Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın.

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION]
Teşekkür ederim :)

3gKhNn5 : pek sevmedi beni belli
bycommand : tanımıyorum
HaDeS : abim iyidir
HayaList : iyidir :) hoştur :)
InnoCence : seni üzen karşısında beni bulur başlatmasınlar :mad:
LaZZkopateLLa : aç mısın :eek:k:
Morpheuses : anlaşmaya başlıcaz umarım :D
mylıfe : nurişş gel ip atlayalım :D :d5382475f3845cc9494
SaMuRai : oyunları rahat bırak kardeş :)
yesil83 : seviliyor bahtı açık olsun :)

Lütfen Sohbete Dönmesin ..

[MENTION=152647]'DiLek[/MENTION] : Tanımıyorum Çok Fazla Ama Dobra Birine Benziyor

[MENTION=151672]bluee[/MENTION] : O Benim Hayatımın Anlamı ..

[MENTION=151147]CaSPeR35[/MENTION] : : poop :

[MENTION=145777]Fatih 34[/MENTION] : İyi Biri , Değerli Biri .. Temiz Kalpli Dürüst Seviyeli Biri

[MENTION=156354]Herodot[/MENTION] : tanımıyorum desem yalan olmaz . ciddi birine benziyor

[MENTION=158866]SaMuRai[/MENTION] : Çalışkan bir üye :)

[MENTION=159044]serkan2423[/MENTION] : yeni bir üye foruma abdapte olmaya öğrenmeye çalışıyor

[MENTION=144991]Thundeers[/MENTION] : Emre'cik İyi Bir Genç.

[MENTION=24730]TSunami_61[/MENTION] : Tanımıyorum

Hic tanimiyorsun beni demekki :)

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] benımde canım sıkılıodu gel atlayak xD ama hıc acımam yenerım hepınızı :3dtk4:

'-DamLa+ Armas CaSPeR35+ mert94 Nymphadora Néppox Puurple serkan2423+ Umudumol yesil83

Lütfen Sohbete Dönmesin ..

[MENTION=152647]'DiLek[/MENTION] : Tanımıyorum Çok Fazla Ama Dobra Birine Benziyor

[MENTION=151672]bluee[/MENTION] : O Benim Hayatımın Anlamı ..

[MENTION=151147]CaSPeR35[/MENTION] : : poop :

[MENTION=145777]Fatih 34[/MENTION] : İyi Biri , Değerli Biri .. Temiz Kalpli Dürüst Seviyeli Biri

[MENTION=156354]Herodot[/MENTION] : tanımıyorum desem yalan olmaz . ciddi birine benziyor

[MENTION=158866]SaMuRai[/MENTION] : Çalışkan bir üye :)

[MENTION=159044]serkan2423[/MENTION] : yeni bir üye foruma abdapte olmaya öğrenmeye çalışıyor

[MENTION=144991]Thundeers[/MENTION] : Emre'cik İyi Bir Genç.

[MENTION=24730]TSunami_61[/MENTION] : Tanımıyorum

teşekkür ederim ayşegül :)

Armas : Çerkez bir arkadaşımız . Hürrem Sultan'a benzetiliyor :)
ashli : Aslı,bu forumda büyük emekleri olan arkadaşlardan birisi. Pek sohbet etme imkanımız olmadı hakkında fazla bir şey bilmem ama sevdiğim,saydığım kişilerdendir .
bal_böceği Ortağım benim :) Çok cana yakın bir kız,samimi şakalaşabileceğin anlayışlı bir arkadaşımız. Tekrar yönetici pozisyonuna gelmiş rengi değişmiş tebrik ederim birkez daha :)
gizliozne : Benim için özel biri . Hep öylede kalacak !
hilson : Tanımıyorum
Jophiel : Tanımıyorum
leylmira :Canım ablam benim ya , ne oldu ne bitti haberim yok hala , rengin değişmiş,kaçgündür girmiyorsun da , umarım en kısa zamanda görüşürüz .
Lykia : Balıkesir'li bir arkadaşla karıştırmıştım sanırım kızmış bana :D Trabzonlusun , unutmadım karıştırmam artık :) Geçen seferki hatam için kusura bakma .
mylıfe İyi hoş bir arkadaşımız , geçenlerde siyasette bir birimize girdik araya girdiler sakinleştirdiler yoksa piçah çekecektik bir birimize :D Seviliyorsun kardeşim , bir kusurumuz olduysa af ola. Arada sinirlerimi kontrol altına almakta güçlük çekiyorum .
SaMuRai : Haftanın üyesi olmak için çabalayan bir kardeşimiz :D Bu hafta da pas geçilmiş. Önümüzde ki hafta seçileceksin bu formunu korursan . Yine seçmezlerse greve gideriz kardeşim yanındayım :D :pp

[MENTION=154200]Director23[/MENTION] tek sorunumuz bırbırımızı anlayamamız neyse oda olacak yavas yavas :D

cok pis yaparım xD

Cok pis yapmissin zaten :) bende yorumlayayim barim :) ama sen ablani ziyaret etmemissim seni yorumlamicam hihihi. Seni usengec seni :)

[MENTION=32901]' Kors@N[/MENTION] : artik siteye girmez diye dusundugum ama ummadik anda forumda arada bir gordugim eski uyelerden bir kardesim. Siyaset konusunda anlasamayip surekli tartistigim ama normalde cok sevdigim kardesim. Ozlendin daha SIK bekelniyorsun foruma
[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] : bocuk :) samimi tatli forumda en cok sevilen kisi diyebilirim seytan tuyu var bu kizda :)
[MENTION=158910]HayaList[/MENTION]: tanimiyorum ama Iyi birine benziyor.
[MENTION=158976]MyWorLd[/MENTION] : ya ne desemki, su-i zan yapmak istemiyorum ama bi haller var sende dogru olmayan.
[MENTION=159020]Néppox[/MENTION] : yeni uye ama yillrdir uye gibi. Uye oldugundan.beri iyi anlastigim ve hemencik sevdigim cok bicirr bicir sevimli uyumlu cana yakin canim kardesim. bugun goremedim ozledim kendisini. gozlerim mesajlarini aradi.
[MENTION=158527]Puurple[/MENTION]+ : alicewonder ve benim cok sevdigim kendime yakin buldugumuz kardesimiz. :) kendime cok yakin hissettigim ve samimiyetine inandigim.cok sevdigim kardesim. Mor'um :)
[MENTION=158866]SaMuRai[/MENTION] : canim kardesim. Cicek gonderdiginde ablasini unutmayan aktif, haftanin uyesi olmayi.hakkeden saygili sevimli bir kardesim. Ilk uye oldugunda cok aktifti ama simdi daha az yorumlarini goruyorum galiba.
[MENTION=159044]serkan2423[/MENTION]: yeni uyelerden, kaynasma asamasinda forumla, biraz sessiz ama yakinda alisacagina inaniyorum. Aliens kaynasma cabasinda goruyorum iyi bir kardese benziyor umari aktif ve daimi olur.
+ yigitbircan, leylmira : yorum yapmak istemiyorum. Sevdikleri icin.forumu biraktilar ama forumdaki sevdikleri icin kalmadilar demekki ugrunda kalacaklari kadar sevilmiyormussuz. O yuzden yorum yapmicam ama kendilerini seviyorum sadece terk edilmis hissediyor insan.kendini yada deger gormemis. ALLAHa ismarladik diyip aciklama bile yapma geregi duymadiklari icin. neyse

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION]
Bu hafta böyle olcak :)
Öğlen 12.00 dan 2.00 a gece 22.30 dan 01.00 aralıklarıyla girebiliyorum ailevi meselelerden dolayı
Haftaya pazartesi günü devamlı girerim :)

Bu hafta böyle olcak :)
Öğlen 12.00 dan 2.00 a gece 22.30 dan 01.00 aralıklarıyla girebiliyorum ailevi meselelerden dolayı
Haftaya pazartesi günü devamlı girerim :)

hayirlisi. Onemli bir sorun olmasinda bekleriz :)

Ben internetim kesilene kadar burdayım kolay kolayda kesilmez internet :)
Daha senin mesaj sayını geçecem xD

Ben internetim kesilene kadar burdayım kolay kolayda kesilmez internet :)
Daha senin mesaj sayını geçecem xD

InsaALLAH :) burda olda gec :) Yeterki burda ol :) neyse sohbet havasina girmeyelim azar isitmeyelim isitince fena bozuluyorum sonra :)

[MENTION=120709]'-DamLa[/MENTION] : Pek tanışmıyoruz iyi birisine benziyor.

[MENTION=158901]3gKhNn5[/MENTION] : Mesaj sayısına nazaran rep puanı aşırı yüksek olan kıskandığım birisi xD

[MENTION=153273]Amor[/MENTION] : Tanımıyorum.

[MENTION=158825]Armas[/MENTION] : Meryem Uzerli hayranı hayvan sever iyi birisi :)

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] : Uzun süredir burda olan ablam sayılır koreli hayranı :D

[MENTION=77462]eslem61[/MENTION] : Tanışmıyoruz.

[MENTION=156354]Herodot[/MENTION] : Ciddi birisi :)

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] : Görevini çok güzel yapan iyi sempatik bir ablam :)

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] : Foruma ilk kayıt olduğumda tanıştığım ilk kişi diyebilirim aramızda 2 kat yaş farkı var yani ablam sayılır :)

[MENTION=159020]Néppox[/MENTION] : Haftanın üyesi seçimine son 4 gün kala gelip 300 tane konu açıp beni geçip haftanın üyesi olan iyi bir arkadaşım :)

:173:​

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri