Ölüme bir saat kala...

ölüme bir saat kala ölücegimi sewgilime vede aileme sölerdim.sonra bni o son bi satte yalnız bırakmalarını isterdim.ve nerde olucagımı onlara sölerdim ve uzakta olucagım için ölmeden yarım saat önce hatırlatma yapardım ve onlar bn ruhumu teslim etmemin son dakikalarında orda olurlardı.

ay çok köttü bi durum herkes ailesinin yanında olmak ister tabikidee Allah kimseye göstermesin

ben ölüme bi saat önce bütün arkadaşlarıma toplu mail atıp yurtdışına gittiğimi artık orada hayatımı devam ettireceğimi yazardım
bu sadece 5 dakkamı alırdı!sonra telefonumdaki son 450 kontürü arkadaşlarıma yollardım(klasiktir arkadaşlar hattımda 450den aşağı kontür olmaz)buda 5 dakkamı alır.geriye 50 dakkam kaldı.50 dakkanın 10 dakkasında sadece erkek arkadaşımın gözlerine bakarak hiç bi kelime söylemeden durmak isterdim...geri kalan 40 dakkanın 5 dakkasında amerikadaki arkadaşım canı arar aslında önceden onu çok sevdiğimi ama amerikada olduğu için onu kabul etmediğimi söylerim(çünkü hala hiç beni sevmedin mi diye sorup duruyo )35 dakkam kaldı...bu 35 dakkanın 5 dakkasında bana hayatımın en önemli yanını gösteren arkadşaım cihanı ararım...3 dakkacık ilk paraşüt denemesi yaptığım canm knkam ardayı ararım...2 dakka ardanın abisiyle konuşurum....5 dakka ailemle vedalaşırdım...5 dakka msne girerdim foruma bi göz atardım hepinize veda ederdim...15 dakkam kaldı(amma çok şey sığdırdım).daha sonra son kez en değerli kişilerden olan biriyle vedalaşırdım buda 3 dakkamı alırdı.......(o her ne kadar beni unutmuş olsada)2 dakka üst komşunun oğluyla vedalaşırdım çocukluk arkim nede olsa koskoca 11 sene az değil yanee.(ohhooo 10 dakka var daha)son kez saate bakarım 9 dakka iyi olan herşeyi düşünürüm.... ölümü beklemem ölürüm.....(daha doğrusu kasten yaparım)ben beklemeyi sevmem...

ölüme bi saat kala 15 dk mı ailemle 15 dkmı aşkımlaa 15 dkmı en ii arkadaşımla qeçirrirdimmm qeri kalan 15 dkdada nasıl ölceimi planlarr:D kafamı dinlerdimm kafamı dinlemeye ihtiyacımm warr...

ölüme 1 saat kal bi mektup yazardım vasiyet gibi ama yani öle bişe diil yalnız ölmek isterdim bide en sevdiğim müzikleri dinlerdim 1 saat boyunca belki birine sölemek istediklerimi sölerdim suçluluk duyması için bide intihar süsü verirdim olaya...

elimden geldiğince herkezle konuşmak isterdim ama kimseyi yanıma alıpta ölmek istemem ölceksem tek başıma ölmek isterdimm :D bu kadar ...

bir araba çalardım ve bir banka soyardım soydugum bankadaki paralarla çaldıgım aracı bi güzel modlardım sora son surat bi duvara çarpardım aslında satte yapamam ama olsun yinede yazim

Ben ÖlceĞİmİ Bİlsem Sevdİklerİmden KaÇardim.baŞka Şehİre Gİderdİm Ve Bİ Daha DÖnmezdİm Zaten İstesemde DÖnemezdİm Kİ KeŞke BÖle BİŞey GerÇek Olsa Ne GÜzel GerÇek DÜnyaya Gİderdİm Bu Fanİ DÜnya Da YaŞamaktan Sikildim Artik ÇÜnkÜ İnsanlar GÜn GeÇtİkÇe Daha KÖtÜ Oluyor

1 saat kala! Ben En onemlı varlık olan anne ve babamdan haklarını helal etmelerıni ! Geri kalan Dakiklar da da En çok birlikte olmak istedıgım kısının yanında olmaya calısıp ! Yanın da oldugum da da Ona Bir opucuk borcumu ve onu sevdıgımı solerdım :) :64:

1 saat kala! Ben En onemlı varlık olan anne ve babamdan haklarını helal etmelerıni ! Geri kalan Dakiklar da da En çok birlikte olmak istedıgım kısının yanında olmaya calısıp ! Yanın da oldugum da Ona Bir opucuk borcumu ve onu sevdıgımı solerdım :)

ölüme bir saat kala bütün hocalarımı öldürürdüm nede olsa hapse girmeyecem ölecem ya o bakımdan:D

bi odaya kapanıp düşünürdüm yada
sevdiğim kişilerle son kez görüşmek isterdim
ve oturup dua ederdim heralde....

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri