Referandum'da hangi oy'u Kullanacaksınız ?

Referanduma Cevabınız ?

• Evet

Oy: 426 39.9%
  • Hayır

Oy: 405 37.9%
  • Kararsızım

Oy: 49 4.6%
  • Boş Oy

Oy: 53 5.0%
  • Oy Kullanıcak Yaşta Değilim Ama Hayır

Oy: 100 9.4%
  • Oy Kullanıcak Yaşta Değilim Ama Evet

Oy: 36 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    1,069
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Referandum'da hangi oy'u Kullanacaksınız ?

PKK bile evet dediğine göre bu işte bir hınzırlık var. Oy kullanabilseydim HAYIR derdim.

Ne yalan yanlış bilgisi erdoğanla yaptıkları görüşmeleri görüyoruz okuyoruz kör değiliz.

Son düzenleme:

link vermek yasakmış
sen googleye "pkk devlet anlaştık" yaz ve oku

Son düzenleme:

PKK eylem yapmıyor diye üzülen insanlar var Türkiye'de. PKK eylem yapsa da hükümete laf geçirsek, askerler ölse de bizim de referandum için malzememiz olsa...
Mantık bu.
Şayet barış gelecekse ve askerlerimiz ölmeyecekse herkes ile devlet konuşur. şeytanla bile.
Devlet yönetmek öyle hamasi nutuklar atmakla olmaz.

Mynetin referandum anketinde güney doğu bölgesine bakarsanız BDP'nin de evet dediğini görürsünüz.

%80 evet e %20 hayır kadar fark var.

Mynetin referandum anketinde güney doğu bölgesine bakarsanız BDP'nin de evet dediğini görürsünüz.

%80 evet e %20 hayır kadar fark var.

Ne malum BDP nin evet dediği?
BDP liler referandumu boykot ediyorlar. O %80 o bölgedeki AKP lilerin de oyu olabilir.
Tek tek analiz mi ettin oyları kimin verdiğini?

Adamlar açık açık diyor ki biz sandığa gitmeyecez, biz bu anayasaya destek vermeyeceğiz. Sen onları onlardan iyi mi biliyorsun bilader?

Nedir bu BDP yi evetçi gösterme telaşı, anayasaya muhalefet edecek başka bir argüman kalmadı da şimdi buna mı sarıldınız?

Ne malum BDP nin evet dediği?
BDP liler referandumu boykot ediyorlar. O %80 o bölgedeki AKP lilerin de oyu olabilir.
Tek tek analiz mi ettin oyları kimin verdiğini?

Adamlar açık açık diyor ki biz sandığa gitmeyecez, biz bu anayasaya destek vermeyeceğiz. Sen onları onlardan iyi mi biliyorsun bilader?

Nedir bu BDP yi evetçi gösterme telaşı, anayasaya muhalefet edecek başka bir argüman kalmadı da şimdi buna mı sarıldınız?

Bunu kimse bilemez tabii bu benim düşüncem ama mynetin söylediği odur onuda sen yalanlayamazsın.

Bdp nin siyasi bir oyun oynadığı açıkça ortada siyasi kesim kendi çıkarları doğrultusunda ne koparırsak kardır deyip akp yi köşeye sıkıştırmaya çalışıyorlar ver istediğimizi bizde meydanlara çıkıp evet oyu isteyelim ama dediğim gibi bu siyasi partinin stratejisi,halk tarafından ne kadar dinlendiğini anketlerde görüyoruz.

Bdp boykot ediyoruz derken chp , mhp , pkk hayır diyor diyenler kimdi acaba.

fanatiklik yapmayan her vicdan sahibi değişen maddeleri okuduktan sonra hayır diyemez bence
kesinlikle EVET diyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri