Sanal Aşk Diye Birşey Varmı ?

-oZKan-

Ceo
Admin
En Sevdigim Konulardan Birini Aciyorum Ark Lar

Merak Ediyorum Sanal AŞk Gercekmi Yada YaŞayanlar Nekadar Cİddİ ?

Varmidir?

Sİz Hİc Oldunuzmu ?

Sanal Aşk Ne Gerçek Ne De Yalan Diyebiliriz. Genellikle Yalanlar Üzerine Kuruluyor %1 Dogru İlişkiyse %99 Da Yalan...(Tabi Benim Düşüncem)

ben sanal aşk yaşadım yani msnden birini sevdim ama gerçek aşk bu değil bence yanında olabilen her gün buluşabildiğin bazende özlediğin bi aşk gerçek aşktır bence:)

Bunu Da Dikkate Alalım Sanaldan Evlenen İnsanlarda Çıkmıştır. Çıkacaktır Da Mutlaka...

İstisna Ama Yine De Çıkıyor (Gerçi Pek De Saglıklı Bir İlişki Sürdüre Biliyorlarmı Meçhul)

Buyuzden KackİŞİ Ölumle KarŞilaŞti Tecavuze UĞradi Bence Cok YanliŞ Sanal AŞk Yoktur

Sen Ne Kadar Da Yoktur Desen Vardır Çünki Sanaldaki İnsanların Çogu Bir İlişki Peşinde Nihatinde Başarıyorlar Tabi Bazıları Hüsranla Sonuçlanıyor...

msnden tnşp aşık olanları çok gördük ama tv de haberler izlemediniz mi? buluşuyorlar ondan sonra erkeğin evinde töbe töbe yani sanal aşkı gördük ama sonuçları hep TECAVÜZ ya da kendi istekleriyle bence erkeğin zoruyla oluyor bunlar bnm tavsiyem msnden birisine aşık olsanız bile bu böle kalsın sonra aşk btyr ya da aşık olduğunu snyrz ama bence buluşmayın sonuçları grdk;)

Kalbine Söz Geçiremessin Şuanki Mantıgınız Bunu Diyor Gün Gelip Sizlerde Sevdiginizde İçinizdeki Hissin Mantıgınızı Bastırdıgını Fark Edersiniz...
(Umarım Her İnsan Kendine Ruh İkizini Bulabilir Sanal Veya Real)

KeSiiinLiKLe SanaL Aşk DeNeN Bi Şe YoKTuR Ole KenDı KenDıLerınee AvunuyorLaR ReaLDa BuLamaYan SanaLa Bakıyor İşte....He Bu AraDa ÇirKin KıZLaR Chat YapaR:p:)

ÖhÖÖ ÖhÖmmmm :) Bnen Şİmdİ Çİrkİnmİyİm :( Chat Eglence İŞİdİr Neyse Onu Sonra TartiŞiriz ..

Sanal AŞk Bilmiyorum Ya Aslinda Varda Yokta Ama Önemlİ Olan DoĞru Insanla YaŞamak .. Ve Gercek Bİr Şekilde YaŞamak

Evett DoGRu İnSan OLmaLııı SanaL Real Fark Etmezz BiDeee BaZıLarımız İçin EgLeNCe İşi Sanal BaZıLarıı Icın EvLenCeK BırıNı Arıyor Gıbı Bı Se TabıKııı BenCe SaGıR'ı Topal'ı Vs Vs İşte....Avunuyorlar RealDa Bı SeLeR BuLamamıslarKı DemeKKıı SanaLDa Arıyorlar.:):):)

Öyle Deme Dostum:) Realle Sanal Arasında Baya Bir Fark Var Sanal Daha Çok Çekici Göründügü İçin Ragbet Görüyor Sanrım...(Tabi Bazı Konuları'da var)

Abi Sanal Şans İŞİdİr Derim Guvende Olmak Guvenmemekte Yani Tamamen Şans İŞİ Hatta Bİ SÖz Soylerdimde Banlanirim Yoksa:p Isteyenler Msnden Yazsin Sozu Soyleyim :11:

Sanal AŞkki YaŞayan Varmi ?

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri