Sevdaselin_ce

---> 2013 şiirler, 2013 sözler, 2013 güzel sözler ve yazılar

Laf aramızda ben gökyüzüne bakarmış gibi fotoğraf çektirenlere,
televizyonda ağlayan kadınlara inanmıyorum.
Küresel ısınmaya da inanmıyorum, dünya barışına da..
Bütün bunları boşver, bak sırada ki şarkı çalıyor.
Senin kısmetine hep ağır söylenen şarkılar.
Senin yüzün hüznün yüzü. Senin ellerin hüznün elleri.
... Senin oynaman ağır...

Ben de kendime bir umut sakladım afişlerden.
Kesip, cebime attım kimseye farkettirmeden.

Sen beni tutarsan hiç düşmem ben biliyor musun?
Sıkı sıkıya sarsan ellerini göğsüme dolayıp, hiç düşmem ben!

Bizim sokağa da renkli ve gürültülü arabalar geliyor bu günlerde.
Yüksek sesle ve asla tutmayacakları sözler veriyorlar yarınlar için.
Gürültülü şarkılar eşlik ediyor cömertçe savurdukları hayal cümlelerine. Çok küçük bir bedelle umut satıyorlar bizim sokaklarda.
Biliyorum epeydir gelmediğimden şikayet ediyorsun. Sıradaki şarkıyı seç ödeşelim.
Sıradakini ve sonrakini ve daha sonrakini. Söylediğim ve dinlediğim tüm şarkıları sana vereyim ödeşelim olmaz mı? Hem gelmek istedim, istersen arkadaşlara sor.

[MENTION=25600]'birgül[/MENTION]

çok teşekkür ediyorum bitanem sende öylesin paylaşım harika ayrıca teşekkür ediyorummmm

:eda::eda::eda::eda::eda:

218683.jpg

Kan kaybından ölüyor gibi çekiliyor içim sen yokken, yavaş yavaş azalıyor kalp atışlarım, kanım donmuş gibi, özlüyorum seni.

Oysa gelişin de başka acılı hikaye değil mi? Bazen diyorum ki; iyi ki yoksun! Çok açken masaya gelen yemek gibi, tadına varamadan tüketeceğim diye korkuyorum seni.

Yaz günü esintiye hasret perdeler gibi kıpırtısız yüreğim. Şu gece vakti, üstelik ayazken gökyüzü, ne kadar börtü böcek, kuş kirpi varsa uyuyorken, benim ayakta oluşumun tek sebebi hasretin.

Yüreğimde azalmamış bir çocukluk aşkının hallicesi senin sevdan, hep aynı heyecan, hep aynı coşku ve hep aynı yokluk. Oysa ben seni en çok yoksunluklarında sevmiştim, öyle değil mi?

Sen de özlüyorsundur değil mi? Özlemesen de bana ne! Ben kendi sevdamdan mesulüm, sen kendi kalbinden. Sevsen de büyüklüğünü kendi gönlünde göreceksin, sevmesen de!

Ben sadece seviyorum seni, öyle basitçe, hiç büyütmeden ama çok sağlam seviyorum. Hani temeli iyi yapılmış binalar gibi, ne kadar sallasan çökmüyorum. Kaldı ki; sen kaç depreme bedelsin, biliyorsun değil mi?

Şimdi kendimi en çok tenhalarda koruyorum, en çok ıssızlığımda savunuyorum yüreğimi. Başka aşklar gelip ele geçirmesin diye kalbimi, en çok sensizlikte kapatıyorum gözlerimi.

Çok özledim seni yahu, nasıl anlatayım daha? Başka dillerde de karşılığı aynı hasretin. Sözcüklerin yetmediği yerdir yürek! Ben bin defa, bin çeşit özlüyorum seni; oysa dile getirebildiğim iki sözcük var bir özlem, bir de hasret…

:uzgunkiz::uzgunkiz::uzgunkiz:[MENTION=156354]Herodot[/MENTION] forma geliyosun selam vermeden gidiyosun neden

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri