Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın.

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION]+ gelin.. canim benim ALLAH gonlune gore versin. ALLAH mesut etsin. su forumda uzgun oldugunu moralinin bozuk oldugunu yazdiginda korkuyorum acaba aranizda kotu birseymi oldu diye.
Teşekkürler canım benim. Yok Kubi ile ilgili değil sorun
[MENTION=151958]yesil83[/MENTION]

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] Tesekkurler aplaa cansınnnn :D sevıglerr karsılıklııı rahat ol ben alınmam :D + eskı nıck Lakovic :D

[MENTION=158825]Armas[/MENTION] Cerennn reyizzzz :D Emekcıı uyee :D severızzzz kendısınııı cokkcaa :D
[MENTION=151672]bluee[/MENTION] bayyy qarizmaa :D adamınn dıbıı dıbıı :D
[MENTION=154605]DreamOF[/MENTION] Düzcelıı gencc yanlıs hatırlamıyosamm :D iyiidir iyi :D
[MENTION=151654]FrodoBaggins[/MENTION] Supermanımmm benımmm :D sınavv maduruuu :D
[MENTION=151116]LaZZkopateLLa[/MENTION] Ümranıyee bayan apacılerrr dernegıı baskan yardımcısıı :D hehehhe lazzz olmayan rızelııı severızzz onudaa :D
[MENTION=156189]ozgur20[/MENTION] ozgurrrrrrrrrr adamımm benımmm :D bu aralarr pekk yok ama iyi cocukk aslan cımbomluu :D
[MENTION=130374]REiSS[/MENTION] gece gezennn :D selamm yazsann gulesımm gelıyoo sanaa yaa :D nesee kaynagammm :D
[MENTION=116426]TaTLı-CaDı[/MENTION] ooooooo profılımınn guluuuuu :D zonnngullll :D senın canını sıkmayıı ozledımm :D iyii gızdırr ıyı :D
[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] benımm nıckımıı begenmeyennn uyee :D heheh saka saka severızzz senıı aplaaa :D
[MENTION=152648]~ meRve ~[/MENTION] oooo forumunnn renklıı yonetıcılerındeenn :D bırazz cıddı avatarkolıkkkk :D iyii gızz iyi severızz :D

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] bende seni çok seviyorum bitanemsin sevgiyi hakeden ender insanlardansın yüregi güzel kardeşim benim yüce rabbim yüregine göre versin

[MENTION=152507]Stinko[/MENTION] canımsın be xD

[MENTION=158825]Armas[/MENTION] Cerennn reyizzzz :D Emekcıı uyee :D severızzzz kendısınııı cokkcaa :D
[MENTION=151672]bluee[/MENTION] bayyy qarizmaa :D adamınn dıbıı dıbıı :D
[MENTION=154605]DreamOF[/MENTION] Düzcelıı gencc yanlıs hatırlamıyosamm :D iyiidir iyi :D
[MENTION=151654]FrodoBaggins[/MENTION] Supermanımmm benımmm :D sınavv maduruuu :D
[MENTION=151116]LaZZkopateLLa[/MENTION] Ümranıyee bayan apacılerrr dernegıı baskan yardımcısıı :D hehehhe lazzz olmayan rızelııı severızzz onudaa :D
[MENTION=156189]ozgur20[/MENTION] ozgurrrrrrrrrr adamımm benımmm :D bu aralarr pekk yok ama iyi cocukk aslan cımbomluu :D
[MENTION=130374]REiSS[/MENTION] gece gezennn :D selamm yazsann gulesımm gelıyoo sanaa yaa :D nesee kaynagammm :D
[MENTION=116426]TaTLı-CaDı[/MENTION] ooooooo profılımınn guluuuuu :D zonnngullll :D senın canını sıkmayıı ozledımm :D iyii gızdırr ıyı :D
[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] benımm nıckımıı begenmeyennn uyee :D heheh saka saka severızzz senıı aplaaa :D
[MENTION=152648]~ meRve ~[/MENTION] oooo forumunnn renklıı yonetıcılerındeenn :D bırazz cıddı avatarkolıkkkk :D iyii gızz iyi severızz :D
ahaha canım kardesım benım :d mağdurum ben mağdurum :)

Oy oyy yoruma bak :R Barıışş bende seni sinir etmeyi özledim bi ara denk gelsekte iki lafın belini kırsak xD dedikoduları biriktir alcam senden :I

Oy oyy yoruma bak :R Barıışş bende seni sinir etmeyi özledim bi ara denk gelsekte iki lafın belini kırsak xD dedikoduları biriktir alcam senden :I

hahah dedıkodularrıı bırıktırr mıı delııı :D tamam tamam :D

bende seni seviyommm :eda:

eyvallah gözümmm :D

ahaha canım kardesım benım :d mağdurum ben mağdurum :)

:vala_02:

[MENTION=152507]Stinko[/MENTION] canımsın be xD

:D eyvallah gözümmm :D

[MENTION=24720]35bucuk[/MENTION]+ ksk li bir kardesim. bucuk :) sevdigim, saygili bir kardesim.
[MENTION=151052]Ares45[/MENTION]+ :) amca... kendisini yasli olarak bildigim ama cok genc bir kardesim :) amcam :)
[MENTION=42805]HaDeS[/MENTION] :) forumun en sakin en relaks kisilerinden, bazen hayret ediyorum nasil bukadar sakin olduguna. cok sabirli, sakin tavirlari kendine hayran birakiyor insani :)
[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION]+ gelin.. :) canim benim ALLAH gonlune gore versin. ALLAH mesut etsin. su forumda uzgun oldugunu, moralinin bozuk oldugunu yazdiginda korkuyorum acaba aranizda kotu birseymi oldu diye.
[MENTION=27617]LocKe[/MENTION]+ komsum, komsum, komsum benim. canim benim seni seviyorum.
[MENTION=157835]Morpheuses[/MENTION] eskiden nikin daha kolaydi :) espri anlayisi yuksek sagili bir kardesim.
[MENTION=156189]ozgur20[/MENTION]+ okulla mucade eden ve kendini ozleten kardesim. biran once seni aktif gormek dilegi ile.
[MENTION=158527]Puurple[/MENTION]+ canim benim, seni cok ama cok seviyorum.... gerci alicewonder, beni imzasindan silmis galiba artik beni sevmiyor galiba :( canim benim, cok samimi, sevecen, saygli bir kardesimsin. mor'um benim.
[MENTION=156057]sevdaseli[/MENTION] gulum benim. gullerin en guzeli. her sabah beni gullerle uyandiran guzel insan.
senin yerin bende cok ayri canim. seni cok ama cok seviyorum. cok dusencelisin samimisin.
sevlimeye en layik olan kisilerdensin.
[MENTION=152507]Stinko[/MENTION] :) jokere benzettigim uye :) ikiniz ayni kisymissiniz gibi. senide cok seviyorum. kendimi rahat hissediyorum senin konularina yada yazdiklarina yorum yazdigimda. yaptigim sakayi biliyorum ki kaldirabilrisin. kimisine saka yaptigimda, acaba ters tepki verirmi diye dusunurum mesela ama bunu sende dusunmuyorum. rahatlikla saka yapabildigim, yazdiklarina gulumsedigim kisisin. eski nikin neydi :) bir ara aklimdaydi :) unuttum bak simdi. ama kafama takildi simdi, harbi ya eski nikin neydi? simdi uyuyamam ben :) okursan yaz lutfen.
uzuuuuuun lafin kisasi sevdigim kardesimsin.

Canim Komsucugum Benim Bende Seni Kocaman Seviorum :love3:

[MENTION=25600]'birgül[/MENTION] : İyidir. pek aktif değil ama hele bir yaz gelsin

'DiLek : İyidir . etiket sevmez belki die etiket atmadım :s

[MENTION=151672]bluee[/MENTION] : canımdan bir parçasın sen

[MENTION=77462]eslem61[/MENTION] : iyidir oda

[MENTION=145777]Fatih 34[/MENTION] : Adamın dibidir o

[MENTION=157835]Morpheuses[/MENTION] : eppekçi işte :R

[MENTION=158527]Puurple[/MENTION] : kendi halinde hanımcık bir üye

[MENTION=116426]TaTLı-CaDı[/MENTION] : Songül ile sohbetimiz pek olmadı ama iyi biri

[MENTION=144991]Thundeers[/MENTION] : genç yoksun ortalarda

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] : bidene :eda:

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] canım sağ ol :)

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] ablam bende seni çok seviyorum. Öyle deme Ecem herkesi sever seni ayrı bir sever. O yanlışlıkla olmuştur üzülme sen ablam. :dusistan:

[MENTION=158901]3gKhNn5[/MENTION] Beni hem kızdırır hem mutlu eder ama biliyorum ki kimse onun tırnağı etmez:eda:
[MENTION=151147]CaSPeR35[/MENTION] bana çok benziyor huysuz edmin :vala_02::vala_02::vala_02:
[MENTION=156106]Ente[/MENTION] Çok tanımam ama sessiz sakin kendi halinde biri :)
[MENTION=77462]eslem61[/MENTION] çok sempatik biri :)
[MENTION=157467]Jophiel[/MENTION] arada bir kaynatalım biz tanıyamadık daha birbirimizi :cy(19):
[MENTION=151116]LaZZkopateLLa[/MENTION] sadeceeeeee :M :Hjte7:
[MENTION=158737]Mjoy[/MENTION] mücoyu severim ama son mesajı bana bırakmadığı sürece catışma halindeyiz :1a9::vala_02:
[MENTION=157835]Morpheuses[/MENTION] Onur çok başka. Yaşının adamı gibi değil çok olgun çok farklı güzel düşünceleri var kendini çok güzel yetiştirmişsin Onur seni tanıdığım için ayrıca çok mutluyum :eda:
[MENTION=158527]Puurple[/MENTION] Bu kızı çok seviyorum ben ama bu aralar mutsuz görüyorum hiç hoşuma gitmiyor :( istediğin zaman yanındayım :423423:
[MENTION=152507]Stinko[/MENTION] Gelelim sana xD sayende havalara giriyorum şımarıyorum reyiz falan sanıyorum kendimi xD önceden çok oyun oynardık ama şimdi adam iddea derdine düştü :vala_02: ama genede beni ihmal etmiyor trip mrip yapmıcam sonuçta o bana dedemden yadigar hahaha

[MENTION=158825]Armas[/MENTION] Teşekkür ederimm Ceren ablaa :) Ben de seni tanıdığım için çok şanslıyımm :) :cy(19):

[MENTION=158825]Armas[/MENTION] canım benim bende seni seviyorum. Sınav yüzünden hep mutsuz<luklarım ahh o sınav olmaz olsun. :) Sağ ol canım bende senin yanındayım. :)

[MENTION=152647]'DiLek[/MENTION] Kendi halinde tatlı bir kız. :)
[MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION] Canımsın. :eda:
[MENTION=151672]bluee[/MENTION] Enişte o. Mutlu olsun sevdiği ile. :)
[MENTION=156106]Ente[/MENTION] Severim bu kızı. :)
[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] Sevdiğim birisi. Enişteyle mutlu olun inşallah. :)
[MENTION=27617]LocKe[/MENTION] Çok cana yakın birisin. Seviliyorsun. :)
[MENTION=152507]Stinko[/MENTION] Fazla konuşadık ama iyi birisin.
[MENTION=116426]TaTLı-CaDı[/MENTION] Tatlı birisi. Ama cadı değil bence. :)
[MENTION=144991]Thundeers[/MENTION] Bu aralar yok. Unuttu beni. :1a9:
[MENTION=152648]~ meRve ~[/MENTION] Fazla konuşmadan sevdiğim birisin. :)

[MENTION=158527]Puurple[/MENTION] Sagol Canim sende canimsin benim :*

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri