Neden AŞklarda Aldatma Olur ?

aldatmak

aldatan,insan kadın olsun erkek olsun,hiç farketmıyo ,bunlar kesınlıkle doyumsuz insanlardır. yetinmeyi bilmeyen ,daha doğrusu ne istediğini bılmeyen biçare insanlardır ::181::181:

Son düzenleme:
belkide artık ortada aşk olmadıgındandır ya da aşk sanılarak bir hevesle başlanılan ilişkinin sadece hoşlantıdan ibaret olmasındandır ve bunun farkına varılmasının sonucudur aldatma

seven insan neden aldatsın ki ? gercek sevigiyi yakala bakalım aldatmak aklına bile gelecek mi:D

Bu durum tamamen nefsanıdir... insan fıtratı geregi elde etikleriyle yetinmez nefsimiz hep daha fazlasını daha güzelini ister...

ruhumuza işleyen bu mukemmeliyet duygusu(daha guzel ev daha guzel araba dada guzel yaşam daha güzel kadın ) aslında hepsi cennet arayışıdır...çunki ruh (adem as.la beraber) cennetten çıkmadır... ve cennet guzelliklerinide burda arar fakat burda ki hiç bir guzellik onu tatmın etmez... dolayısı ile hep bir başkasında arar aradıgı mukemmeli... ama dunyada cennet yoktur... sadece huzur vardır... oda kadında yada mal mulkte degildir... kadını bir amaç haline getiren birey.. sürüklenir gider...

kadını (erkegi) ahllahın kedisine bir emaneti gibi yaklasan kişi için aldatma soz konusu olmaz...gersi tamamen karakter meselesidir..

---> Neden AŞklarda Aldatma Olur ?

Gözlemlerime göre o kişiyi elde edince, onun seni sevdiğinden emin olunca artık insana tatlı gelmiyor aşk. Yeni aşklara yelken açılıyor. Belkide daha zoruna. :S

ŞöyLeki bütün suç biz kızLar \ kadınLarda. Kadın aLdatıyorsa suç ondadır , erkek aLtadıyorsa yine suç kadındadır .

Kişilerin birbirlerine yetmediği durumlar olabilir. Erkek aldatıosa haksız ama tüm sucu erkekte aramak yanlış olur. Kız erkeği elinde tutmayı bilicek eğer değerse tabiki.

Kadınlar zaten aldatmamalı.

Bir kere cok yakın bi arkadasıma dostuma sormustum ''Erkekler neden aldatır? '' die.
'' Evet bende yaptım cünkü kızı seviyorum dokunamam anladın mı beklentilerimide baskalrndan karsılamamın tek sebebi bu aldatmaya giriyorsa eğer. '' diye bi cevap almıstım.
Başkasıyla yediği haltı sevdiğiyle yemek ona göre daha büyük bir kötülükmüş kıza yapılan bu düsünce yerlesms kafasında bilmem belkidee. :)

Gercek asik Olmadiklari icin ......

Ask mesk Hikaye gibi bu devirde.

Bir kere cok yakın bi arkadasıma dostuma sormustum ''Erkekler neden aldatır? '' die.
'' Evet bende yaptım cünkü kızı seviyorum dokunamam anladın mı beklentilerimide baskalrndan karsılamamın tek sebebi bu aldatmaya giriyorsa eğer. '' diye bi cevap almıstım.
Başkasıyla yediği haltı sevdiğiyle yemek ona göre daha büyük bir kötülükmüş kıza yapılan bu düsünce yerlesms kafasında bilmem belkidee. :)

Gerçekten seven bi erkek sevdiğine dokunamazmış.

Bu ne kadar mantıklı tartışılır tabiki.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri