şahin drift desem

bu arabayı ılıyorum bunda bı numara var yoksa bı motor modıfıye yok sanırsam en son bı vıdeosunu ızlemıstım karda drıft yaptıgını sanıyor:D benım megane nın karsısında gormek ısterım u sahını:63:

Motor ellenmıs argo tabırle. Onden cekıslı hale getırılmıs.
Dıkkat ettıysenız bırden durdugu yerden baslıo bu da normal bı sahınle ımkansız adam sahının sadece ısmı sahın olcak sekle getırmıs.
Gecen gun 190 la gıderken yanımdan bı sahın fuze gıbı gectı ınanamamıstım :D

Son düzenleme:
bu arabayı ılıyorum bunda bı numara var yoksa bı motor modıfıye yok sanırsam en son bı vıdeosunu ızlemıstım karda drıft yaptıgını sanıyor:D benım megane nın karsısında gormek ısterım u sahını:63:

Arkadasım nasl motorda bıse yoq sahın arkadan cekıslı bu drıft onden cekıslı araba ıle olur.

arkadasım benım ızledıım vıdeoda sahın arkadan cekıslıydı plaka falan modıfıye hersey aynıydı dıkkat edersen burdada ole sadece dıferansıyelıyle oynanmıs sanırsam:63:

Motor ellenmıs argo tabırle. Onden cekıslı hale getırılmıs.
Dıkkat ettıysenız bırden durdugu yerden baslıo bu da normal bı sahınle ımkansız adam sahının sadece ısmı sahın olcak sekle getırmıs.
Gecen gun 190 la gıderken yanımdan bı sahın fuze gıbı gectı ınanamamıstım :D

ewt ayrıca aracda arkdakı egzoz cıkıslarında takvıye war buda motorun takvıyelı oldugnuu gısterırı

eto
ford ct war altımızda abim kullanıo 160+ yapıyoruz..
aydın otobanında en sol serıteeyız orta serıtte mıs126 kafa tutuo sastık kaltık :D dedım ne oluyoz ya

doğrudur bıs 126 kucuk bır araba motoruyla oynanmıstır ızmırde turbo şahın var arkasında subaru kıller yazıyo subaru kategorısınde subaru wrc lerle drag yarıslarında kapışıyor ama bu sahın de pek bısey yok en fazla egzoz takvıye katalızor ıptalı hava fıltresı vs vs .. vardır. bunlarda en fazla bır arabaya 20 25 hp katar

Slm ArkadaŞalr Bu AraÇ 1989 Model Bİ AraÇ Ama Kİmİ ArkadaŞalr HİÇmİ Arabadan Anlamiyo Nedrİ KouŞuyolar Bİ AraÇ Önden ÇekİŞlİ Olsa BÖle Yanlamaz Kİmİ ArkadaŞda Dİyo Sadece Defransİyelİ İle OynanmiŞ Aracin Plakasi Ortada Sahİbİnİ Tanimma Ama Helal Olsun Siki AraÇ YapmiŞ Youtubede Aracin Plakasini Yazin Ve GÖrÜn Aracin Nasil Siki Oldugunu Ve ArkadaŞlar AraÇtan Anlamayanalr İÇİn SÖlİm AraÇ Turboludur

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri