Satanİzm Bİ Dİn Mİdİr???

özenti diye bişey yoktur:160: kendini bişey zanneden ve o işi karşıdakinden önce yapmaya başlayanların uydurması:8:

satanizm kişiliği gelişmemiş insan topluğudur.ne yaptığını ne yapacağını bilemeyen insanlar bir araya gelip saçmalıyolar.

boyle sacma bı konu olamaz yani
satanizm Asla bir din olamaz
kendını bılmezlerın uydurdugu bı seydır

SATANİZM KURALLARI

1-Satanizm sana kendini sakinmayi degil, istedigini yapma ozgurlugunu sunar.
2-Satanizm sana ruhsal bo$ umutlar, hayaller yerine hayati warolu$u sunar.
3-Satanizm sana, iki yuzlu bir sekilde kendini aldatmak yerine, lekesiz, tertemiz akli sunar.
4-Satanizm sana, nankor ki$iler icin bo$una harcanan sewgi yerine, hakedenlere incelik gostermeni saglayacak ki$ilgi sunar.
5-Satanizm sana, sana Vurana obur yanagini donmektense, intikam alicak gucu sunar.
6-Satanizm sana, vampir olmak icin vakit harcamak yerine, ugrasman gereken daha gercel sorumluluklarin oldugunu hatirlatir.
7-Satanizm sana derki: insan diğer dört ayak ustunde yuruyen haywanlardan, bazen daha iyi sIk sIk daha kotudur. Zekasal gelisimi ve ayird edebilme yeteneginden dolayi, insanoglu butun haywanlardan daha wah$i olabilir.
8-Satanizm sana, gunah die tabir edilen herşeyin aslinda fiziksel, duygusal ve zekasal birer zewkten ibaret oldugunu soyler.
9-satanizm sana, başkaları yerine en büyük saygının sende yattıgını hatırlatır.

Satanizm bir din değil... bir akımdır... sonuna gelen "-izm" eki yeterlidir ne olduğunu açıklamaya....

GeneLde Allah'a İnanmazlar...Psikopat Gibi Bişi Din Değildir...Bizim Dinimiz Ortada Bu Dindede Onlara YeR yoktur Allah'a inanmadıklarından Dolayı

HayıR buRada TaRtısıyoRuz Ve DoRuyu bulmaya caLısıyoRuz ben yoRumumu Yazdım Kavgaya Cevirmeyelim ve bu konuyu actıysanız herkesin yorumuna saygı duymalısınız

Son düzenleme:
Çok Fazla Görmedim..

bi kaç gün önce okudugum bi haberde satanist bir kız kardeşlerini öldürmüş..!bununla doğrulayabilirim..

Bu Soruya Cevabımı Vermiş Bulunmaktayım..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri