Not Bırakalım

---> Not Bırakalım

[MENTION=154874]leylmira[/MENTION] hosbuldum canim benim. Ozlemissim hepinizi. Dun Biraz sitede dolastim ama bir kac kisiyi goremedim sitede umarim sadece dun gormemissimdir yada bayram tatilindelerdir. Byn chaprisi , valetta, gizliozneyi goremedim.
Neyseki sen, elsa, amor buralardasin :) 2 cepte digereride buralardadit umarim. Lykia tofs girmedim.
Bende ilkbgunden herkesi gitmem istiyorum demi nekadar sabirsizim :) selametlik Ali derdi hep nekadar tez canlisin Biraz sabir et diye.
Neyse canim optum. Lolamera girmiyor hala demi ?

---> Not Bırakalım

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION]

buralardayım canım edayı valettayı ve gizliözneyi bende göremiyorum uzun zamandır
lolada gelmiyor işleri yoğun sanırım :)

olsun biz burdayız vede durmayız :)

---> Not Bırakalım

[MENTION=153273]Amor[/MENTION] canım benım bbu saatte kadan gelmedınee gore halana gıttın anladım :) benımde ufak tefek ıslerımm var aksamm ustuu gorusuz o zaaman :) sevıyorummmmmm :)

---> Not Bırakalım

[MENTION=153273]Amor[/MENTION] canım benım bbu saatte kadan gelmedınee gore halana gıttın anladım :) benımde ufak tefek ıslerımm var aksamm ustuu gorusuz o zaaman :) sevıyorummmmmm :)

---> Not Bırakalım

[MENTION=153273]Amor[/MENTION] [MENTION=154874]leylmira[/MENTION]

Hatunlarım, evin azıcık bir bölümü kaldı. Girip girip çıkıyorum foruma, malum sigara molası :) Daha babamla dışarı çıkacağız, akşamda misafirler gelecek. Bayram gelmedi, misafir derdi başladı şimdiden. İlgileneceğim sizinle, seviliyorsunuz :eda:

---> Not Bırakalım

[MENTION=156426]Elsa[/MENTION] kolay gelsin canım benim. Çokçana seviliyorsun. Muaaaaah. :eda:

---> Not Bırakalım

[MENTION=156426]Elsa[/MENTION]

kolay gelsin aynı durumdayız :) izinliyim bugün torpillliyim yine ama evde torpil geçerli değill burcuyla el ele verdik bayram hazırlığı yapıyoruz :)

---> Not Bırakalım

[MENTION=157835]eppekci[/MENTION]

güldüm amaaa konu paylaşılmış yaa daha biiir güldüm koptum hattaaaa bırak SEN benimle uğraşmayı artık zarlar benden yana xD

---> Not Bırakalım

[MENTION=153273]Amor[/MENTION] iyiyim kötü bişi yok aksine her şey yolunda şükür merakınız sevindirdi cnm :) teşekkürler unutulmamak güzel :pp
[MENTION=156106]Ente[/MENTION] :pp buradayım :)
[MENTION=152507]Stinko[/MENTION] duydum ki özlemişsin beni çok hemen koştum geldm :pp
[MENTION=42515]She[/MENTION]' iyiyimmmmm :) :)

hepinize teşekkür :)

---> Not Bırakalım

[MENTION=153273]Amor[/MENTION] iyiyim kötü bişi yok aksine her şey yolunda şükür merakınız sevindirdi cnm :) teşekkürler unutulmamak güzel :pp
[MENTION=156106]Ente[/MENTION] :pp buradayım :)
[MENTION=152507]Stinko[/MENTION] duydum ki özlemişsin beni çok hemen koştum geldm :pp
[MENTION=42515]She[/MENTION]' iyiyimmmmm :) :)

hepinize teşekkür :)

Nerelere kayboldun güzelim. ?

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri