Sevdaselin_ce

---> 2013 şiirler, 2013 sözler, 2013 güzel sözler ve yazılar

199932_150617295081410_1982385923_n.jpg

Kimse BİLMEYECEK seni.. Hiç kimse.. Ben her hecede seni okuyacağım.. Her şarkıda seni mırıldanacağım. . Her gece seni anlatacağım YILDIZLARA.. Kimse bilmeyecek.. Durup dururken GÜLÜMSEYECEĞİM kimse anlamayacak aklımdan senin geçtiğini.. Neyin var diyecekler.. Hiç diyeceğim hiçbirşey.. Yanımda sen yoksan neyim olabilir ki benim bir hiç'ten başka.. Sonra BİRİLERİ GELECEK YERİNE SEN OLMAK İSTEYECEKLER... utanmadan.. İMKANSIZ olduğunu SEN dahil kimse bilmeyecek.. Ben sana SUSACAĞIM çığlık çığlığa KİMSE duymayacak.. Hayallerini yaşayacağım kimse görmeyecek.. GÜN GELECEK YORULACAĞIM.. Ben diyeceğim Onu diyeceğim.. Sonrasına gücüm yetmeyecek.. O Kim diye soracaklar bana.. O herşeyimdi diyeceğim...!!
BENİM DÜNYAM DİYECEĞİM

SENİ Yüreğime katsam…… SAKLASAM… Bilmem sana “Umut” desem, “Can” desem, “Canım” desem, “Sevgi” desem, “Sevgilim” ...desem.. Ne desem az sana… Senin sevgine.. “Sıcağımsın” desem.. Isıt beni hep sevginle. Yanımda ol… Koru kolla beni.. ... Sar beni tüm üzüntülere destek ol… Yanı başımda ol… Her zamanki gibi sen ol.. Sevgim açık kollarım gibi… Seni bekliyor........ En güzel sözcükleri söylesem… “Gülücük” desem, “Güven” desem, “Huzur” desem “Güzellik” desem..Daha ne diyeyim Bir tanem “AŞKIM” desem… Hepsini desem seni tanımlasam.. Yüreğime katsam…… SAKLASAM… CANSIN CAN SAKLIMDA SAKINDIĞIM YARSIN

En güzel köprü, gönüller arasında kurulandır.
En güzel göz, her şeye sevgiyle bakandır.
En güzel söz, yalansız olandır.
En güzel ateş, benliğimizi ısıtandır.
En güzel çiçek, sevgiliye armağandır.
En güzel ırmak, dost bahçesine akandır.
En güzel ağız, gerçekleri konuşandır.
En güzel yol, hasret kavuşturandır.
En güzel kol, zalime karşı kalkandır.
En güzel el, bilgiye, kültüre uzanandır.
En güzel kapı, mutluluğa açılandır.
En güzel kalem, doğruyu, iyiyi, güzeli yazandır.
Mutlu oLun, HuzurLa kaLın.!! Yüreğimden YÜREKLERİNİZE

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri