Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın.

---> Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın

yorum yapan herkese teşekkürler.
naparsınız bu sivri dille para kazanacağım :D

@Sim Canım bi tanem avatarcımız ellerine kollarına yüreğine sağlık güzel insan :R
Sen de hep mutlu oıl enişteciğimiz ile. :R Sözüm söz senin sözünden de çıkmayacağım. Bizi kimse üzemeyecek :R

Âmin canıım, cümlemiz.

Ben hep senin yanındayım temiz yüreklim. :)

Yoo Inandirici Gelmiorsun Bana Belki Ondan Sert Gelmissimdir...Aslinda Belki Forumda En Sakini Benimdir :))

:1a9::3dh2b:

inandırıcılık görecelidir tıpkı din gibi.

Din göreceli değildir.Örn ; Müslümanlık. Kimsenin işine gelmez.

Namaz kılın derler , her gün 5 vakit onu mu kılacaksın ? Sabah saat 5'te namaza mı kalkacaksın ?

Oruç tutun derler . Kim oruç tutcak ? Ben tutamıyorum , oram ağrıyor buram ağrıyor derler.İşim var çalışıyorum derler.

Zekat ver derler. Ben zaten fakirlere yardım ediyorum zekata ne gerek var derler ?

Kuran Okuyun derler ben arapça öğrenemiyorum ben dilim dönmüyor okumasını bilmiyom derler

Büyüklerinize,küçüklerinize saygı gösterin derler aman herkes hakettiğini görür derler.

Pis işlerle uğraşma , zina yapma derler Ama ben erkeğim yapabilirim derler veya şu devirde kızlar için de geçerli artık bu cümle

Müslümanlık söyler , insan söyler. İnsanlara göre din göreceli Müslümanlığa göre ise ALLAH'ın kuralları.

Yağmur suyu , yağmur yağarken niye tuzlu yağmıyor ? Ya tuzlu yağsaydı ?
Güneş hiç olmasaydı ? Veyahutta Yağmur hiç yağmasaydı ?

İşte bu yüzden insanlar DİNi göreceli görüyor.Kurallara uyan ve uymayan olarak.DİNİ bir oyuncak gibi gördükleri için.

Kimse unutmasın ve kimse inkar etmesin ;

" Topraktan Geldik , Toprağa Gideceğiz. Mühim olan Çamurlaşmamak "

:1a9::3dh2b:

Din göreceli değildir.Örn ; Müslümanlık. Kimsenin işine gelmez.

Namaz kılın derler , her gün 5 vakit onu mu kılacaksın ? Sabah saat 5'te namaza mı kalkacaksın ?

Oruç tutun derler . Kim oruç tutcak ? Ben tutamıyorum , oram ağrıyor buram ağrıyor derler.İşim var çalışıyorum derler.

Zekat ver derler. Ben zaten fakirlere yardım ediyorum zekata ne gerek var derler ?

Kuran Okuyun derler ben arapça öğrenemiyorum ben dilim dönmüyor okumasını bilmiyom derler

Büyüklerinize,küçüklerinize saygı gösterin derler aman herkes hakettiğini görür derler.

Pis işlerle uğraşma , zina yapma derler Ama ben erkeğim yapabilirim derler veya şu devirde kızlar için de geçerli artık bu cümle

Müslümanlık söyler , insan söyler. İnsanlara göre din göreceli Müslümanlığa göre ise ALLAH'ın kuralları.

Yağmur suyu , yağmur yağarken niye tuzlu yağmıyor ? Ya tuzlu yağsaydı ?
Güneş hiç olmasaydı ? Veyahutta Yağmur hiç yağmasaydı ?

İşte bu yüzden insanlar DİNi göreceli görüyor.Kurallara uyan ve uymayan olarak.DİNİ bir oyuncak gibi gördükleri için.

Kimse unutmasın ve kimse inkar etmesin ;

" Topraktan Geldik , Toprağa Gideceğiz. Mühim olan Çamurlaşmamak "

1cümle yetiyo bunları yazmaya demek ki.

ben inanmıyorum hiç bi güç tekrar inandıramaz yazdıklarızın cocugu okuma ihtiyacı bile duymadım defalarca okudugum kutsal kitabınızdan alıntı yapmıssınızıdr büyük ihtimal iyi geceler size

ayrıca din görecelidir bunu anlamak zor olmasa gerek

[MENTION=165530]GOTCHA[/MENTION] Kuran-ı Kerimi herkes okuyabilir.Önemli olan Kuran-ı Kerimi baştan aşşağı savma bilgilerle değil gerçekten okumak gerekir.

At'a gözlük takarlar sağa sola bakmasın diye.Kuran-ı Kerimi okuyan çoğu insan da bu tabiri yerindeyse At gözlüğü takmış gibi okur.Ayetleri tam algılamadan roman gibi okudukları için farkına bile varmazlar.

[MENTION=165530]GOTCHA[/MENTION] çünkü farkına varsalar , gerçekten okursalar şu kelimenin ;

" Tekrardan DİRİLTİLECEKSİNİZ " farkına varırlar. Amma demek ki düz savma bir okuma yapmışlar ki farkına bile varamamışlar ;)

[MENTION=156189]ozgur20[/MENTION] Hayatımın anlamı canım sevgilim her şeyim.. Olmazsa olmazım anlamım hayat arkadaşım ruh eşim. Çok özledim seni. Az kaldı göreceğim seni...

Canım benimmm, biriciğim, iyikim, herşeyim...

[MENTION=165530]GOTCHA[/MENTION] Kuran-ı Kerimi herkes okuyabilir.Önemli olan Kuran-ı Kerimi baştan aşşağı savma bilgilerle değil gerçekten okumak gerekir.

At'a gözlük takarlar sağa sola bakmasın diye.Kuran-ı Kerimi okuyan çoğu insan da bu tabiri yerindeyse At gözlüğü takmış gibi okur.Ayetleri tam algılamadan roman gibi okudukları için farkına bile varmazlar.

3-4 kere okudugum halde hala her okudugumda farklı bişey ögreniyorum hayat tarzı için bile mükemmel rehber insan olmanın yolu ordan geçiyor.

[MENTION=165530]GOTCHA[/MENTION] çünkü farkına varsalar , gerçekten okursalar şu kelimenin ;

" Tekrardan DİRİLTİLECEKSİNİZ " farkına varırlar. Amma demek ki düz savma bir okuma yapmışlar ki farkına bile varamamışlar ;)

aynen öyle

[MENTION=161875]BadMatmazel[/MENTION] adını unuttuğum bir meşeğin hayranı :D
[MENTION=89675]BozkurtTR[/MENTION]+ ülkücü kardeşimle omuz omuza her daim.
[MENTION=165530]GOTCHA[/MENTION] yeni bir kapatalist canvarı.
[MENTION=106284]KoJiRo[/MENTION] ayyy nick tanıdık ama çıkaramadım :D
[MENTION=162440]Mirelle[/MENTION] cici kızzz
[MENTION=155185]mylıfe[/MENTION]+ kardeşpare:D
[MENTION=159521]NicolaTesla[/MENTION] tanımam
[MENTION=156189]ozgur20[/MENTION]+ geçmiş olsun.
[MENTION=158527]Puurple[/MENTION]+ daha çok büyümen lazım canım.
[MENTION=160419]Queen2[/MENTION]+ adını dağlara yazdım yarimmm. birtanem canım ciğerim kardeşim herşeyim. en zor günümde yanımda olan içimdeki sıkıntıyı hooop diye alan dostum. hiç korkmadan güvenebileceğim yegane kişilik. iyiki varsın.seni çok seviyorum. her zaman her daim yanındayım.

[MENTION=25600]'birgül[/MENTION] Sağolasın

[MENTION=25600]'birgül[/MENTION] kapitalistlik hakkında bilgin varmı acaba ? ben kapitalist değilim humanistim kardeş

[MENTION=25600]'birgül[/MENTION] kapitalistlik hakkında bilgin varmı acaba ? ben kapitalist değilim humanistim kardeş
parayi veren dudugu calar ayarında olan bir sistemdir kapitalizm. sende onun kurbanısın.
hümanizm ayrıı bee :D

parayi veren dudugu calar ayarında olan bir sistemdir kapitalizm. sende onun kurbanısın.
hümanizm ayrıı bee :D

yok hacı öyle değil o iş =) parayı veren düdüğü çalar sözü dogru olsada kapitalistlik ap ayrı ben asla kölesi olmadım paranın araç benim için

yok hacı öyle değil o iş =) parayı veren düdüğü çalar sözü dogru olsada kapitalistlik ap ayrı ben asla kölesi olmadım paranın araç benim için

Türk mallarını bırakıp yabancı markaların peşine gidiyorsun.
buda kapitalizm en önemli parçalarından biridir.

Türk mallarını bırakıp yabancı markaların peşine gidiyorsun.
buda kapitalizm en önemli parçalarından biridir.

BEYMEN business,kip,karaca,derimod sevdiğim markalar gerisi zaten tasarım ürünleri tasarımcımız yok erkek olarak saglam iş yapan benim suçum değil o zaman suda içmeyelim nestle yada sigarada içmeyelim mantık o değil kapitalizm başka bişey

BEYMEN business,kip,karaca,derimod sevdiğim markalar gerisi zaten tasarım ürünleri tasarımcımız yok erkek olarak saglam iş yapan benim suçum değil o zaman suda içmeyelim nestle yada sigarada içmeyelim mantık o değil kapitalizm başka bişey

kiğili var Sabri Özel var Sarar var. ezdirmem bu 3 markayı. :D
biraz araştırma yapsana nedir ne değildir diye.

kiğili var Sabri Özel var Sarar var. ezdirmem bu 3 markayı. :D
biraz araştırma yapsana nedir ne değildir diye.

kiğili fener markası giymem

sabri özel sevmem

sarar sevmem çarşı malı

KİP dedinmi durucan tekstil fabrikası olan birine marka tavsiyesi olmuyo ama dokunur dokunmaz kumasını anlarız biz :3dth8::3dth8: :hi::hi::hi:

[MENTION=25600]'birgül[/MENTION] Şu zor zamanlarda hayata tutunmak ve yaşamak için biraz çocuk olmak gerek.
Değilse hastalığın aldığı beden ölür gider :R
Yaşadığımız here an büyümek için fırsatım var zaten. :hi:

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri