Neden AŞklarda Aldatma Olur ?

OLmaz OLuRMuuuu :):) Aşk Tarif EdiLemez BiŞeDir Sen Bırını Sevmıssındır Oda Yüz Vermemıstır Sitem Edıyon:)Bir Aşık Olda Gör ;):)

aşk heycan ister.tutku ister.insanlar karşılarındakinde bunu bulammyınca bu elektriği alamayınca başka arayışlar içine girer.başkalarında bunu arar.

genelde bir kadın ilişkisini bıtrırmek istedığınde direk bitirme cesaretini gosteremez buyusdende aklını kulanır ve erkeği bezdirme cabasına girer bu kadının %75şinde gorunen bir durumdur ki bbu konuda piskoloji okudum bilıyorum 1rinci sebeb budur 2cisi erkeğin beklentılerini karşılayamayan bir kadın aldatılmaya mahkumdur 3cüsü buyukbir ıhtımalle erkek ayran gonulludür yani her çiçekden bal almak istediği icindir diye duşunuyorum

gerçek aşkta aldatma olmaz.kandırmayalım kendimizi.aldatmanın olduğu yerde agerçek aşk olmaz.biz ona hoşlanma veya başka bir ad takalım.aşk kelimesini heryerde kullanmazsak bu tüür sorularda olmaz.

Doyumsuzluk bence (:)

:D:D doyumsuzluk die birşey yokdur tatlım doyuramamak dır onun adı:D
busadce farklı anlamda değil sevgi aşk her anlamda diyorum ya bir kadın partnerine her konuda yeterli ise o erkek sanm***ı sırf zevkı içn ıkıncı bırıne yonelsın çok nadir %deli ıhtımal bence!

ya duygular kaışıo bazen sevdigin dedigin kişini üstüne daha baskın bi sevgi gelio bu da aldatmalar yol açıor

:D:D doyumsuzluk die birşey yokdur tatlım doyuramamak dır onun adı:D
busadce farklı anlamda değil sevgi aşk her anlamda diyorum ya bir kadın partnerine her konuda yeterli ise o erkek sanm***ı sırf zevkı içn ıkıncı bırıne yonelsın çok nadir %deli ıhtımal bence!

iste tamda su dediginin adi bence doyumsuzluk oluyor (:)

tanikda oldum yani... sevgilisi icin herseyi yapan bi insanin aldatilmasina..

seven zaten yeterli gelir karsidakine .. sevgilisi tarafindan elustunde tutulurken aldatan insanlara diorum zaten ben doyumsuzluk diye (:)

yoksa tabiki sen sevgilinle ilgilenmezsen aldatir bu boledir dogru yada yanlis (:)

arkadaşlar aldatmaca tartışılmaz yasanır varsa yasayan o anlatsın bence ben yasadım ama anlatmaya degmez

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri