Nickinizin özeL bi anLamı vaRmı?

nickinizin özel bi anlamı varmı?

• Kullanılan toplam oy
    52

KaLpSi!Z

Bayan Üye
Nicklerin Öyküsü...

Nicklerin öyküsü enterasandır,bir nevi ait olduğu kişiyi anlatır..
bakıyorum da bizim forumunda bu konuda zengin bir içeriği var.doğrusu bende bunların hikayesini merak ederim....
madem ben sordum benimkinden başlayalım

İlk başta **JaDe**ydi nickim bir yerden duymuştum ve çok hoşuma gittigi için koymuştum daha sonra ~¨PuMa¨~ yaptım onuda biranlık sinirle koydum biraz tuhaf bi nick dogrusu:D şimdiki nickimse gördügünüz itibariyle KuM_SaaTi Bu nick koydum çünkü ömrümüzde bir KuM_SaaTi gibi akıp gidiyor hergün biraz daha bitiriyor hayat bizi Ömrümüzden bir gün daha çalıyor...

Fazla edebiyat yaptım:D

benim hikaye böyle sıra sizde

Son düzenleme:
---> Nicklerin Öyküsü...

_zeynep_

benim nickimin bi hikayesi yok okulda üye oldumm direk ismimi yazdım kenarlara da alt tire koydum oldu benim nick:D:D:D:D

---> Nicklerin Öyküsü...

GFB : qenç FenerbahçeLiLer

Buqra : benim isim oLuyo kendiLeri :)

---> Nicklerin Öyküsü...

asdfghjkl yapcaktım sonra dedim kesin sorun cıkarırlar böyle bişey oldu saçmasapan alakasız

---> Nicklerin Öyküsü...

çArşı Grubunun Ruh Halidir ...

Adına Belgesel Yapılan İlk Taraftar Grubudur ..

asi_ruh.jpg

bir gs lı olarak şunu söylemeliyim. çarşı gibi bir taraftar grubunun olmasından gurur duyuyorum ve seviniyorum. açtıkları pankartlarda anlatmak istedikleri, düşündükleri harika. onlara bu yolda arkalarında sadece bjk lıların olmadığını söylemek istiyorum.

Etikete Gerek Yok Şerefimiz Yeter;)

---> Nicklerin Öyküsü...

direniş...

zalime,zulüme,haksızlığa,imanımızı yok etmeye çalışanlara DİRENİŞ..

---> Nicklerin Öyküsü...

benim ki mystic,adım da Gizem
aslında mystery (gizem) koyacaktım ama kullanılıyordu bir yerde ben de mystic (gizemli) koydum heryerde bunu kullanıyorum artık :p

---> Nicklerin Öyküsü...

MisTaqE !hata demek hayatım okadr kötü gidiyoki doğmamın hata olduğunu düşndm ve MisTaqE ! ypTmm :D

---> Nicklerin Öyküsü...

eskı nıckımı deıstırmek ıcın sohbet bolumunde tartısma cıktı :D o olsun bu olsun dıe AkSİyoη olsun dedım kankılerım ımzamdakıler karsı cıktı ßyAkSİyoη oldu :D

---> Nicklerin Öyküsü...

Genelde KoRs@N nickini kullanırım Fakat birçok sitede [email protected] yide Kullanırım

Nickimi bulmaya gelincede daha önce kendi sitemi açmadan önce bi sitede co-admindim orda kendime bir nick arıyordum ve arkadaşımın tavsiyesiyle KoRs@N ı kendime yakıştırdım ve çokta seviyorum

---> Nicklerin Öyküsü...

ßaşta uurßöcüydü uğur böceklerini çok sevdiğimden öle yapmıştım :D s0ra anladımki sag0 va k0loyu böcükden daa çok seviyorum ßöle yapim dedim :D:D

---> Nicklerin Öyküsü...

valla ilk uye oldugumda ''cansummm''du:D sonra forum yenılendı sanırım yenıden uye oldum ''CaNSuMmM'' olarak :D Daha sonra mod olcaktım ''CaNSuM'' yaptılar :D uzun süre bu nıckı kullandım. Sonra baktım herkes nıckını değiştiriyo bnde değiştireyim dedim :D Özenti gençlik işte :D ''canSu^^ '' yapmaya karar verdım. bu nıckın bi hikayesı yok yazdım şekil olarak hoşuma gitti o yüzden :D:D

---> Nicklerin Öyküsü...

peri olmak herkezi mutlu etmek demek di benim için toz olup herkeze kolay ulaşabilirim mutluluk dağıtmak için

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri