Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın.

[MENTION=154368]ßayan Taruz[/MENTION] duygular karsılıklı :)

[MENTION=54437]ashli[/MENTION]+ özledim çokcaaa :(
[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION]+ arım balım peteğimm :D
[MENTION=153788]BlackCoridors[/MENTION]+ garip benden birisi
[MENTION=42805]HaDeS[/MENTION]+ müzşk sever abim :)
[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION]+ hatırnaz şker arkadaşım. mutluluğunn hep sürsün :)
[MENTION=27617]LocKe[/MENTION]+ sezen ve sen vazgeçilmezlerimsiniz :)
[MENTION=134051]MissDobrev[/MENTION]+ tanıdık bir siteden :D
[MENTION=159182]murat198564[/MENTION] bu nasıl bir kullanıcıadı :D
[MENTION=142319]~AnıL ~[/MENTION]+ girme profilime.
[MENTION=117788]~ Maktûl ~[/MENTION]+ ösyme mağduru :D

[MENTION=25600]'birgül[/MENTION] gülüm dalım cıcegım :D

'-DamLa Sevdiceğim, trabzonlum. Topuzuna kurban.. :cy(19):
'birgül O bir gül. :kopkop: Özlenesi, sevilesi insan.
35bucuk Karşıyakalı. İyi bir karaktere sahip.
bal_böceği Elmam. :)
HaDeS Naber? xD
Herodot Fazla görmüyorum.
Lofn Tanıyamadım.
Mila Tanıyamadım.
Morpheuses Ooo, hoş gelmişsiniz beyefendi. :pp
SoulfulSoul Anaa. xD

'-DamLa Sevdiceğim, trabzonlum. Topuzuna kurban.. :cy(19):
'birgül O bir gül. :kopkop: Özlenesi, sevilesi insan.
35bucuk Karşıyakalı. İyi bir karaktere sahip.
bal_böceği Elmam. :)
HaDeS Naber? xD
Herodot Fazla görmüyorum.
Lofn Tanıyamadım.
Mila Tanıyamadım.
Morpheuses Ooo, hoş gelmişsiniz beyefendi. :pp
SoulfulSoul Anaa. xD

buyutec olaydı ıyıdı elmam :D

Çevrem fakir valla. xD
Gidin alın. :I

Amor+ Ares45 Aslan 1905 Fatih 34+ HayaList+ InnoCence+ karagümrük Lofn Thundeers+ tolgaer30

ablası,ares amca,renktas,fatih abi,keşş..,karagumruklu,yenı uye,emre,tolga

[MENTION=155185]mylıfe[/MENTION] Beni atlamışsın :R

'hayaL : böyle olmasa daha iyidi
eslem61 : konuşkan :)
[MENTION=145777]Fatih 34[/MENTION] : bitane o :)
InnoCence : ne diyim ki :)
[MENTION=151116]LaZZkopateLLa[/MENTION] : sanalda kalmayan biri artık o bizden biri :)
Lykia* : seviliyor :)
[MENTION=154515]parasite[/MENTION] : ne kadar atışsak kavga etsekte yeri bende çok farklı sevdiğim bir insan abimmm iyiki varsın :cy(19):
Thundeers : kardeşcağızım nerelerdesin :)
yesil83 : seviliyor :) bu aralar biraz sakin gibi
[MENTION=154368]ßayan Taruz[/MENTION] : şenayy bana bi avatar yapar mısın :98xz7: seviliyor :) güzel gözlüü

Teşekkür ederim tatlım:love3:

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] hemen yorumlayım o zaman

aysegul ablaa

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] hastayim tatlim o yuzden. 3 gundur ne yiyebiliyor ne icebiliyorum bogazlarim sismis birde oksuruk yeme yaninda yat :) tam oldum simdi :) bu sayede belki zayiflarim :) aman iyi olayimda 2 kilo almaya bile raziyim bu nasil hastaliktir anlamadi 3-4 aydir oksuruk simdide bogazim sis yutkunamiyoru bile. Bugun en azindan halsizlik yok dun parmagimi kipurdatamiyordum. :) iyiki bi sakin dedin :) elini verdin kolunu kaptirdin :)

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] hastayim tatlim o yuzden. 3 gundur ne yiyebiliyor ne icebiliyorum bogazlarim sismis birde oksuruk yeme yaninda yat :) tam oldum simdi :) bu sayede belki zayiflarim :) aman iyi olayimda 2 kilo almaya bile raziyim bu nasil hastaliktir anlamadi 3-4 aydir oksuruk simdide bogazim sis yutkunamiyoru bile. Bugun en azindan halsizlik yok dun parmagimi kipurdatamiyordum. :) iyiki bi sakin dedin :) elini verdin kolunu kaptirdin :)
kolumu kapan sen ol :D
gecmıs olsun canım dıkkat et kendıne

'hayaL Armas ashli eslem61+ InnoCence+ LaZZkopateLLa Lykia*+ yesil83 ~ meRve ~+ ßayan Taruz+

hepiniz seviliyorsunuz :D 10 tane guzel gelmıs kotu bıse solenır mı :eda:

[MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION]+ ==> benim bitanem, canim... ama son gunlerde bana pek dua etmiyor gibi artik :( kizcagiz ne yapsin hastaliktan kurtulmuyorum butun sene bana dua etmek zorundami :)
seni seviyorum canimsin.
[MENTION=158825]Armas[/MENTION] ==> sitenin hurrem sultani :) armas sultan. hurremi animsatmasiyla unlu, iyi niyetli bir kardesimiz.
[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] ==> sitenin bali. :) herkes tarafindan sevilen, egoist kendini cok seven biri :) eogistim dedin diye yaziyorum :) sevilen uye.
[MENTION=156354]Herodot[/MENTION]+ ==> sonunda konusturabildigim uye :) dikkatini cektim sonunda :) cok sevdigim kardesim.
[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION]+==> gecen gun herkesin yuregini agzina getirdin, sana iyi bir ceza vermek lazim. ornegin bir kac gun bluee ile iletisimini kesmek lazim :) neyseki son olarak verdigi mutlu haberle bizi sevindirdi. sitenin gelini cok sevilen uye...
[MENTION=157467]Jophiel[/MENTION] ==> dogru hatirliyorsam eger gorkem araciligi ile uye olmustu, son gunlerde ikisinide goremiyoruz ama renkli kisilige sahip iyi bir kardesimiz.
[MENTION=159182]murat198564[/MENTION] ==> nikini bazen goruyorum ama tanimiyorum fazla.
[MENTION=156019]plaedas[/MENTION] ==> tanimiyorum.
[MENTION=158527]Puurple[/MENTION]+ ==> mor :) canim benim. seni cok seviyorum. sevecen, iyi niyetli sicak kanli birisin.
[MENTION=157011]SoulfulSoul[/MENTION] ==> bazen yorumlarini goruyorum iyi birine benziyor.

[MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION]+ ==> benim bitanem, canim... ama son gunlerde bana pek dua etmiyor gibi artik :( kizcagiz ne yapsin hastaliktan kurtulmuyorum butun sene bana dua etmek zorundami :)
seni seviyorum canimsin.
[MENTION=158825]Armas[/MENTION] ==> sitenin hurrem sultani :) armas sultan. hurremi animsatmasiyla unlu, iyi niyetli bir kardesimiz.
[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] ==> sitenin bali. :) herkes tarafindan sevilen, egoist kendini cok seven biri :) eogistim dedin diye yaziyorum :) sevilen uye.
[MENTION=156354]Herodot[/MENTION]+ ==> sonunda konusturabildigim uye :) dikkatini cektim sonunda :) cok sevdigim kardesim.
[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION]+==> gecen gun herkesin yuregini agzina getirdin, sana iyi bir ceza vermek lazim. ornegin bir kac gun bluee ile iletisimini kesmek lazim :) neyseki son olarak verdigi mutlu haberle bizi sevindirdi. sitenin gelini cok sevilen uye...
[MENTION=157467]Jophiel[/MENTION] ==> dogru hatirliyorsam eger gorkem araciligi ile uye olmustu, son gunlerde ikisinide goremiyoruz ama renkli kisilige sahip iyi bir kardesimiz.
[MENTION=159182]murat198564[/MENTION] ==> nikini bazen goruyorum ama tanimiyorum fazla.
[MENTION=156019]plaedas[/MENTION] ==> tanimiyorum.
[MENTION=158527]Puurple[/MENTION]+ ==> mor :) canim benim. seni cok seviyorum. sevecen, iyi niyetli sicak kanli birisin.
[MENTION=157011]SoulfulSoul[/MENTION] ==> bazen yorumlarini goruyorum iyi birine benziyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri