Sevdaselin_ce

---> 2013 şiirler, 2013 sözler, 2013 güzel sözler ve yazılar

Ben çocukken heveslerim peşinden çok ağladım.
Yinede geri gelmedi mazi oldu yıllarım.

//Özcan Elmas//

Bu gece yine ağladım yokluğuna..

Gözyaşı damlalalarım sızarken dudaklarıma doğru tuzu dilimdeki yarayı yaktı biraz daha...

Bu gece yine ağladım sensiz şarkılarla... hayatı ezmek yok etmek istedim son bir kez daha ...

neden bilmiyorum ama yine ağladım sabaha kadar... sitem etmek istedim içimden bişeylere bağıra çağıra ...

Belkide gözyaşlarım benim yerime tüm hakaretleyi bağırmıştır avazı çıktığınca..

Bu gece bir kez daha ağladım sensizliğime sessizliğime sessizce...

Tutmak istedim ellerini öpmeni beni.. Hissetmeyi sıcak tenini.. Bu gece bir kez daha özledim seni..

Hasreti yine yüreğime aldım ve ağladım bu gece... Kaderime kızarak ama yine ağla***** seni düşündüm bu gece...

Ne kadar çok isterdim yanımda olmanı Çünkü benim bütün dünyam sadece sen olmalıydın sadece seni görmeliydim ve bana sadece sen bakmalıydın...

Aklıma gelen tüm herşeye rağmen sıyırıp bedenimden senin yanına yolladım ruhumu...

Kıskandı yine her geceki gibi seni içten içe yüreğim... Ve Sitem de etti ağladıda gözlerim... Çünkü Sen Bana Bakmalıydın şimdi Ve sadece benim olmalıydı gözlerin...

Benim senin olduğum gibi sende sadece benim...

Düşünmek ansızın ve apansız acılar hissetmek bu gece bir daha yineledi her şey kendini...

Ve ben bu gece yine ağladım yine sevdim seni utanmadan...
Kıskandım özledim ve ağladım...

Ve yine sadece senin oldum kendi kendime yine yeminler ettim yine dualar ettim biliyorum bi gün bi yerde bedenim olmasada ruhum erişecek sana...

Bu gece yine ağladım yokluğuna...

Geceleri yakmak istedim yine yakıp yıkmak herşeyi her zerreyi yerle bir etmek su olup söndürmek güneşisenin yokluğunda beni ısıtmaya yetmeyen o güneşi söndürmek istedim !
Bu gece yine tüm dünyayı ardımda bırakıp kaçmak istedim yokluğundan kaçmak..

Yapamadım herdefasında ölmek istedim ama ölemedim bu acıdan kurtulamadım...

Bu gece yine ateşi sardı bedenimi sensizliğin ve ben ağladım...
Yine ruhum Cançekişti yine boğazım düğümlendi gözlerim
yandı üşüdü ellerim uzanmak uzanıp tutmak istedim ama yapamadım...

Sen yoktun ve ben yokluğunda kanadım...

Yok Olmak istedim binlerce defa yine bu gece...
Yok Olamadım sensizlikte varda olamadım...

Özledim ama sana anlatamadım arayamadım sesini duyamadım sadece ağladım...
Her şeyi sana Yazdım...

Ve Ben Bu gece yine ağladım...

1497524_634071959988994_759485395_n.jpg

Hasretin Ölesiye Vuruyorki Kalbimde Öyle Bir Yer Var ki; İçinde Sadece Sen Varsın... Her Anımda, Yaşamımın Her Zerresinde Sen Varsın... Sen Varsın Gözümde, Sen Varsın Özümde... Nereye Kaçsam Nereye Baksam Sen Varsın Gönlümde... Ruh'umda, Kalbim'de, Bedenim'de, Vücudumun Her Bir Zerresinde Sen Varsın... Uykumun Rüyası, Gündüzümün Hayalisin... Kalbimde, Ruh'umda, Gönlümde, Başımı Koyduğum Yastıktasın... Sen Beni Unut Desende Bu Kalbim Seni Asla Unutamaz... Her Şeyden Vazgeçerken Tek Sende Tutuklu Kalıyorum... Hayat Bile Benden Geçmişken Tek Senden Kopamıyorum... Olmuyor...! Seni Unutmayı, Bu Aşk'ı Yok Etmeyi Başaramıyorum! Sen Sadece Bir Aşk Değilsin Bende, Sen Hayatsın, Hayatımsın..

Bugünde sensiz geçti bugünde hüzünlüyüm her günkü gibi
Sevgilim seni her gün artan bir özlemle bekliyorum
Rüzgarlar bana kokunu getiriyor her gün batımı beni biraz daha hüzünlendiriyor
Elimde değil ki sensizlik öyle zor ki kuş olup pencerene konmak istiyorum
Geceler kara geceler sensiz geçmiyor bir türlü seni düşünmek için uyumuyorum döneceğin ve kavuşacağımız günü hayal edip mutlu oluyorum

Özlenen Sevgiliye..
Seninle geçirdiğimiz dakikaları günleri düşünüp duruyorum tekrar tekrar…
Her iç çekişimde şu ayrılık olmasaydı diyorum … İki göz oda iki çocuk ah birde sen olsaydın yanımda

Ah ah şu ayrılık şu gaddar ayrılık olmasaydı diyorum…
Kurumuş papatyanı kokluyorum resmini öpüyorum her defasında[
Gözüm kapıda postacıyı bekliyorum

Seni hep özlüyorum ve her duyduğum özleminle biraz daha da fazla seviyorum…

Sen neler yapıyorsun bir tanem beni düşünüyor musun ? sende hala beni seviyor musun ? Sakın hayır! deme çünkü dayanamam sensiz yaşayamam biliyorsun[

Her gün şarkımızı dinliyorum beraber dolaştığımız yerlere gidiyorum vitrinde görüp te beğendiğin bana almak için söz verdiğin o sararmış gelinliğe öylece bakıp hayal kuruyorum

Aşkım gel artık bekletme daha fazla beni çok özledim seni
Yine ellerimi tut yine beni küstür yine beni güldür yine saçlarımı okşa
Dön artık bir daha gitmemek üzere dön çünkü sensiz yaşamanın nefes almanın gülmenin inan ağlamanın bile anlamı yok

Çok az kaldı biliyorum ama yinede dayanamıyorum gücümün tükendiğini her gün biraz daha fazla hissediyorum
Havaya suya olduğu gibi sana daha da çok ihtiyacım var

Sana hoşça kal demiyorum diyemiyorum çünkü seni seni hala bekliyorum

ejyg.jpg

[MENTION=156354]Herodot[/MENTION]

günaydın hayırlı sabahlar bitanem

:eda::eda::eda:

Sevdin mi hiç SAHİP olmadan?? En değerlinin ellerine dokunmadan... Kolay gelir uzaktan sevmeler yaşamadan!! Anlayamaz insan, kabus dolu uykulardan uyanmadan!! Alıp başını gidemezsin, Kaçamazsın acından... Unuturum desen de hatırlarsın elinde olmadan!!! En değerlim dediğin, öldürür seni durmadan...! İşte o zaman anlarsın.. SENİ YAKANDIR ' aslında hiç bir zaman senin olmayan

nerdesin bitanem beni merakta bıraktın yine

nerdesin bitanem beni merakta bıraktın yine

geldim sevda.. burada olmadığım zamanlarda beni merak edip üzülme lütfen.. eskisi kadar nete zaman ayıramıyorum bunu söylemiştim..senin için sınırları zorluyorum inan..

geldim sevda.. burada olmadığım zamanlarda beni merak edip üzülme lütfen.. eskisi kadar nete zaman ayıramıyorum bunu söylemiştim..senin için sınırları zorluyorum inan..

ama elimde degilki olmadıgında çok merak ediyorum üzülüyorum biliyorum yogun oldugunu söylemiştin yüce rabbim güç kuvvet versin bitanem nete zaman ayırmazsan nasıl görüşcezki levent[ sınırları biraz daha zorlarmısın rica etsem

:eda::eda::eda:

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri