Satanİzm Bİ Dİn Mİdİr???

LaVeyan Satanizm Hristiyanlıktan doğmakla birlikte diğer Satanist akımların İbrahimi dinlere olan karşıtlığını paylaşır. Sosyal Darwinizm, objektivizm, ateizm, hedonizm ile önemli ölçüde benzerlikler gösterir.

Ateizm De Tanrı varmıdır?

Yoktur..

Kanıt İşte.. :)

Şeytana tapanları Laveyan Satanist oLarak kabuL etmiyor...

Herif öLdükten Sonra İşte Millet Değişime uğramış..

Satanistler şeytana tapar yok kedi keser..

Ama Kendini böLe tanımlayan satanist varmı?

Var..

Ama cahiL olmayan bunlara satanist demiyor işte.. :)

saol ya bu kadr bilgim yoktuu..araştrmak lazmm.... ben sadece benm arklarn nasl düşündüünü biliorm

saol ya bu kadr bilgim yoktuu..araştrmak lazmm.... ben sadece benm arklarn nasl düşündüünü biliorm

Sende SaoL..

İnan Bana Bi ara Merak Sardım..

Öle Haftalarca araştırdım..

Ateizm den bi farkı yok..

Ama Zaman Dinleri Değiştiriyor.

Bu Değişim Her Dinde oLur..

Hz. Muhammed( S.a.v ) Bundan AsırLarca Önce Yaşadığı MüsLümanLıkLa

Bizim Şuan da Yaşadığımız MüsLümanLığın KeLimesi KeLimesine

Aynı oLduğunu SöyLeyen Anca Kendini Kandırmış oLur..

ÖnemLi oLan Ana Düşünceyi Unutmamaktır. :)

Arkadaslar yorumlarınıza dıkkat edın

sıze ters gelıyorsa kırıcı olmayın baska konuya gecın ..;)

1 post sılınmıstır

canım bnm dünyayı kötü görmek isdediinde kötüdür ve bu dünya gerçek değildir gerçek üdnyaya öldükden sonra gidiceksin ve aklı yerinde olan hiçkimse şeytan*a tapmaz Allah*a inanır Allah*a tapar tamam mı böyle saçma sapan şeyler yazma!!:mad:

Kanki delımısın yhaa :D bn bask :D yha bn hm Allah'â seytan dediqleri icn öle dedm sn sus bi sus:D

Dinler vardır.Ama tek bir din, İslam vardır.Satanizm'e bir din denmesi şaşırtıcı değil oha falan da olmadım.Sadece düşünen bir beynin bunu demesini ilginç buluyorum ki düşünmüyormuş bu beyin.asjakjs(gülme efekti) Satanizmde bahsedildiği üzre şeytana tapmak gibi bişiy yoktur, millet yanıltmasın sizi dikkat!Şeytan değil Saytan'a inanç duyarlar yani şöyleki şeytana asla ve asla tapmazlar hatta nefret ettiklerini söyleyebilirm.LaVey Anton gerçek bir satanist değildir.Yazdığı kitap sadece saçmalıklardan ibarettir ki okudum, yazdıklarının satanizm felsefesiyle yakından uzaktan alkası yoktur.Ayrıca sözde bahste geçtiği gib i kedi kesmek kurban etmek gibi asparagas haberler de yanlıştır.Ayinin sonunda aralarından birini kurban olarak seçerler ki kişi kendi isteğiyle kabul eder ve öldürürler, zorlamada yoktur.Kan içerler vs vs yalan!Ama şunu söyleyebilirim.Vahiy dini olmadığı gibi bi kaç kendini bilmezin uydurduğu saçmalık din bile değil.Ve sen bu konuyuı açan arkadaşım daha satanizmin felsefesini bilmeden,anlamadan bambaşka bişeyken sen,kalkıpda dindir demen çok acı.Satanik kelebek senii.

Dinler vardır.Ama tek bir din, İslam vardır.Satanizm'e bir din denmesi şaşırtıcı değil oha falan da olmadım.Sadece düşünen bir beynin bunu demesini ilginç buluyorum ki düşünmüyormuş bu beyin.asjakjs(gülme efekti) Satanizmde bahsedildiği üzre şeytana tapmak gibi bişiy yoktur, millet yanıltmasın sizi dikkat!Şeytan değil Saytan'a inanç duyarlar yani şöyleki şeytana asla ve asla tapmazlar hatta nefret ettiklerini söyleyebilirm.LaVey Anton gerçek bir satanist değildir.Yazdığı kitap sadece saçmalıklardan ibarettir ki okudum, yazdıklarının satanizm felsefesiyle yakından uzaktan alkası yoktur.Ayrıca sözde bahste geçtiği gib i kedi kesmek kurban etmek gibi asparagas haberler de yanlıştır.Ayinin sonunda aralarından birini kurban olarak seçerler ki kişi kendi isteğiyle kabul eder ve öldürürler, zorlamada yoktur.Kan içerler vs vs yalan!Ama şunu söyleyebilirim.Vahiy dini olmadığı gibi bi kaç kendini bilmezin uydurduğu saçmalık din bile değil.Ve sen bu konuyuı açan arkadaşım daha satanizmin felsefesini bilmeden,anlamadan bambaşka bişeyken sen,kalkıpda dindir demen çok acı.Satanik kelebek senii.

Tuttum Bu Yazıyı :)

bu deli gönulun anlamadıgı şudurki...
satanizim din olsa nolur...olmasa nolur...

koca koca adamlar düşünmuşler taşınmışlar demişlerki bizim dinimiz sataniziim...

imdi bunu diyen adam taaa bilmem nerden çıkan bilmem ne muziginin akımını araştırıp bulup şeytanı kendine tarnrı yapmışsa.ve burnunun dibindeki dindedki mukemmeliyeti görememişse...
çok yormamak lazım bunyeyi...zira daha önemli meselelerimiz var bence...

hidayet allahtandır...

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri