Sayın Başbakana Bir Yazı ..

---> Sayın Başbakana Bir Yazı ..

:D hehe arkadaşım veya kardeşim o kliseler eskiden beri var ben nededim sana kliseler açılmıyor, kliseler onarılıyor dedim, bakımsızlıktan o kliselerde türk vatandaşlarımız olsun kliselerinde âyin yapamıyorlardı, T.C başbakanında, yunanistan başbakanından isteği ne ? orda türk vatandaşlarımız var bir cami istiyoruz dedi ve T.C başbakanında dediği oldu yunanistanda bir cami yaptırıldı.

nerede dikkatsiz bir söz söylemişim anlayamadım
eğer kastettiğin kıçından üretmek lafıysa bu halk dilinde bir deyimdir ve hakaret unsuru içermez. bilmeden, birisinden destek görmeden yapmıyor anlamına gelir ?
bence de daha gereksiz tartışmaya gerek yok erdoğandan, tayyipten banane, öteki tarafta kimse oy attın diye sormicaklar bana. namaz kıldın mı, oruç tuttun mu diye soracaklar. Biz burada tartışsak bu adam sanki yine iktidar olmicak. ama sizin oylarınızla değil, anladın sen onu :)

kusura bakma anlayamadım...kardeşim ve gerçekten artık anlamakta istemiyorum.. sen hiç farkında değilsin galiba verdiğin oyların bile hesabı sorulacak sana..SEN KİMİN EDSTEKÇİSİ OLDUN DENİLECEK..ben kendi verdiğim partinin doğru olduğunu bilemem kim bilir belki ben bu yüzden cezalandırılacam..fakat görünen o ki şu an mecliste olan tek bi parti var ki en doğru gibi gözüken o..diğerleri sadece oy içn saçma hareketler içine düşüyorlar..kardeşim gerçekten canım sıkıldı bu konuda uzayan yorumlardan dolayı... her ne şekilde seni kırmış üzmüşsem hakkını helal et.. düşüncenin ne olduğuna bakmaksıznı yaptığım sert yorum olduysa onlar adına da özür diliyorum..sadece senden değil senin gibi düşünen hangi kardeşim abim ablam arkadaşım varsa hepsinden özür diliyorum..

:D hehe arkadaşım veya kardeşim o kliseler eskiden beri var ben nededim sana kliseler açılmıyor, kliseler onarılıyor dedim, bakımsızlıktan o kliselerde türk vatandaşlarımız olsun kliselerinde âyin yapamıyorlardı, T.C başbakanında, yunanistan başbakanından isteği ne ? orda türk vatandaşlarımız var bir cami istiyoruz dedi ve T.C başbakanında dediği oldu yunanistanda bir cami yaptırıldı.

haber başlığında ne diyor bak, Türkiye de binlerce kilise açılmasını sağlayan imar kanunu değişikliğinden bahsediyor. Siz takılıp kalmışsınız bir kilise yenilemesine hep aynı şeyi sürüyorsunuz öne. Bende diyorum ki benim için bir problem yok gitsin 100 bin tane kilise açsın isterse ama sizde bunu kabul etmiyorsunuz be kardeşim. ben severim ülkede 50 bin hristiyan varken 40 bin kilise açan adamı :)

kusura bakma anlayamadım...kardeşim ve gerçekten artık anlamakta istemiyorum.. sen hiç farkında değilsin galiba verdiğin oyların bile hesabı sorulacak sana..SEN KİMİN EDSTEKÇİSİ OLDUN DENİLECEK..ben kendi verdiğim partinin doğru olduğunu bilemem kim bilir belki ben bu yüzden cezalandırılacam..fakat görünen o ki şu an mecliste olan tek bi parti var ki en doğru gibi gözüken o..diğerleri sadece oy içn saçma hareketler içine düşüyorlar..kardeşim gerçekten canım sıkıldı bu konuda uzayan yorumlardan dolayı... her ne şekilde seni kırmış üzmüşsem hakkını helal et.. düşüncenin ne olduğuna bakmaksıznı yaptığım sert yorum olduysa onlar adına da özür diliyorum..sadece senden değil senin gibi düşünen hangi kardeşim abim ablam arkadaşım varsa hepsinden özür diliyorum..

yok kardeşim öyle her lafa kırılacak olsak böyle tartışmalara hiç girmem. eğer biz sürçü lisan ettiysek afola. görüşler farklı olsa da hepimiz kardeşiz sonuçta.

haber başlığında ne diyor bak, Türkiye de binlerce kilise açılmasını sağlayan imar kanunu değişikliğinden bahsediyor. Siz takılıp kalmışsınız bir kilise yenilemesine hep aynı şeyi sürüyorsunuz öne. Bende diyorum ki benim için bir problem yok gitsin 100 bin tane kilise açsın isterse ama sizde bunu kabul etmiyorsunuz be kardeşim. ben severim ülkede 50 bin hristiyan varken 40 bin kilise açan adamı :)
haberin başlığına ne bakıyorsun ki,kanal zaten ak parti düşmanıdır, başlığa değil başbakanın o konuşmada ne dediğine bakacaksın.

o zaman akp nin yayıncı kuruluşundan bir örnek veriyim bakalım bu sefer ne diyeceksin :) http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=148612&title=misyonerler-faaliyetini-yayginlastirdi
incil dağıtılması bu senin dinden uzaklaşacağı anlamına gelmiyor, senin eğer, aklın mantığın var ise, sen doğru tercihini yaparsın, adamlar incili bedava dağıtıyor olması bu başka bir dini tercih yapacağın anlamına gelmiyor, hristiyanlarda, yahudilerde kuran okuyor, gözden geçiriyor, okumakta insanın hiç bir zararı olmaz.

sen o verdiğin haberede karşıyım.

incil dağıtılması bu senin dinden uzaklaşacağı anlamına gelmiyor, senin eğer, aklın mantığın var ise, sen doğru tercihini yaparsın, adamlar incili bedava dağıtıyor olması bu başka bir dini tercih yapacağın anlamına gelmiyor, hristiyanlarda, yahudilerde kuran okuyor, gözden geçiriyor, okumakta insanın hiç bir zararı olmaz.

ya banane incil dağıtandan, 2005 senesinin gazetesi haberde ne diyor kilise evleri 25 bine ulaştı diyor. Bunu kim diyor zaman gazetesi, zaman gazetesi tayyibin neyi. destekçisi. kaynak istedin, videolu çıkardım inanmadın akp düşmanı yayıncı kuruluşu dedin. gittim destekçi kuruluşundan buldum çıkardım getirdim haberi. bana incil dağıtandan bahsedip konuyu geçiştiriyorsun. gerçekler zor gelmiş olabilir. bak tartışma konularında gerçekler mi acı gelir yoksa hayaller mi diye bir başlık var gidip oraya yazabilirsin hangisinin daha acı geldiğini :)

ya banane incil dağıtandan, 2005 senesinin gazetesi haberde ne diyor kilise evleri 25 bine ulaştı diyor. Bunu kim diyor zaman gazetesi, zaman gazetesi tayyibin neyi. destekçisi. kaynak istedin, videolu çıkardım inanmadın akp düşmanı yayıncı kuruluşu dedin. gittim destekçi kuruluşundan buldum çıkardım getirdim haberi. bana incil dağıtandan bahsedip konuyu geçiştiriyorsun. gerçekler zor gelmiş olabilir. bak tartışma konularında gerçekler mi acı gelir yoksa hayaller mi diye bir başlık var gidip oraya yazabilirsin hangisinin daha acı geldiğini :)
evet haberin kaynağı 2005 doğrudur ak partinin hükümete geleli 3 sene oluyor ama devlet bu 25 bin ev kliseye dönüştürenlere karşı gerekli çalışmayı başlattı diye düşünüyorum, bu kaçak kuran kursları içinde geçerlidir

ben ne yorum yapıyorum, sen ne cevap veriyorsun konuyu sürekli değiştiriyorsun

cübelli hoca zaten şovmendir, şovmenlik yaparak televizyonlara çıkıyor, bunun bilmeyen yok, hatta chp antalya belediyesi daveti üzerine alış veriş merkezinde hayranlarına imza dağıtıyor :D

Benim söylediklerim sizin anlayamadığınız kadardır, o yüzden tartışmaya gerek duymam. Ben sözümü söylemişim Tayyibin ister kölesi olursunuz, ister yaveri ..
Yazıda da herşeyi anlatıyor kimi okur kimi karalar ..

Güzel bahane tebrik ediyorum.Bu arada tartışmaya gerek duymuyorsan hiç başlama derim.

Kolay gele..

ben ne yorum yapıyorum, sen ne cevap veriyorsun konuyu sürekli değiştiriyorsun

cübelli hoca zaten şovmendir, şovmenlik yaparak televizyonlara çıkıyor, bunun bilmeyen yok, hatta chp antalya belediyesi daveti üzerine alış veriş merkezinde hayranlarına imza dağıtıyor :D

valla dostum sen 25 bin ev kliseye dönüştürenlere karşı gerekli çalışmayı başlattı diye düşünmen kendini avutmaktır :) video ya gelince hz. isa da birleşme yazısını görmen içindi :)

valla dostum sen 25 bin ev kliseye dönüştürenlere karşı gerekli çalışmayı başlattı diye düşünmen kendini avutmaktır :) video ya gelince hz. isa da birleşme yazısını görmen içindi :)
gerekli çalışmayı başlattı deyince aklına bu mu geliyor :D ben diyorum ki gerekli çalışma derken bu gibi kaçak ayinler ve kuran okutanlara karşı, yasal olmayan şeylere karşı mücadele başlatıldı diyorum, sen beni yanlış anlıyorsun.

ben başbakanın fanatiği falan değilim,fakat sizlere gerçekten acıyorum,soruyorum size bu ülkede binlerce bedelli askerlik yapan sıradan insan varken,bir ülkenin başbakanın oğlununda bedelli askerlik yapmasından daha doğal bişey olabilirmi,başbakanın havuzlu villası varmış,olabilir dünyanın hangi başbakanı gecekonduda yaşıyor arkadaşlar,dünyanın bütün kralları,padişahları,başkanları saraylarda yaşamıyormu,,1918 yılında yüzbinlerce şehit vermedikmi,kıbrısta binlerce şehit vermedikmi,doğuda 1993 yılında 3bin 1995 yılında 5bin şehit verdik,ozamanın başbakanlarıdamı vatan hainiydi soruyorum size,bu ülke ne zaman iyiye gitse karanlık eller hep düğmeye basmıştır,oyun hep aynı olmuştur,ve her seferindede türkiye üzerine oynanan oyun başarılı olmuştur,ülkenin gelişmesi,hep engellenmiştir,bari bu kez oyuna gelmeyelim,menderese ve özala sahip çıkamadık,türkeşin,muhsin yazıcıoğlunun kıymetini bilemedik,ancak onlar öldükten sonra kıymetini anladık,bari buna sahip çıkalım,başbakan bu ülkede besmele ile kilise açılışı yapıyormuş,doğru yapıyor fakat besmelenin bütün kapıları açtığını biliyormusun acaba,bizim ülkemizde açılan bir kilise sebebiyle ezan sesine hasret müslüman kardeşlerimize cami yapımı izni alındığını biliyormusun,sen o insanlara ibadet özgürlüğü sağlamazsan onlar kendi ülkelerindeki müslümanlara bu hakkı neden sağlasınlar,yazacak daha çok şey var ama anlayan olurmu orasıda var

Son düzenleme:

akpartililer su konuya goz atın :

Moderatör tarafında düzenlendi:

Konu içinde konu linki vermesen daha iyi olacak birader ..

Bu konuya son noktayı koymuştum galiba:pp hala tartışma devam ediyor :Ü

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri