Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın.

---> Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın

Her Konuda ... Sanki Ilgi Cekebilmek Icin Sacmaliyorsun...

beni sevmeyen zor bulunur kendimi çok sevdiğim için uyuz sevmiyor olabilirsin.Ne sanal ilgiye ne sanal sevgiye ihtiyacım var ego tatmin için değil sohbet için burdayım iyi forumlar

beni sevmeyen zor bulunur kendimi çok sevdiğim için uyuz sevmiyor olabilirsin.Ne sanal ilgiye ne sanal sevgiye ihtiyacım var ego tatmin için değil sohbet için burdayım iyi forumlar

Arkadasim Her Iki Lafin Arasina Su Egonu Sokusturma... Banane Senin Egondan..Sende Olan Ego Herkesde Var...

Hem Uyuz Sensin !

Sizede Keyifli Forumlar...

Not. Forumda Gececi Diye Bir Uye Vardi :)) Her Günu Seninki Gibi Aksionlu Geciodu ... Arkadas Yalan Oldu xD Kaderin Ona Benzemesinden Korkum :)))

Arkadasim Her Iki Lafin Arasina Su Egonu Sokusturma... Banane Senin Egondan..Sende Olan Ego Herkesde Var...

Hem Uyuz Sensin !

Sizede Keyifli Forumlar...

Not. Forumda Gececi Diye Bir Uye Vardi :)) Her Günu Seninki Gibi Aksionlu Geciodu ... Arkadas Yalan Oldu xD Kaderin Ona Benzemesinden Korkum :)))

kokrulcak bişey yok ters bi hareketimde yok olsada farketmez bana mekan çok

[MENTION=89675]BozkurtTR[/MENTION]+**aa kardesim benim. Niki guzel kendisi guzel insan. Tartismalarda fazla hem fikir olmadigim ama cok sevdigim kardesim.
[MENTION=27617]LocKe[/MENTION]+**komsum canim umarim biranevvel sende tr ye donusunu yaparsin benim safak 10 benim
[MENTION=160419]Queen2[/MENTION]+*oyy canim benim. ALLAH yuzunuzu her daim guldursun. Mutluluk haberlerini alinca seviniyorum
[MENTION=165530]GOTCHA[/MENTION] hehe... hizli giris yapan. Kendini hemen sevdiren uye. Havali ulkala gibi gorunsede yada egolarindan bahsettiginde insanlar oyle olabilecegini dusunsede bencw oyle biri degil. Samimi dogal. Sadece yasam tarzini belirten birisi. Normalde. Ben suyum buyum diyenleri sevmem. Kimse sevmez sanirim ama sende yukarda yazdigimi hissetmedim. Yani dogalsin.
Boyle durumlarda bazen diger erkeler dusunur. Adamin parasi var diye kizlar yorum yapigor hemen diye :) (li kendi yaginda kavruldugunu yazmistin) bukadar millet yorum yapiyorsa sevdiyse samimi buldigundandir. Yoksa kimin parasindan kime ne? :)) ustune alinma disardan boyle gorunebilir durumlari yazdim :) bayan baya i kiskanabildigi gibi erkek erkegide kisanabilir.
Samimi kaldigin surece sevilmeye devam edersin forumda. Ama lutfen dikkat et. Hizli giriş yaoanlar bir kufit yada bir cikisla banlaniyor. Evet. Banlansan belki fark etmeyecek yer cok.. ama olsun alistigin kaynastigi kisiler var sonucta guzel guzel devam etmek daha guzel. Uuuui cok uzun yorum yazdim ama toplasan bise yazmamissimdir :)
[MENTION=163483]BazenOlmaz[/MENTION] tanımıyorum
[MENTION=25600]'birgül[/MENTION] harbi kiz. Som gunlerde nerelerdesin sen? Hic gormedim seni kacgundur.
[MENTION=97817]sll[/MENTION]ns tanımıyorum
@mirella iyi biri. Sevdigim uyelerden.
[MENTION=154587]Critic[/MENTION] kendini ozleten kardesimiz. Biran evvel gel emi?

critic

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] teşekkürler :) evet normalde sivri dilliyim ama burda gerçekten saygıyı sevgiyi hakeden üyeler var

[MENTION=89675]BozkurtTR[/MENTION]+**aa kardesim benim. Niki guzel kendisi guzel insan. Tartismalarda fazla hem fikir olmadigim ama cok sevdigim kardesim.
[MENTION=27617]LocKe[/MENTION]+**komsum canim umarim biranevvel sende tr ye donusunu yaparsin benim safak 10 benim
[MENTION=160419]Queen2[/MENTION]+*oyy canim benim. ALLAH yuzunuzu her daim guldursun. Mutluluk haberlerini alinca seviniyorum
[MENTION=165530]GOTCHA[/MENTION] hehe... hizli giris yapan. Kendini hemen sevdiren uye. Havali ulkala gibi gorunsede yada egolarindan bahsettiginde insanlar oyle olabilecegini dusunsede bencw oyle biri degil. Samimi dogal. Sadece yasam tarzini belirten birisi. Normalde. Ben suyum buyum diyenleri sevmem. Kimse sevmez sanirim ama sende yukarda yazdigimi hissetmedim. Yani dogalsin.
Boyle durumlarda bazen diger erkeler dusunur. Adamin parasi var diye kizlar yorum yapigor hemen diye :) (li kendi yaginda kavruldugunu yazmistin) bukadar millet yorum yapiyorsa sevdiyse samimi buldigundandir. Yoksa kimin parasindan kime ne? :)) ustune alinma disardan boyle gorunebilir durumlari yazdim :) bayan baya i kiskanabildigi gibi erkek erkegide kisanabilir.
Samimi kaldigin surece sevilmeye devam edersin forumda. Ama lutfen dikkat et. Hizli giriş yaoanlar bir kufit yada bir cikisla banlaniyor. Evet. Banlansan belki fark etmeyecek yer cok.. ama olsun alistigin kaynastigi kisiler var sonucta guzel guzel devam etmek daha guzel. Uuuui cok uzun yorum yazdim ama toplasan bise yazmamissimdir :)
[MENTION=25600]'birgül[/MENTION] harbi kiz. Som gunlerde nerelerdesin sen? Hic gormedim seni kacgundur.
[MENTION=154587]Critic[/MENTION] kendini ozleten kardesimiz. Biran evvel gel emi?

critic

Senin Geri Sayim Baslamis Canim Gozun Aydin Hayirlisi Olsun..

Benim Daha Cok Var Alman Kimligini Aldigim Zaman Insallah...

Suan Kendimi Tatile 25.07 Odakladim xD Babami Annemi Pis Bir Sekilde Ozledim...

Guzel Düsuncelerin Icin Tesekkurler:love3:

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] teşekkürler :) evet normalde sivri dilliyim ama burda gerçekten saygıyı sevgiyi hakeden üyeler var

Bakalim... :) tartisma konularinda babami tanimam :) ama tartisma konukarini orda birakirim tartisma konusu disina suruklemem. Yani guncel konularda anlasabiliriz ama umarim tartisma konularindada anlasiriz :) tartisma konularinda hic kimse ile hem fikir okdugimu gormedim daha 2-3 uye var sadece :)

[MENTION=25600]'birgül[/MENTION] Sivri dilli dobra karşındaki kırılsa da konuşur kırılmasa da iyidir.
[MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION] Dostların bir tanesi canım her şeyim. Yüzümü güldüren insan. Şu forumu vazgeçilmez yapan 2. insan 1. si malum :)
[MENTION=161875]BadMatmazel[/MENTION] Seviyorum kız seni :R Güzel masum tatlı kişilik hep mutlu ol üzmesinler seni.
[MENTION=165455]Ehre[/MENTION] Tanışmadık :R
[MENTION=165530]GOTCHA[/MENTION] Hızlı genç :D Dikkat et gitme buralardan. Seni kabullenenler varken sus otur saygılı efendi ol xD Şimdi bunlar dedim diye de kızma :D
[MENTION=156189]ozgur20[/MENTION] Hayatımın anlamı canım sevgilim her şeyim.. Olmazsa olmazım anlamım hayat arkadaşım ruh eşim. Çok özledim seni. Az kaldı göreceğim seni...
[MENTION=160419]Queen2[/MENTION] Nurten. :)
[MENTION=161689]Sim[/MENTION] Canım bi tanem avatarcımız ellerine kollarına yüreğine sağlık güzel insan :R
Sen de hep mutlu oıl enişteciğimiz ile. :R Sözüm söz senin sözünden de çıkmayacağım. Bizi kimse üzemeyecek :R
[MENTION=163831]sllsn[/MENTION] Çok tatlısın sen. :R Çok iyi kalplisin. Hayatında hep mutlu ol sen :)
[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] Canım ablam inşallah sen de çok mutlu olursun. Her şey gönlünce olsun :R Seviliyorsun :)

[MENTION=158527]Puurple[/MENTION] sagol mor selin gitmeye niyetim hiç yok sevdiğim yerlerde uslu olurum ben hehe :D haha güzel oldu he morselin :D

[MENTION=25600]'birgül[/MENTION] canım :)
[MENTION=161875]BadMatmazel[/MENTION] güzel bir bayanmış :)
[MENTION=89675]BozkurtTR[/MENTION] Berkay :)
[MENTION=151147]CaSPeR35[/MENTION] Mutluluklar :)
[MENTION=150525]Efsunkar[/MENTION] Ne Desem az..
[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] Ayşe'güllerin güzeli :)
[MENTION=27617]LocKe[/MENTION] Esra :)
[MENTION=158527]Puurple[/MENTION] Selin .
[MENTION=160419]Queen2[/MENTION] Bal :)
[MENTION=163831]sllsn[/MENTION] sevimli bayan :)

[MENTION=158527]Puurple[/MENTION] sagol mor selin gitmeye niyetim hiç yok sevdiğim yerlerde uslu olurum ben hehe :D haha güzel oldu he morselin :D

Sadece selin dememekte kararlısın yani :M :D
İyi olsun bakalım sevdiğim renk ne de olsa

critic

Çok teşekkür ederim elimden geldiğince buralarda olmaya çalışırım :)

enişte forumdanmış sevindim mutlulugunuz daim olsun morselin =) [MENTION=156189]ozgur20[/MENTION];

Amiiiiin inşallah :R
Böylesine güzel ve gerçek olan bir aşk da senin başına gelsin inşallah Allah'ım nasip etsin sana :R

Amiiiiin inşallah :R
Böylesine güzel ve gerçek olan bir aşk da senin başına gelsin inşallah Allah'ım nasip etsin sana :R

ben bu ara hiç istemiyorum mor ya hoşlandıgım varda aşk bana göre değil arkadaş olarak takılsak hoslandıgım kişiyle yok mu bunun bi yolu

[MENTION=157575]She`[/MENTION] teşekkürler :R

[MENTION=158527]Puurple[/MENTION] sende öyle canım sende hep mutlu ol :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri