Neden AŞklarda Aldatma Olur ?

bence aldatma aşkın bittiği ve sevginin de yeterli kalmadığı noktada başlıyor ... ben iki tarafında aşk yaşarken aldatabileceğine inanmıyorum... bi ihtimalde yaşadıklarının aşk olmaması tabii sadece aşk olduğunun sanılması ...

:1: ya I_SHE gercekten haklısın gercek askların yerini şimdi altına yatma aldı millet j,kafayı yemiş

NeDeNDiiir BiLinmezz Amaaa Bu DönemLeRDeee YaNi Bu YüzYıLDaa AlDaTMaLaR BoşanMaLaR HuzurSuzLuk ŞiDDeT Artıı HaVaDanmı SuyunDan HaLimizz Kötü Ye Gidiyor:):);)TsKLeR .

Guvensizlik Önde Gelen Sorunların Birtanesi...Bundan Sonra Sıksık Kavga Sogumalara Bu Durumu Olusturuyor :) Galiba Sanırsam Kesin :D

ya bence aşk geçici bişey bir ilişkide aşk bittiği zaman geriye sadece sevgi saygı ve bağlılık kalır taraflar sevginin saygının temellerini iyi bir şekilde atmamışlarsa bu sefer yavaş yavaş kişiler birbirinden soğur diğer taraf iğse kaçan tarafı kovalar ve karşısındakine karşı hislerinin hiç bitmediği ve onu sevdiği düşüncesine kapılır...halbuki aslında onunda duyguları körelmiştir taraflardan biri bu soğuma sonucunda başka kişilere yönelmeye başlar psikolojil olarak huzuru dışarda arar ve o dönmede onu o psikolojik sorunlardan uzaklaştırabilen biri olursa o kişiyi sevdiğini yeniden aşık olduğu hislerine kapılarak diğerini aldatır

aldatma bitmiş ama bittiği farkına varılmamış ilişkilerde yaşanır!....

bence aldatma aşkın bittiği ve sevginin de yeterli kalmadığı noktada başlıyor ... ben iki tarafında aşk yaşarken aldatabileceğine inanmıyorum... bi ihtimalde yaşadıklarının aşk olmaması tabii sadece aşk olduğunun sanılması ...
:155: katılıyorum

bencede bende benzer gibi düşünüyorum ama bence eğer gerçek bir aşksa iki tarafta birbirini aldatamaz yane ihanet olmaz arada

benzer düşüncede olduğunuza sevindim... nede olsa farkı fark edenlrin diyarındayız :D

Erkekler aldatır, çünkü bu işi kadınlara oranla çok daha kolay yaparlar. Kadınlar daha duygusaldır ve aldatmak yerine terk etmeyi tercih ederler.

Erkekler kimi zaman da kendi egolarını tatmin etmek için eşlerini aldatırlar. Başka bir kadınla yaşanan seks, erkeğin egosunu tatmin eder. Erkeklerin çoğu ne kadar çok kadınla birlikte olursa, kendine o kadar çok güven duyar.

Birde erkeklerin avlanma içgüdüsü vardır birazda bu iç güdünün esiri oluyoz :D

AMA BEN HİÇ ALDATMAM :D

selam. aldatma olayı kişilerin birbirleri için yetersiz olmaları ve yahut kişilerin gerçek anlamda ruh eşi olmadıklarından kaynaklanabiliyor kimisi aldatmayı bir macera yada değişik bişeyler olsun diyede yapabiliyor :)

ben yaptım maceraydı :) ve hayatımda cıddı bır ınsan yoktu ama yapmayalım yapanları uyaralım

Erkekler aldatır, çünkü bu işi kadınlara oranla çok daha kolay yaparlar. Kadınlar daha duygusaldır ve aldatmak yerine terk etmeyi tercih ederler.

Erkekler kimi zaman da kendi egolarını tatmin etmek için eşlerini aldatırlar. Başka bir kadınla yaşanan seks, erkeğin egosunu tatmin eder. Erkeklerin çoğu ne kadar çok kadınla birlikte olursa, kendine o kadar çok güven duyar.

Birde erkeklerin avlanma içgüdüsü vardır birazda bu iç güdünün esiri oluyoz :D

AMA BEN HİÇ ALDATMAM :D

seni tanımasam aldatmadığına inanacam hade ordan :D aldatmamışmış yemezler:D

bencede ask gecıcı bır duygudur ama bır aldatma oluorsa kısı once sucu kendınde aramalıdır dusunmelıdır bende ne eksıklık varkı karsımdakı ınsanı baska bırıne gıtmeye yonlendırmısım sucu karsıda aramamak lazım hemen benım dusuncelerım bu yanı

ne alakası var ya ben hayatımda hiçkimseyi aldatmadım az ilgi gördüğüm zamanlarda bile onlar işin bahanesi..

ya ben karar değiştirdim canın sıkılır aldatırsın kardeşim kimene yakalanmadığın sürece sorun yok:D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri