Ne günlerdi be. ( Aşırı "ban" içerir )

endLesS

Webmaster
2008 ağustos ayıydı sanırım buraya kayıt olduğum. o zamanlar forumun en zirve olduğu vakitler. birbirine msn vermeye çalışanlar mı dersin kaynaşmaya çalışanlar mı. Üye resimlerine açılan fotoğraflar üzerinden facebook hesaplarını bulmaya çalışmakta ayrı bir emek isterdi o zamanlar. fake resimler ekleyip bu benim diyenlerde vardı valla :H ne günler geçirdik tahmin bile edemezsiniz. O zamanlar " yha " filan yazıyoz tabi. K yerine de " q " kullanıyorduk. hack falan fıstık muhabbetleri de vardı, genelde fıstık muhabbeti olurdu aramızda. sıkı arkadaşlıklarımız vardı; bi aralar. ama ben genellikle hatun odaklı takılıyordum forumda. bu sebepten dolayı aşırı ban yiyodum, ona buna küfür filan. Ban ye ban aç mod ol admin ol geri al geri ver ban ye ban açtır admin ol nick değiş fake hesap aç falan filan derken ergenliğimizi burada attık. Çeşitli sinir hastalıkları yaşatmıştım insanlara. Belirli bikaç kişinin içinde gerisini pekte takmıyordum o zamanlar. onlar da bana inanmıyordu zaten. ünlü düşünür ismail yk'nın dediği gibi " beni beğeneni ben beğenmem benim beğendiğim ise beni beğenmez, şappır şuppur beni öp (öhö. neyse burası önemli değil)" düşünsenize(!) dj akman ile büyümüş bi nesil " yov ye " diyip samsung e250lerle geçmiş playlistler.. O zamanlar starbucks bilinmiyor. Logosu örgü markası diye biliniyor. lise yıllarını en hasarsız atlatmak için birebirdi forum ya. iyiydi hoştu. baya bi kişiyle çıkıyoduk. hayatımız çok düzensizdi. sahte ilişkilere de burada alıştık o yüzden :H Olric yoktu o zamanlar mesela, vumarın oğlu timar vardı. tanımazsınız bilmezsiniz. o zamanlar aşk meşk şiirleri de yazardım. yazardım dediğim saçmalıklar serisi. şimdiki kadar açık değildi mesajlar hep bi laf vurmalar falan fıstık. bi iki elemanı açtığım fake bayan hesapları ile kandırıp msn üzerinden çıkıyodum dalgasına. Çok kişinin ahını aldım küfürünü yedim durmadan kaydılar lafla. ne kaybettik? iyiki burda takılmışım. yoksa ben sakat büyüyecektim. etrafım kötüydü çünkü. Ozkan sürekli inkar etmiş olsa da bazen duslerforum.org 'a saldırdığım bile oluyordu kasım kasım kasılıyor işi sunucuya bağlıyordu sunucunun kasılması sanki normal bişeymiş gibi. neyse işte konudan konuya atlayarak konuşmayı seviyorum. bencil pisliğin tekiyim bide. harbiden pisliğim :R forumda en çok banlanan kişiyim bide. nazlıyı çok sevmiştim, hatta en çok onu sevmiştim. valla netten mettendi ama ciddi ciddi değerliydi benim için. beni tribe sokan tek hatundu diyebilirim hala mersinde memleketinin önünden geçerken bazen aklıma gelir. mesela ankara tunalıda buluştuğum hatunlar neden aklıma gelmezde o gelir diye düşünürdüm hep. şimdi benim hatun görse tribe girer o ayrı. ama o bilmez forum falan filan. dışarı çıkıp bi yerlerde takılıp arabayla drift hareketleri yapmamı seviyor o kadar. anlıyacağınız canım çok sıkkın. dolayısıyla siyasete dalıyorum. bi ara ciddi ciddi tayyibi savunuyodum. hayattaki en büyük pişmanlığım da o yani. forumu seviyom ya. hala arada bi girip bakıyorum. kendime ait bi şirketim var konyada. ankarada yaşıyorum ama ( Mart 2015 itibariyle Kayseri'de Tubitak Bilim Merkezinde çalışıyorum). çok karışık işler bunlar ya. Allah belamı vermiş bence. umarım cehennemde çok yanmam :dayak: neyse kızları hala seviyorum, bu huyumdan da vazgeçemiyecek gibiyim. kavşak biri değilim kavşama gibi bir derdim de yok ona buna. ne biliyim olm erkeklerle konuş konuş -kerim -korum dan öte gitmiyor. bayıyor. neyse ben gidiyom. hadi bb.

bb kısaltmasına da uyuz oluyorum.

Son düzenleme:
---> Ne günlerdi be. ( Aşırı "ban" içerir )

WнιтєRσσт;4808059' Alıntı:
dj akman ile büyümüş bi nesil " yov ye " diyip samsung e250lerle geçmiş playlistler.. O zamanlar starbucks bilinmiyor. Logosu örgü markası diye biliniyor. lise yıllarını en hasarsız atlatmak için birebirdi forum ya. iyiydi hoştu. baya bi kişiyle çıkıyoduk. hayatımız çok düzensizdi.

muhteşem anlatmışsın dostum :12034rn0:

:D güzel anlatmısın emre ama heps,ini okumadım sıkıldm okurken :D

Okurken gözlerimi yordun.

İlginç bir kişiliksin , ben seni hiç çözemedim.

xD

neyse.

Sonradan aramız açılsa bile oncesınde Sen,Ben,Akın,Buğra güzel zamanlar geçirdik baya bi eğleniyoduk beraber xD
forumun o eski zamanları unutulmaz gerçekten her türlü olay mevcuttu :)

Hala cok eğlencelesin :)
Keyifle okudum.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri