SaçmaSapanGünlük.

` nazLı ..

Bayan Üye
Fark ettim de en sonki günlüğümü geçen sene Aralık ayında yazmışım bayağı kopmuşuz yani .d

Bugün okulda arama vardı ya xD matematik dersinde küt diye sınıfa baskın yaptılar sorunlular :pp bir de girer girmez ‘’herkesin elleri havaya arama yapacaz’’ demezler mi koptum yani :11: tabi böyle olunca çantamdaki kozmetik ürünlerini saklayamadım xD bayan hoca çantamı açtığı gibi şok oldu hahaha ee kadın da haklı ne ararsan var çantam kozmetik dükkanı mübarek xD

ama aradığı şeyi bulamadı ya kapaakkk olsun onaa hıhh2 biliyorum o telefon çıkacak diye bekliyordu ama daha çook bekler xD telefonu okula götürmeyi bırakın evde nereye koyduğumu bile unutuyorum xD zaten bikaç güne kalmaz 2 hattım da değişecek .s

elim kolum mahkum napalım annem karar verdi bi kere :)

neyse tam arama faciasını atlattım derken kadın yüzüme baktığı gibi 2. şoku yaşadı .| şu makyaja bak hemen sil o gözündeki kalemi dedi :M bi ben vardım zaten okula makyajlı gelen :pp neyse her zamanki gibi silmedim göz kalemini :pp

yine de lise son güzel be günlük :pp ne ders dinliyoruz ne de not tutuyoruz .d okulda yaptığımız tek şey test çözmek ve gırgır şamata hepsi bu yani xD şimdi de sadece yazılılara girmek için gidiyoruz okula o yüzden daha az çekilir hale geliyor :pp

hıı bu aradaa bizimkilerle anlaşma yaptık.birbirimize konu dağıttık ve o konulardan pazartesiye kadar 500 soru çözecez.kim çözmezse diğerlerine döner ısmarlayacak xD eğer ki herkes çözerse bu sefer de herkes kendine döner alacak insan yeter ki aç olmasın :pp

neyse okul faciasını da atlattıktan sonra eve geldim sonra direk pc .d sonra da uyudum her zamanki gibi .d birazdan da çıkacam astronomi yazılısı var yarın.12 den sonra çalışmaya başlarım olmadı kopyaaa :p sıradan bi gündü ama yine de yazmak istedim :)

hıı bu arada başLık için de Buğraya sonsuz teşkürLer xD

neyse okuduğunuz için tşk.d

Son düzenleme:
---> NazLı`nın GünLükcüğü .d

Baslık çok orjinalmiş xD

Nazlı ile güne bakış dedim ya bide :11:

O hocanın yerınde olsam doverdim seni

Sabahın köründe kalkıosunuz zaten bide makyaj yapmak nasıl geliyor içinizden yav

Nese güsel günmüş ciger bizimle paylastıgın için sagol xD

Günlüğün hayırLı olsun Naz`mm ;*

ßen sana daha qüzel ßa$lık ßulardım.. :M
ßu da qüzel oLmu$ yine de flan fıLan .. xD
Gününde qüzeLmi$..
Ay kLasik $yler konu$amıyorum
+
ßa$kasının qünlüğünü okuyup yorum yapmaya pek aLı$kn değiLm :pp

Daha qüzel qünLer qecirmen diLeğiyLe..

Muaaaah ;**

hellow__mellow__by_sunnyou.jpg

ßu da qünLüğüne hediyem oLsun :M xD

SırayLa;
Cans,Nur,Naz,ßü$.

_ayS kacar ßeb€k :pp_

.

Son düzenleme:

Sabah sabah insan gözünü mözünü kaşır kızaaaam. Göz kalemi varken nasıl kaşıyacaksın acaba ? :pp

Laaan güzel olmuş günlüğün aferin sana xD
Ama bu kadar bekledikten sonra daha güzel bir başlık bekliyordum.
Neyseeem.
Seviliyorsun bebek (:)

Baslık çok orjinalmiş xD

Nazlı ile güne bakış dedim ya bide :11:

O hocanın yerınde olsam doverdim seni

Sabahın köründe kalkıosunuz zaten bide makyaj yapmak nasıl geliyor içinizden yav

Nese güsel günmüş ciger bizimle paylastıgın için sagol xD

İnci de seni döver ki xD neyse rica ederim :pp

Günlüğün hayırLı olsun Naz`mm ;*

ßen sana daha qüzel ßa$lık ßulardım.. :M
ßu da qüzel oLmu$ yine de flan fıLan .. xD
Gününde qüzeLmi$..
Ay kLasik $yler konu$amıyorum
+
ßa$kasının qünlüğünü okuyup yorum yapmaya pek aLı$kn değiLm :pp

Daha qüzel qünLer qecirmen diLeğiyLe..

Muaaaah ;**

hellow__mellow__by_sunnyou.jpg

ßu da qünLüğüne hediyem oLsun :M xD​

SırayLa;
Cans,Nur,Naz,ßü$.

_ayS kacar ßeb€k :pp_

.
başLığı öyLesine yazdım bebek daha güzeL fikirLerin varsa anında değerLendirirm :cool:
Hediye için de çoo..kk teşekkür ederim tatLım :)
gzlmş nazlıcım :) tüh gtti mi şimdi snin kozmetik dükkanı :)

yok gitmedi xD aLmadıLar Valla xD

Sabah sabah insan gözünü mözünü kaşır kızaaaam. Göz kalemi varken nasıl kaşıyacaksın acaba ? :pp

Laaan güzel olmuş günlüğün aferin sana xD
Ama bu kadar bekledikten sonra daha güzel bir başlık bekliyordum.
Neyseeem.
Seviliyorsun bebek (:)
gözümü niye kaşıym Cansu :11: Allah seni ne yapmasın ya xD

dediğim gibi daha güzeL fikirLer varsa anında değerLendirecem :pp

Sen de Çoook SeviLiyosun Bebek :)

o5.o3.2o1o

GünLükkk..

Bugün de gayet sıradandı :M ama yine de yazayım..

her zamanki gibi sabahın köründe kaLktm giyindim fLan.çaLışkan bi öğrenci oLarak servisi bekLerken biLe yazıLıya çaLıştım.ama sınavda tüm soruLarı kopya çektim xD ters miyim neyim anLamadım .dd

Sonracıımaa dil ve anLatım dersinin yarısını ayakta geçirdik çok konuştuğumuz için :pp

hıı bir de diL ve anLatım hocası bizden yarışma için komposizyon yazmamızı istemişti.dandikten bi tane yazmıştım hoca çok beğenmiş :| sanırım yarışmaya gönderecek yazımı .:)

onun dışında pek farkLı bişey oLmadı.bugünLük de bu kadar oLsun :)

yarın görüşmek üzere .d

---> ` ηαzLı ..`nın GünLükcüğü .d

vaayy yavruma bakk kompozisyonlarıda yarışmaya yollanıyomuş.
ben heves yapıp bir kompozisyon verdim ormanla ilgili bakalım belli olcak 5 kişi katılmışsa 5. olurum garantixDxD
sağol hayatm güzelmiş.

o6.o3.2o1o

günLüük yine benn .d

Bugün ÖzgeLere gidecektim ama ne yazık ki annem izin vermedi .d ben de oturup 500 soruyu bitirmeye çalıştım birazdan çıkacam yine devam edecem :M

hıı babam tam 6 tane daha balık aLmış ve kocaman bi akvaryum .| önceden de 4 tane baLık vardı etti 1o.| ama hepsi öyLe tatLı duruyo ki :) izLemeye doyamıyoruz :pp canım babam sınav stresinden kurtuLmamız için aLmış :) ama gerçekten de işe yarıyor ,insanı dinLendiriyor resmen.hayvanLarın negatif enerjiyi aLma gibi bi özeLLkleri mi ne varmış o yüzden doktorların muayenehanelerinde akvaryum buLunur falan filan :pp

neysee bugün çok güzeLdi ya :) Çok Çok ama Çooook mutLuydum :) İncim,Cansum,Büşram,Ayşenurum,Sedam sağolsun :rolleyes:
Çok Seviyorum ki onLarı :)

bugünLük de bu kadar oLsun test çözmeye devamm :) hadi iyi bak kendine :)

Benimde balığım vardı önceden ama öldüüü :(
Allah rahmet eylesin :pp

Bu annelerden çektiğimiz nedir bilmiyorum xD

Muaaahhh :pp

Allah rahmet eyLesin beybi..ama ben benimkiLere çok güzeL bakıyorum tossunn gibi oLduLar maşAllahh :pp

neyse benden de sana muaahhh :pp

o8.o3.2o1o

GünLükk.. :)

çabucak yazmam Lazım yarına 2 tane yazıLım var kahretsin ya :M

neysemm bugün sabahın köründe düştük yine okuL yoLLarına.okuLa gider gitmez yazıLıya çaLışmaya devam ettik kızLarLa diL anLatım yazıLısı vardı da neyse yazıLı güzeLdi :pp

yazıLıdan önce de koptuk coştuk sınıfça Süppperdii :p

hıı yarın da Gizemimin doğum günü İyi ki Doğdu benim bebişim :50: çıkışta SeLinLe birLikte Gizem için süpperr bi ceket aLdık :) Gizem yarın bayıLacak .dd

Çıkışta da yine o geLdi [!] . o facia da atLatıLdıktan sonra eve geLdim probLem çaLıştım faLan şimdi de çıkıyorum yazıLılara çaLışacam :)

neyse bugünLük de bu kadar oLsun iyi bak kendine (:)

ÖnceLikLe GünLük Çok Uzun Olmuş Oku Oku Bitmedi :pp xD

2 Tane YazıLı Allah KoLayLık Versin Aşkım xD
Sen YazıLıLarda Beni Düşün Direkmen 100'ü Kaparsın :pp

Seviyorum seni Beybim :D

aceLem var kızaam ondan kısa oLdu idaret ediver :pp

Amin yavru Allah sana da okuLu sevdirsin xD Amin xD

Ben de seni seviyorum Beybimm :50:

1o.o3.2o1o

GünLükk .. :)

dün yazmamışım nedense.dün 2 tane yazıLımız vardı neyse ki ikisi de güzeL geçti.edebiyattan da 7o aLmışım :pp

bu araLar akLımdan kimi geçirsem karşıma o çıkıyor günLük..ya da o kişiyle iLgiLi bi oLay oLuyor.neyse dün okuL çıkışında CansumLa karşıLaştık aneamm nasıL da değişmişş o beni,ben de onu tanıyamadım .d beraber okuLun orda yürüdük konuştuk faLan beraber büyümüştük CansumLa ne güzeL günLer geçirmiştik hey gidi günLer :)

onun dışında gereksiz mi gereksiz biriyLe karşıLaştık okuL çıkışında.neyse...

bu arada dün hattımı kırdım günLük :cool: evet Akın sonunda yaptım bunu xD üstümden büyüük bi yük kaLktı ya.. İncim tekrar tekrar özür diLerim senden ama Aveam yok diye hiçbir zaman kopmıcaz senden.. Cansum,Sercan,Sıdıkamdan da öyLe :) msnden ve forumdan son gaz devam :pp neyse işte yakında TurkceLLi de kıracam ve yenisi aLınacak.ama ne yazık ki yeniden Avea aLmama izin yok :)

neyse zararın neresinden dönsem kãrdır xD

bugün yazıLı faLan oLmadığı için tüm gün test çözdük bayağı da coştuk :p güLmekten bayıLacaktık resmen xD özLeyecem bu sınıfı :)

dışarda harika bi hava var o yağmurLu günLerden sonra bayağı iyi geLdi bahar :) neyse çıkıyorum birazdan dersim var gitmem Lazım.. :)

iyi bak kendine :)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri