şahin drift desem

Gecen gun 190 la gıderken yanımdan bı sahın fuze gıbı gectı ınanamamıstım :D

Normal ibresi 200 olan doğanlar var :)..

doğal olarak modifiye yaptıysada doğan görünümllü şahin felan zannetmişsindir ama o doğandır :D

yarı enjeksiyon 1.6 motor :Dön camlar otomatik

önden çekiçli araçlar böyle yanlayamazki :S:S arkadan çekiçli şaihnler ancak bu şekilde olur.. dirift değil belki ama ç.çok zevklii:D:D:D

emoo geldi aklıma:(:(:( ne güselde yanlıyodu zamanında.... :D:D:D

önden çekiçli araçlar böyle yanlayamazki :S:S arkadan çekiçli şaihnler ancak bu şekilde olur.. dirift değil belki ama ç.çok zevklii:D:D:D

emoo geldi aklıma:(:(:( ne güselde yanlıyodu zamanında.... :D:D:D

katılıyom ortak sana cok sevkli:D

hele senin doğum günü süprizini kutlamaya giderkene dağ yolunda bi yanladı znc bi yanladı yani sorma bursa manzarasını daha yakından görüoduk az kalsın ama iice öğrendi kerata :120: benimde aklıma dostum Rj m geldi ahh ahh :35:

RJ :( dün gece kopuolardı arkamda:D:D uyuslar emrah aynı böyle dirift yapmıştı bikeresinde bizde içindeydik aracı:S:S o yüzden geldi aklıma gençlikk bee :D:D:D yaşlandım yine:D:D

RJ :( dün gece kopuolardı arkamda:D:D uyuslar emrah aynı böyle dirift yapmıştı bikeresinde bizde içindeydik aracı:S:S o yüzden geldi aklıma gençlikk bee :D:D:D yaşlandım yine:D:D
ü
rj satıldı ortak nası kopuolardıki fikonun arabada bağlıymıştı öle diodu :S

sati ibo geldi fiko uçtu acaba öldürdümü cocuğ ,bo :120:

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri