Nisa35

---> Aşkı Ürkütmek ..

Hımm güzel iş aslında tabi pc basında durmak haric :)
Uzun süredir grafik calısmaları yaptım arkadaslarla saatlerde pc basında durmak kafa yoruyor :)

---> Aşkı Ürkütmek ..

Bana zevk veriyor demek ki bu işi kavrayamamışsın zevk verdiği an webmaster oldun demektir ve deri bir koltukta oturup ; dibindeki telefonu açıp bir tuşa bastığında efendim diyen birisi varsa ve sen ona 2 çay kap gel diyebiliyorsan da başarmışsın demektir : )

---> Aşkı Ürkütmek ..

Oldukca güzel anlattın öyle tabi ;)
Okul nedenyle cok zamanım olmuyor. Grcktn istesem azim etsem istediğime ulaşırım. Belkide hevesimi almıs olmam. Bilinmez .
:)

---> Aşkı Ürkütmek ..

Şu sayfadaki Animasyonlar oldukça ilgimi çekti. Güzel kareler.

Dönem arasında grafikle uğraşman yararına olabilir diye düşünüyorum.
Sayfan güzel ve hareketli beğendim.
Sözlerde bir güzel değişkenlik katmış.

Takipçin olacağim.
Teşekkürler...

---> Aşkı Ürkütmek ..

182877_154513287936509_131625616891943_288353_4338661_n.jpg

galiba varlığın çekim alanına giren en ulvî acıydı aşk; ve maddeyi mânâya veren en cömert sancıydı.

---> Aşkı Ürkütmek ..

"Namazgah Gibiydik Seninle; Beş Vaktinde Bir Hece
Her Hecende aşk-ı Besmele... ."

---> Aşkı Ürkütmek ..

Küçükken amaçsızca yaşardım. .
Siyahın ne anlama geldiğini bilmeden önce mutluydum. .
Dizlerimin kanamasına rağmen koşmaya devam ederken de. .
Ağlayışlarım masumdu bilmeden. .
Belki bir sürü oyuncağım vardı. .
...Ama ben en çok siyah saçlı bez bebeğimi severdim
Bilmezdim çünkü hayatı. .
Masum oyunlarımın arasındaki hayatın gerçek oyunlarını anlamazdım.
Bu yüzden tozpembe zannederdim dünyayı. .
Hiçbir kaygım yoktu uykuya dalarken. .
Geceleri sevdirecek bir nedenim yoktu henüz. .

Küçükken mutluydum. .
Ve dizlerimin kanamasına rağmen koşmaya devam ederken de. .

---> Aşkı Ürkütmek ..

Belkide tek suçlu benimdir...
Bu kadar namuslu sevmeseydim
Bu kadar zarar görmezdim
Haklısın... ~

---> Aşkı Ürkütmek ..

an çekişmek nedir bilirmisin?
Onla el ele yürüdüğün o yolda tek yürümektir.
Can çekişmek nedir bilirmisin?
Onla yürüdüğün o yoldan onun bir başkasıyla yürüdüğünü bilmektir.
Öpmeye dahi kıyamadığın o dudaklardan çıkan ‘seni seviyorum’ların yalandan ibaret olduğunu anlamaktır.
Onla yaşayıp mutlu olmak varken, onsuz kalıp onun hayaliyle avutmaktır kalbi.
“O’nla nasıl gidiyor?” diye soranlara cevap verememektir. 5 harfli o kelimeyi söyleyememektir. BİTTİ diyememektir.
Ona verdiğin sevgiyi değeri bi başkasında aradığında bulamamaktır.
Sen onun için herşeyi göze alabiliyorken onun bir başkası için seni terketmesidir.
Bir zamanlar ‘hayatım’ dediğin kişinin artık bi başkasına ‘hayatım’ dediğini bilmektir.
Gece başını yastığa koyduğunda onu düşünürken onun bir başka tenlere ait olduğunun aklına gelmesidir.
Can çekişmek; Sen onu deli gibi severken, onun bir başkasını sevdiğini bilip aptal gibi beklemektir..
Bu yazıyı yazmanın onun geri döneceğini sağlamayacağını bildiğin halde bir umut diyerek başlayıp bir umut diye bitirebilmektir.

---> Aşkı Ürkütmek ..

Aramamamı istiyorsan, aramam. Mesaj bile atmam söz veriyorum. Rahatsız etmem, silerim telefon numaranı rehberimden. Siler atarsın, mesajlarımı. Zor değil. Adımı duymak istemiyorsan, duymazsın. Ortak arkadaşlarımı tembihlerim merak etme, adımı geçirmezler seninle konuşurken. Beni sana hatırlatan şeyleri ortadan kaldırmaya çalışırım. Belki beceremem, ama denerim. Sana yazmamı istemiyorsan artık, yazmam ki. Tutarım kelimeleri, avucumun içinde. Batar biraz, kanatır belki de. Ama hiç açmam avucumu. İstemiyorsan, önüne koyamam ki zorla. Sen de haklısın. Bana attığın ses kaydını dinlemememi istiyorsan, dinlemem. Zaten kazındı, her kelimesi kalbime. Silerim, her yerden. Sesini duymamı istemiyorsan, duymam. Ama gözlerimi kapattığımda, kulaklarımda attığını bilmelisin ses tonunun. Susmamı istiyorsan, susarım. Ağzıma fermuar işareti yapıp anahtarını ileri atarım. Sen hariç, kimse ulaşamaz. Eğer kelimelerim seni yaralıyorsa, inan ömür boyu susarım. Biliyorsun, senin canını acıtan benim canımı daha çok acıtıyor. Gitmemi istersen, anlarım seni. Giderim. Bensiz daha fazla gülümseyebileceksen, daha fazla mutlu olacaksan giderim. Saklanırım bir dolabın arkasına. Sen çık diyene kadar çıkmam. Nefesimi tutarım, varlığımdan haberin bile olmaz gerçekten. Gülümse, mutlu ol sen. Gözlerini aç, etrafında gördüğün her şeyi feda edebilirim uğruna. Ama seni sevmememi isteme, en fazla seni sevmiyor-muş gibi yaparım. Mutluy-muş gibi yaparım. Ağlamıyor-muş gibi yaparım. Üzgünüm.

---> Aşkı Ürkütmek ..

Dur. Hemen sevme.
Sana seni defalarca sevdiğimi söyleyip, sevgimin şiddetinden korkutucam seni. Ama hiçbiri aslında gerçek değil.
Sana şarkılar armağan edeceğim, içine işleyecek hepsi. Dudaklarından dökülen kelimeler şarkılarım olacak. Ben o kelimeleri dudaklarından daha cok seveceğim.
El ele tutuşacağız bol bol, ellerim ısınacak ama kalbim asla.
Çok hisli konuştuğuma bakma sen, benim cümlelerimin öznesi yalan.
Seninle çok gülüp çok eğleneceğiz belki ama ağladığında yanında olmayacağım. Olamam.
Gözlerimi seversen, sana kör olurum unutma. Sesimi seversen de dilsiz.
Dur. Hemen sevme.
Çok düşünceli görünürüm ama düşüncelerimin kahramanı sen değilsin.
Şiirler okuduğuma bakma sen, ben o kadar aşık olamam hiçbir zaman.
Seni sonsuza kadar bekleyecek kadar çok seviyor gibi görünsem de, senin yanındayken hep başkasını bekleyeceğim.
Kavga ettigimiz zaman bağırmama izin ver, sarıldığın zaman belki susarım ama unutma yokluğunda sana susamayacağım. Gidersen bitersin.
Dur. Hemen sevme.
Dur ve soluklan. Seni soluğum kesilene kadar sevdiğimi söyleyeceğim mesela, ama gökyüzüm olamayacaksın hiçbir zaman.
Öyle bir zaman gelecek ki, seni seviyorum’lu cümlelerimin sonuna hep ama’lar gelecek.
Seni terkederken öyle sebeplerin arkasına saklanacağım ki, beni hiçbir zaman bulamayacaksın.
Geniş zamanlı cümlelerim hiçbir zaman gelmeyecek. Geçmise takılırım evet ama sen geçmişimde yer alamayacaksın.
Ben sevgiyi yazanlardanım yaşayanlardan değil. Hak edenlerdense hiç değil.
Aylardan aralık, tutunamayanlardan ben.
Beni şimdi sev.

---> Aşkı Ürkütmek ..

Birleşince kısa devre yapan parmak uçlarımız öldü önce. sonra yeşil öldü benim için sonra kahverengi. Sonra ilk öpüştüğümüz yeri kalbinden bıçakladılar. On iki yıl geçti susmak ne kısaymış. Sen böyle ne güzel sonsuza kadar susalım diyorsun. Sonsuzluk bir gün herkesle konuşur sevgilim bunu da biliyorsun.

Sen gittin ve herkes ölmeye başladı.

---> Aşkı Ürkütmek ..

Belkide çok farklı olduğun için çok farklı sevdim seni,gitmemeliydin.
”Sevdiğin şeyi seversin, seni seveni değil.” haklısın. Bazen yazdığın tek cümlede binlerce anlam arardım, seni anlamak zordu anlamama izin vermedin gittin. Yüzümün yarısını hissedemiyorum,sevmediğim insanları seviyorum sevdiğim insanlardan nefret ediyorum. Sen gittin, ve dünya tersine döndü. Yalan değil ben yalan söylemem bilirsin şimdi herkes yalan söylediğimi söylüyor onlar mı yalancı ben mi ? Yaşıyormuş gibi yapmak,çok zor. Sen gittin, herkes gitti. Sana hiç dokunmadım, bu aşk olur mu ?
Beni unuttun mu.

---> Aşkı Ürkütmek ..

tumblr_lpe5p9T1bW1qlv88uo1_500.gif

Keşke böyle yaşanmasaydı bazı şeyler, keşke affedebilsen beni,
keşke ben de affedebilsem…
Keşke döndürebilsek zamanı geriye.
Keşke bugünkü aklımızla yaşasak her şeyi baştan. Nafile…
Ama yine de, gitmesen olmaz mı? Bitmesek olmaz mı?
Sen eksikken, ben nasıl tam olurum? Senden kalan boşluğu kimlerle doldururum? Savaşsak, aramıza giren şeytanla olmaz mı?
Hani büyük aşklar her türlü engeli aşardı, hani gerçek dostluklar her sınavı geçerdi, hani sevgi eninde sonunda kazanırdı?
Hani hayatta hiç kirlenmeyecek değerler vardı?
Hani en büyük zaferler, en kanlı savaşların ardından kazanılırdı?
Bunların hepsi yalan mı?
Sahiden, gitmesen olmaz mı? Bitmesek olmaz mı?

Peki o zaman. Senin istediğin gibi olsun. Öyleyse Sen de “Kendine iyi bak.”

Kendine İyi Bak derler, kurşunu kafana sıkıp giderler…

---> Aşkı Ürkütmek ..

tumblr_lpb088Cl3n1qlv88uo1_500.gif

İnsanlar fazla sevilmemeye programlı galiba.
Ne zaman çok sevildiğimi hissetsem gidesim gelir.
Ve ne zaman çok sevsem o gider.

---> Aşkı Ürkütmek ..

Bazen kendini milyonlarca insan içinde yalnız hissediyorsun.
Bazen ise; milyonlarca insan içinde tek bir kişi olsun istiyorsun yanında. Sadece onun söylediklerini duymak, onunla konuşmak, onun varlığı hissetmek.
Ama genel de milyonlarca insan içinde yalnız kalıyorsun. Çünkü olmuyor.O hiçbir zaman gelmiyor.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri