanka olduklarını öğrendiğimdeki yüzümün şekli beni uyus etsede aldırmıorum ama genede seviorum seni ii çocuksun ama gaddarsın yüreğin yok ;) hatta duygusuz merhametsiz :D:D
şaka bi yana sen aşıkmısın özkan söle bakam ablana :p

kesinlikle kaybeder.sanırım bnm yazdığım şiirdn yola çıkarak bi konu açtın.blki herkes için geçerli deil ama bnm için geçerli bi konu yhani ne kdr değer werdiysem ne kdr sewdiysem hep üzülen kıyılan bn oldum.2 kişi de birbirini sewerse de kıyıyorlarr.çok şey anlatırdm ama nesse yhanii bnce kıyılıo sewen her zmn kaybediooo:(:(

ama böle deme korkuorum valla aşık olmaktan korkuodum can yaralarımı sardı ama bi daha darbe alırsam bu yürek kolay kolay taşıyamaz eminim :(

can çok ii birine benzio we de seni çok sewio böle bişy olcağını zannetmm inş hep mutlu olursunuz janm ztn yazdıklarım kndim için geçerli oln şeyler:(

mutlu olucaz tabi ama böle şeler duydukça yanılıcammı die düşünmüo değilim ya insan sevdiğine nasıl kıyar aklım almıo ki

sewdiğine kıymıo janım sewdiğin için kıyıyolar sn sewiosun karşında ki sni tınlamıo seni saf yerine koyuyo yhani.nasıl insnlar war karşısında ki onu sewio die parmağında oynatıolar.

dimi evet buna katılıorum saf yerine koyup nasılsa sevio yapıcak hesabıııııı;)
ama edepsizlik bu ya yani karaktersiz bi insan yapar anca bunu ya beni sevio diip kullanmak çok ayıp kendi açımdan ben böle şeye karşıyım aşkı süistimal etmek yanlış bence ama genede savunuorum insan sevdiğiinsana kıyamaz bence ![/COLOR][/COLOR]

sewdiğin insana kıyamazsın ama bşka insnlar size kıyıyo ne kdr çok sewio olsnda aranızda ki bağ çok kuwwetli olsad olmuoo janm blki yaşamadın sana tam tersi gelio ama öle janım cidden

valla emin değilim yani ne bilim saçmalık gibi gelio sahtekarlık
gülsüm :S kıydım derken :S pek anlamadım da :S

:D:D aman geçmişteki şeyler eylül :D

belkide sen haklısın dark_duman çevredekiler kıymıştır ama izni veren yine sensin benim öyle :)

ben sahsen sevdıgım ınsana kıyamam onu herseyden korurum kendımden bıle korurum vede ne ben nede baskası benım sevdıgım ınsana KIYAMAZ !!!! bukadar basıt ben kendımden emınım baskası ıcın bılemem tabıkıde ben kendım ıcın konuruyorum ASKIMIDA COK SEVIYORUM:D

aşkım saol artık daha da bi eminim sana bana kıymazsın :D
ama ya dierleri yani kıyanlar onlara ne demeli sahtekarlık değilde ne bu :mad:>:41:

askımmm kıyanlar dıosun kıyanlar eskıde kaldı gecmıse mazı sen onune bak gelecegıne bak gelecegımıze bak ;) senı cok ama cok sevıyorum bılıosun herzamanda sevıcem

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri