Referandum'da hangi oy'u Kullanacaksınız ?

Referanduma Cevabınız ?

• Evet

Oy: 426 39.9%
  • Hayır

Oy: 405 37.9%
  • Kararsızım

Oy: 49 4.6%
  • Boş Oy

Oy: 53 5.0%
  • Oy Kullanıcak Yaşta Değilim Ama Hayır

Oy: 100 9.4%
  • Oy Kullanıcak Yaşta Değilim Ama Evet

Oy: 36 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    1,069
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Referandum'da hangi oy'u Kullanacaksınız ?

vatanın selameti ve askeri rejimin hazırladığı bir anayasa yerine EVET

Haklarımızı başkalarına emanet eddemeyizzzz resmen al ülkeyi naparsan yap diyoruz bu saçmalığa HAYIR

değişiklikler iyi gibi ama bu evetin kimin adına yapıldıgını düşününce HaYIr !

Diğer Arkadasın Sözünü Tasdikler Nitelikteki Cümleniz Bizi Geri Götürmüş Kadar Oldu.Sizin Cümlenizde İleri Gitmenin Tek Şartının Anayasa Değişimi Olduğunu Kabul Eder Cinsten.Yazdığınızı Tekrar Okumanızı Tavsiye Ederim.Bu Hükümet Geri Gitmemek İçin Bu Değişikliği Yapacak Diyorsunuz.Eğer Bu Değişim Olmazsa Biz Geri Gidiyoruz Anlamı Çıkartmamamız İçin Hiç Bir Sebep Yok.Siz Düşüncenizi Söylediniz Bende Komik Bulduğumu Söyledim,Bunuda Size Sormaya Gerek Yok.:)

Bir Torba Kömürü Baska Üyeye İthafen Söyledim Sizin Neden Bu Kadar Zorunuza Gittiki :)Cahil OLmasanız bİR İleri Bir Geri Yapmazsınız Hanımefendi.

Selametle.

Sen kim oluyosunda bana hem cahil diyip hem yorumu mu komk bulup bunlara cevp verince de bnim yorumumu silip beni banlayabiliyosun.snn bu yaptığın ne biliyomusun?Ben söliyim, KORKAKLIK.senin 136 numaralı yorumundan önce tek bi hakaret içerikli yorum yapmış mıyım bak.zaten hiç yapmadım sadece yorumlarına, pardon hakaretlerine cevap verdim.ama sn hangi cesaretle cahil diyebildin.buna karşılık suçlu olan benmişim gbi banlayabiliyosun.o zmn kendi yorumunuda sil ..!! ama sen bunuda silersin ;)

Son düzenleme:

Sen kim oluyosunda bana hem cahil diyip hem yorumu mu komk bulup bunlara cevp verince de bnim yorumumu silip beni banlayabiliyosun.snn bu yaptığın ne biliyomusun?Ben söliyim, KORKAKLIK.senin 136 numaralı yorumundan önce tek bi hakaret içerikli yorum yapmış mıyım bak.zaten hiç yapmadım sadece yorumlarına pardon hakaretlerine cevap verdim sadece.ama sn hangi cesaretle cahil diyebildin.buna karşılık suçlu olan benmişim gbi banlayabiliyosun.o zmn kendi yorumunuda sil ..!! ama sen bunuda silersin ;)
Yorumların Komikti,Komik Buldum.
Verdiğiniz Cevap Cahilceydi,Banlandığınız Yorumunuzu Hatırlarsanız Dediğimi Tasdiklercesine Cahilliğinizi Göstermiş Oldunuz.
136 nolu Posttan önce ne diye banlanmadınız da Ondan Sonra Banlandınız Hiç Düşündünüzmü ?
Çünkü Kendinizde Biliyorsunuz ve Kabul Ediyorsunuz ki Hakaret Ettiniz,Küçük Düşürmeye Çaliştiğiniz,Şahsi Tecavüzde Bulundunuz.
Hakaretlerim Derken ? Cahil Olmasanız Dedim Bu Hakaretse Sizin Yazdıklarınız Küfürdür,ve Süresiz Banlanmanız Gerekir.Çoğul Kullanmıssınız Bende Merak Ettim Bu Hakaretlerimi.
Cahil Demek İçin Kendimde Cesaret Aramıyorum,Yorumlarınız Bunu Belli Ediyor.
Suçsuz Yere Banlandığınızı Düşünüyorsanız Şikayet Konusu Açabilirsiniz.Ama Dediğim Gibi 136 Nolu Posttan Önce Hakaret Etmeğiniz Kendinizde Kabul Ettiniz, Doğal Olarakta Yaptırım Almadınız.Ne Oldu da Banlandınız Farkındasınız.:)
Bu Yorumunuzu Silmem,Çünkü Adam Akıllı Cevap Vermişsiniz. Ban Yaramış Gibi.
icon7.gif

Yorumların Komikti,Komik Buldum.
Verdiğiniz Cevap Cahilceydi,Banlandığınız Yorumunuzu Hatırlarsanız Dediğimi Tasdiklercesine Cahilliğinizi Göstermiş Oldunuz.
136 nolu Posttan önce ne diye banlanmadınız da Ondan Sonra Banlandınız Hiç Düşündünüzmü ?
Çünkü Kendinizde Biliyorsunuz ve Kabul Ediyorsunuz ki Hakaret Ettiniz,Küçük Düşürmeye Çaliştiğiniz,Şahsi Tecavüzde Bulundunuz.
Hakaretlerim Derken ? Cahil Olmasanız Dedim Bu Hakaretse Sizin Yazdıklarınız Küfürdür,ve Süresiz Banlanmanız Gerekir.Çoğul Kullanmıssınız Bende Merak Ettim Bu Hakaretlerimi.
Cahil Demek İçin Kendimde Cesaret Aramıyorum,Yorumlarınız Bunu Belli Ediyor.
Suçsuz Yere Banlandığınızı Düşünüyorsanız Şikayet Konusu Açabilirsiniz.Ama Dediğim Gibi 136 Nolu Posttan Önce Hakaret Etmeğiniz Kendinizde Kabul Ettiniz, Doğal Olarakta Yaptırım Almadınız.Ne Oldu da Banlandınız Farkındasınız.:)
Bu Yorumunuzu Silmem,Çünkü Adam Akıllı Cevap Vermişsiniz. Ban Yaramış Gibi.
icon7.gif

ben ne yazmışım da snnki hakaret bnmki küfür oluyo ??örnek versene o zaman.şahsi tecavüzde bulunmuşumm, yok ya =) gülüyorum sna yhaa şu anda koptum. komik durumda olan sensin:D bna kabul etmişsin diyosun banlanmadan önce hakaret etmediğimi.ewt ondn önce bişey demedim ama bna cahil dediğini görürsem herşeyi demeye hakkım olur.snde haklıyım diye geçinip beni banlarsan bu senin korkaklığın olur ki sende korkak olduğunu kabul etmişsinki bunu hakaretten sayıp beni banlamamışsın bu kez :D:D tam tersi banlamak yerine adam akıllı cevap vermişsin diyosun. doğruluyosun yanii, komik seni:D

ben ne yazmışım da snnki hakaret bnmki küfür oluyo ??örnek versene o zaman.şahsi tecavüzde bulunmuşumm, yok ya =) gülüyorum sna yhaa şu anda koptum. komik durumda olan sensin:D bna kabul etmişsin diyosun banlanmadan önce hakaret etmediğimi.ewt ondn önce bişey demedim ama bna cahil dediğini görürsem herşeyi demeye hakkım olur.snde haklıyım diye geçinip beni banlarsan bu senin korkaklığın olur ki sende korkak olduğunu kabul etmişsinki bunu hakaretten sayıp beni banlamamışsın bu kez :D:D tam tersi banlamak yerine adam akıllı cevap vermişsin diyosun. doğruluyosun yanii, komik seni:D

ltaklidi.png

çok aradın mı resmi..yine uzun uzun yazarsın sanıyodum.2 cümleyle anlatamıyosunda bişyi illa roman yazman gerekiyo:D hadi bb korkak çıkmam lazım.gitmemi istiyosan banlaman lazım ;)

çok aradın mı resmi..yine uzun uzun yazarsın sanıyodum.2 cümleyle anlatamıyosunda bişyi illa roman yazman gerekiyo:D hadi bb korkak çıkmam lazım.gitmemi istiyosan banlaman lazım ;)

Gitme,
Beni Burda Bekletme,
Kaderime Terketme,
Sensiz Yaşayamam Canım Benim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri